Wizyta w nocnym klubie
Witek ciężko znosi rozstanie z rodziną. Postanawia upić się w klubie go-go. Niespodziewanie spotyka tam swoją byłą pacjentkę, Sarę. Lekarz żali się, że jego żona spotyka już się z innym mężczyzną. Nagle, między tą dwójką dochodzi do pocałunku. Niestety, kolczyk tancerki wpada Latoszkowi do gardła, a ten go przypadkowo połyka. Niezbędna okaże się wizyta na oddziale ratunkowym, gdzie akurat przebywa Lena. Gdy striptizerka powiada Starskiej o uczuciach Witka, lekarka jest bardzo szczęśliwa. Między tą dwójką ponownie zaiskrzy…
Pielęgniarka stara się odzyskać męża
Mniej szczęśliwie ułoży się historia Marty. Kobieta, by pozytywnie zaskoczyć doktora Konicę, przygotowuje dla niego przyjęcie urodzinowe. Wszyscy się świetnie bawią do momentu, gdy Rafał dowiaduje się o planie swojej byłej żony. Mężczyzna nie chce ponownie wiązać się z pielęgniarką. Wyraźnie zaznacza, że utrzymuje z nią kontakty tylko ze względu na synów. Jak przyjmie tą wiadomość Marta? Przekonamy się w nowym odcinku „Na dobre i na złe”!
Kopiuj artykuł do schowka
Miała zostać drugą Beatą Kozidrak. Jeden dramat przekreślił jej wielką szansę
Prowadziła "Teleexpress", a potem słuch o niej zaginął. Teraz Beata Chmielowska wraca do telewizji. Tak się zmieniła
Oto prawdziwe kulisy odejścia Ewy Kasprzyk z "Tańca z gwiazdami". Aktorka wcale nie chciała sama odejść
Maciej Dowbor odchodzi z "DDTVN"! Pożegnał ekipę po ponad 180 wydaniach
60-letni Rafał Sonik i młodsza od niego o 24 lata ukochana będą mieli kolejne dziecko
Kupiłam "Bravo" w 2026 roku za 49 zł. I zonk. Od razu wyrwałam plakat
Książulo sprawdził produkt Skolima. Po kilku kęsach wszystko było jasne
Duda pojechał ze swoim Porsche do warsztatu. Wiemy, jak się zachowywał. "Byliśmy zaskoczeni"
Chabior pochwalił się dorosłym synem. Internauci oniemieli. "Jak bracia!"