Wodzianka ogłosiła na Facebooku, że spodziewa się dziecka. Teraz wysłała nam dementi: Kochani, nie jestem w ciąży. Tłumaczy, o co chodzi

Ci, którzy zdążyli już pogratulować Dominice Zasiewskiej drugiej ciąży, pospieszyli się. Bo Wodzianka właśnie zdementowała podaną przez siebie wcześniej informację.

Dominika Zasiewska napisała do redakcji Plotek.pl maila, w którym tłumaczy, że podana przez nią wcześniej informacja o kolejnej ciąży jest nieprawdziwa . Przypomnijmy, że w napisała na Facebooku:

To potwierdzone. Będę mamusią.

Jak się okazuje, pogłoski o ciąży Wodzianki były lekko przesadzone.

Kochani - napisała do redakcji Plotek.pl. - Nie jestem w ciąży. Po prostu wzięłam udział w akcji społecznościowej podobnej do niedawnego splasha. Tym razem nie chodzi o stwardnienie rozsiane boczne, a o szerzenie świadomości na temat raka piersi. Oczywiście przyszło to ze Stanów. Mnie wkręcił kolega - napisała.

Na czym polega nowa gra? Wodzianka podała zestaw wpisów, z których jeden należy umieścić na swoim facebookowym profilu. Oto ich lista:

Znowu mam biegunkę? Żeby nie dostać mandatu za przekroczenie prędkości, wykorzystuję swoje cycki? Jak pozbyć się grzybicy stóp? Żadnego papieru toaletowego, żegnajcie skarpetki. Myślę, że się w kimś zakochałam, co powinnam zrobić? Postanowiłam przestać chodzić w bieliźnie. To potwierdzone, zostanę mamusią. Wygrałam 900 dolarów na loterii zdrapkowej. Jestem lesbijką. Biorę ślub.

A wszystko to, w celu zwiększenia świadomości walki z rakiem. Szczerze mówiąc, nie widzimy związku, a może po prostu czegoś nie rozumiemy. Tak czy inaczej, mamy mieszane uczucia.

Dominika ZasiewskaDominika Zasiewska Screen z Facebook.com/Dominika Zasiewska Screen z Facebook.com/Dominika Zasiewska

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.