Nie poprowadzi programu, bo... jest w ciąży?!

Czy w telewizji nie ma miejsca dla kobiet w ciąży?

TVN zwolniła Katarzynę Skrzynecką z "Tańca z Gwiazdami" dlatego, że zaszła w ciążę. Czy podobna historia wydarzyła się w telewizji muzycznej VIVA Polska?

Justyna Kozłowska pracowała w polskiej Vivie kilka lat. Prowadziła w stacji program "In & Out" oraz listy przebojów. Jak donosi nasze źródło, kilka miesięcy temu zaszła w ciążę. Podobno nie spodobało się to szefostwu stacji, które stwierdziło, że prezenterka w ciąży nie powinna pojawiać się na ich antenie. Stylistce od samego początku kazano maskować ciążę Kozłowskiej szerokimi ubraniami, aż do końca czerwca, kiedy to prezenterka pojawiła się na antenie po raz ostatni. Nie pojechała już na coroczny wyjazd wszystkich prezenterów nad morze, by tam przygotowywać letnie odsłony programów.

Karina Łudź, PR Specialist w MTV Networks Polska, które jest nadawcą Vivy oficjalnie tłumaczy, że w sprawie podobno doszło do kompromisu pomiędzy szefostwem stacji, a prezenterką... W oświadczeniu napisała:

Udział/praca podczas Akcji Lato w zaawansowanej ciąży, w upale, gdzie jest konieczność przemieszczania się po plaży w pełnym słońcu nie należy do najzdrowszych. Z tego powodu, w trosce o zdrowie Justyny i Jej dziecka podjęliśmy wspólną decyzję o jej pozostaniu w Warszawie.

Czy tak było naprawdę? To pewnie wiedzą tylko sami zainteresowani?

pałacyk

Zobacz także:

Płyta Dody słabo się sprzedaje

Co menadżer Szpaka robił przed Szpakiem?

Sekret diety Katarzyny Zielińskiej

Więcej o: