Jej występ zdezorientował jurorów. Marysia Sadowska: Tak naprawdę nie wiem, dlaczego...

Byli pod wrażeniem, ale...

Śpiewała dla żołnierzy w Afganistanie, adoptowała dwójkę dzieci, na castingu do "The Voice of Poland" rozpłakała się ze wzruszenia. Zachwyciła jurorów, ale i tak jej nie wybrali. Dlaczego?

Małgorzata Boć zaczęła swoją przygodę ze śpiewem 17 lat temu. Zaśpiewała dla polskich żołnierzy w Afganistanie. Wychowuje trójkę dzieci, w tym dwoje adoptowanych

W końcu chciałabym pokazać swoje doświadczenie, że nie jestem tylko dziewczynką w mundurze, ale jestem Małgorzatą Boć. Jestem osobą, która świadomie staje na scenie i wie, co chce robić - powiedziała przed występem.

Zaśpiewała "Sway" z repertuaru Pussycat Dolls. Chwilami robiła to tak, że jurorów aż korciło, żeby wcisnąć czerwony przycisk.

The Voice of Poland, Małgorzata BoćThe Voice of Poland, Małgorzata Boć Screen z TVP2 Screen z TVP2

Ja się nie odwróciłem nie dlatego, że źle śpiewasz, znakomicie śpiewasz. Masz znakomite wyczucie, tylko chyba gdzieś zgubiłaś to coś, co cię kiedyś pchnęło na scenę, co ci kazało śpiewać. Zastanów się nad tym. Dobrze ci zrobi przemyślenie tego, który to był moment w tym moim życiu, w którym przestałam gorąco czuć to, co śpiewam. Nie mogłem znaleźć w tym uczucia, nie wiem dlaczego - powiedział Marek Piekarczyk.

Justyna Steczkowska trafnie odgadła, że nie ma przed sobą nowicjuszki.

Śpiewasz zawodowo, tak? Musisz cały czas odkrywać przed nami karty, jaka jesteś fajna, jaka jesteś inna. My widzowie chcemy cię odkrywać znowu i ty nam musisz w tym pomóc. A jak wpadamy w sztampę, co się zdarza każdemu z nas czasem, my ciągle szukamy swojego głosu na nowo.

Marysia Sadowska nie do końca się z tym zgodziła.

Ja nie czuję, żeby to była sztampa. Przede wszystkim masz ogromną kulturę muzyczną, to słychać u ciebie. Tak naprawdę nie wiem, dlaczego nie nacisnęłam. To jest ta wielka tajemnica. Masz wszystko, co jest potrzebne, ale dla mnie było o tę odrobinę czegoś za mało.

Za kulisami czekała na nią rodzina i wzruszony Tomasz Kammel.

The Voice of Poland, Małgorzata BoćThe Voice of Poland, Małgorzata Boć Screen z TVP2 Screen z TVP2

Gdyby wiedzieli, co robisz w życiu, nawet dźwięku byś nie wydała, a oni by tego grzyba nacisnęli - powiedział Kammel.

Nie chcę, żeby ktoś mnie oceniał przez wszystko to, czego doświadczyłam i co się wydarzyło tylko za to, jak śpiewam - odpowiedziała po prostu Małgorzata Boć.
Śpiewasz pięknie i chciałbym, żeby nigdy ci nawet na sekundę do głowy nie przyszło, żeby przestać za długo pauzować, tylko śpiewać, śpiewać, śpiewać... - dodał Kammel.
Taki jest mój cel w życiu.

Was też zachwyciła?

The Voice of Poland, Małgorzata BoćThe Voice of Poland, Małgorzata Boć Screen z TVP2 Screen z TVP2

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.