Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula pierwszy raz po ślubie. Widać obrączki!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula pobrali się pod koniec września. Kilka dni temu paparazzo zrobił im pierwsze zdjęcia po ceremonii. Para spacerowała po centrum handlowym. Nic nie zdradzałoby tego, że coś się pomiędzy nimi zmieniło, gdyby nie obrączki, które mieli na palcu.

1.

Kilka dni temu Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula spacerowali po centrum handlowym. Na palcach nowożeńców można było dostrzec obrączki. Para wzięła ślub w ostatnią sobotę września w niewielkim kościółku w Radoszkach, na Pojezierzu Brodnickim. Wybranek Żmudy Trzebiatowskiej - Kamil Kula - jest od niej młodszy o pięć lat.

2.

Para początkowo chciała ukryć swój związek. Zdradziły ich... wspólne wakacje, na które się wybrali. Pod koniec maja pojechali na greckie wakacje na wyspę Kos. "Już na lotnisku, myśląc, że nikt nie zwróci na nich uwagi, obdarzali się czułościami. Widać było, że łączy ich dużo więcej niż tylko przyjaźń" - mówił wtedy informator Fakt.pl.

3.

Aktorka poznała przyszłego męża, gdy dwa lata temu dołączył do Teatru Kwadrat, w którym pracowała. Historię tę przypomniano w życzeniach ślubnych, które pojawiły się na Facebooku teatru. "Historia jak z filmu, choć wydarzyła się w teatrze. Marta i Kamil. Jedni z najciekawszych aktorów młodego pokolenia. Spotkali się na próbach spektaklu "Ciotka Karola". Potem brawurowo zagrali młode małżeństwo w przedstawieniu "Przez park na bosaka". Razem na scenie, razem w kulisach, i wreszcie razem na całe życie. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - oboje w Zespole Teatru Kwadrat. Połączyła ich sztuka, pasja i miłość. Życzymy Wam pięknego związku pełnego harmonii i uśmiechu. Dumni i szczęśliwi gratulujemy Młodej Parze!" - czytamy.

4.

Wcześniej aktorka była związana z Adamem Królem, Kamil Kula zaś podobno wcześniej spotykał z koleżanką z planu serialu "Na dobre i na złe", Anną Kaczmarczyk. Rozmowy zbliżyły ich do siebie. "To właśnie wtedy Żmuda Trzebiatowska leczyła rany po trudnym związku z tancerzem Adamem Królem. Rozmowy na niełatwe tematy bardzo zbliżyły ich do siebie, a przyjaźń szybko przerodziła się w miłość" - czytamy na portalu Fakt.pl.

5.

Para już wcześniej pozowała ramię w ramię na ściance - wtedy jednak jeszcze nie oficjalnie. Tak (po prawej) wyglądali w styczniu tego roku na premierze spektaklu "Przez park na bosaka".

6.

Zwróćcie uwagę, jak ona na niego patrzy. Wesele pary jedynie dla najbliższej rodziny i przyjaciół odbyło się w SPA w Głęboczku.

7.

Tak (po prawej) Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula prezentowali się w styczniu razem na scenie - w spektaklu Teatru Kwadrat ""Przez park na bosaka".

8.

Na ślubie pary pojawiło się kilka znanych twarzy. Wśród nich Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński z żoną, Joanną, Andrzej Nejman z żoną Małgorzatą i Anna Cieślak.

9.

Marta Żmuda Trzebiatowska kilka razy raz chudła, raz tyła. Teraz na salonach znów prezentuje bardzo szczupłą sylwetkę. Wygląda na to, że szczęśliwy związek ma także zbawienny wpływ na jej figurę. Wygląda świetnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.