Otarcia stóp, konieczność masażu, o krwi, która "prawie poleciała", nie wspominając. Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" walczą o kryształową kulę nie bacząc na ewentualne kontuzje.
Kiedy pod koniec drugiego sezonu robiliśmy zestawienie kontuzji uczestników "TzG" , lista wyglądała imponująco. Możliwe, że tym razem lista będzie dłuższa, a ofiarność tancerzy - większa. Ledwie mamy za sobą pierwszy odcinek, a gwiazdy już wymagają opieki medycznej. Najgroźniejsze wydawało się "czołowe" zderzenie Walerii Żurawlewej i Artura Dziurmana .
Walnęliśmy się, myślałem, że krew poleci - wykrzyknął tuż po tańcu poruszony Dziurman.
Nie poleciała, ona jest przyzwyczajona. Takie walnięcia są normalne - uspokoiła go Anna Głogowska.
Co jeszcze? Otarcia stóp to standard, na to zapewne najmniej się zwraca uwagę i "wlicza w koszty". Poza tym Marcelina Zawadzka najwyraźniej potrzebowała masażu karku i tu z pomocą pospieszył... Rafał Maserak .
alex
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Pazurowie mają luksusowy dom na Wilanowie. Tak wielkiego narożnika jeszcze nie widzieliście
Pela o rozstaniu z Kaczorowską. Z jednym nie mógł się pogodzić
Meryl Streep i Martin Short podsycają plotki o romansie. Tylko spójrzcie na te zdjęcia
Afera po finale "Top Model". Agencja modelingowa wydała mocne oświadczenie. Jest reakcja Michała Kota
Pela po raz pierwszy mówi tak o Kaczorowskiej i Rogacewiczu. Ocenił ich czułości w "Tańcu z gwiazdami"
Tylko nam Dawid Woliński wyjawił, co sądzi o zwycięzcy "Top Model". Wróży mu karierę?
Przemysław Babiarz w żałobie. Nie żyje jego żona
"Top Model" wyciska wiek jak cytrynę. Oglądałam i oczom nie wierzyłam
Kaczorowska oficjalnie odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Opublikowała mocny wpis