Oświadczenie w sprawie nowej menadżerki Górniak

.

Nie cichną plotki o rozstaniu Edyty Górniak i Mai Sablewskiej . Artystka w jednym z wywiadów powiedziała, że nie szuka nowego menadżera, ponieważ za bardzo jest przywiązana do Mai . Kolorowa prasa i tak spekuluje na temat nowego teamu Górniak .

Ostatnio pojawiła się plotka, że menadżerem koncertowym Edyty zostanie Patrycja Krogulska, żona Mateusza Damięckiego . Zrobiliśmy małe śledztwo i szybko okazało się, że to bzdura. Tylko my mamy oświadczenie współpracownika Edyty o Patrycji Krogulskiej.

Jeśli chodzi o informację dotyczącą nowej Manager Pani Edyty Górniak to jest ona absolutnie błędna. Osoba o której mowa pracuje dla firmy z którą Pani Edyta negocjuje kontrakt dotyczący Trasy Koncertowej. Wszystko jest w trakcie przygotowań. Przy takim przedsięwzięciu pracują dziesiątki osób m.in. Patrycja Krogulska. Nie ma ona jednak nic wspólnego z Managementem Pani Edyty - czytamy w oświadczeniu przesłanym do naszej redakcji.

Edyta Górniak Edyta Górniak  Kapif

Patrycja pracuje w firmie, która zajmuje się obecnie obsługą koncertów Górniak . Na tej podstawie niektóre tabloidy stwierdziły, że w takim razie będzie jej menadżerką. Słabe. Zejdźmy na ziemię. Gwiazda formatu Górniak nie przyjęłaby na stanowisko agenta osoby bez żadnego doświadczenia. Nawet nazwisko w tym przypadku nie pomoże.

Sancita

Zobacz także:

Górniak kupiła auto asystentowi?

Sablewska menedżerką... Klimenta?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.