Anna Starmach tyle jeszcze nie mówiła o życiu prywatnym. Wiedzieliście, że ma chłopaka? "Przystojny, wspaniały"

Anna Starmach u Kuby Wojewódzkiego opowiedziała o swoim chłopaku. W ten sposób ostatecznie ucięła spekulacje, że od lat jest singielką.

Anna Starmach jest jurorką w programie "MasterChef" i "MasterChef junior". W programie Kuby Wojewódzkiego gościła promując swoją nową książkę kucharską, tym razem jednak przeznaczoną dla dzieci.

To będą przepisy dla tych, którzy dopiero zaczynają - zaprezentowała ją Anna Starmach.
Czyli dla ułomnych dzieci - skwitował showman. - Przepisy dla dzieci bez rączek. Wyobrażasz sobie niszę? Nieważne, to było chamskie - dodał samokrytycznie.

Pojawiła się też aluzja do programu "Azja Express", w którym wzięła udział partnerka Kuby Wojewódzkiego, Renata Kaczoruk. Showman zwrócił bowiem uwagę Annie Starmach, że zeszczuplała, na co ona zrewanżowała mu się takim samym komplementem.

Wiesz, my żyjemy ostatnio za dolara dziennie - odparł.

Jest to jedna z zasad "Azji Express": uczestnicy muszą m. in. przeżyć za dolara dziennie.

Anna Starmach wiele razy podkreślała, że nie lubi opowiadać o swoim życiu prywatnym i być może dlatego nawarstwiło się wiele plotek i nieścisłości. Kuba Wojewódzki zacytował jej wpis z "Życia na gorąco", gdzie ponoć stało napisane, że była sama przez 6 lat. Starmach zapytała go, czy jeżeli coś czyta o sobie, to czy to musi od razu być prawda?

Powiem ci, że z tym homoseksualizmem to się zacząłem zastanawiać - zażartował.
Prawda jest taka, że rzeczywiście o tym, że jestem sama przeczytałam pijąc kawę z moim chłopakiem, z którym jestem od lat - wyznała. - My się nie afiszujemy ze swoim uczuciem i tylko dlatego wszyscy myślą, że nikogo nie miałam. Czy to nie jest dziwne i okrutne?

Chwilę potem przyznała, że uwielbia kwiaty, które "co chwila" dostaje od swojego mężczyzny. Dodała też, że ma na imię Piotr.

Powiem ci, że jest bardzo przystojny, wspaniały, bardzo go kocham - komplementowała swojego chłopaka Anna Starmach.
40 minut musiałem gadać, żeby się okazało, że twój chłopak jest żółty, przystojny i bardzo go kochasz! - spuentował to Kuba Wojewódzki.

To była aluzja do żółtego robota kuchennego, którego jurorka kupiła sobie za pierwszą wypłatę z "MasterChefa". Tak wiele o swoim chłopaku jeszcze dotąd nie mówiła. Dla wielu zapewne w ogóle zaskoczeniem był sam fakt, że posiada. Faktem jednak jest, że Kuba Wojewódzki musiał się naprawdę postarać, żeby jego gość cokolwiek powiedział o swoim życiu prywatnym.

JZ