Malinowska: zachwycona Paullą, zniesmaczona Marciniak

Stylistki "Party" oceniają polskie gwiazdy.
moda moda KAPIF/WWW.KAPIF.PL

Kto jest trendy?

Po inwazji neonowych kolorów na salonach znowu rządzi klasyczna czerń. Jak wyglądają w niej gwiazdy? Jurorki modowego pogotowia "Party", Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska, oceniły które gwiazdy wyglądały najlepiej i najsłabiej. Sprawdźcie!

Paulla

Metamorfoza roku! Albo raczej, metamorfoza stulecia! Paula Ignasiak zmieniła się nie do poznania na plus. Nad jej kreacją Joanna i Karolina pieją z zachwytu.

Pięknie. Gdzie się Paula ukrywała z tą klasą i umiejętnością wybierania kreacji? Spokojnie, bez napięcia, klasycznie - oceniła Horodyńska.
A co tu może przeszkadzać? Perfekcyjna figura? Piękna suknia? Świetnie dobrane dodatki? Wspaniały makijaż czy idealna fryzura? Bo naprawdę nie wiem... - retorycznie zapytała Malinowska.

Nie możemy nie zgodzić się ze stylistkami. Naprawdę ta stylizacja nas ujęła. Brawo Palla!

Maja Ostaszewska

Aktorka, która słynie z wyjątkowo dobrego gustu i stylu znów zachwyciła stylistki "Party".

Przeżywam modowy orgazm na widok Mai w tej kreacji Gosi Baczyńskiej - powiedziała Horodyńska.
Maja wygląda jak z czerwonego dywanu. Spokojnie mogłaby stanąć koło Angeliny Jolie i być dla niej megakonkurencją, a przechodzący obok Antonio Banderas krzyknąłby "Polka potrafi... Ole!!!" - dodała Malinowska.

Pewnie, że potrafi! Trzeba przyznać, że figura Ostaszewskiej i pomysły Baczyńskiej tworzą duet bardzo zgra(b)ny...

Ada Fijał

Kwintesencja kobiecości i ikona mody, czyli Ada Fijał. Stylizację pomysłu Pauliny Klepacz modowe pogotowie "Party" oceniło tak:

Nasza Ada odleciała chwilowo w inny wymiar. Proponuję powrócić do szalonego retro - skwitowała Joanna.
A ja jestem zmęczona tym retro. Z radością odkrywam nową stronę Ady, drapieżną i seksowną, ale też trendy. Nowy styl jej pasuje, bo zaskakuje - odpowiedziała Karolina.

Dokładnie. W końcu w modzie chodzi przede wszystkim o zabawę i szukanie nowych pomysłów. Plotkowi podoba się taki "inny wymiar" stylu Ady.

Paula Marciniak

Mieliśmy już Paullę, więc pora na jej młodszą imienniczkę, pozbawioną jednego "L". Zestaw Marciniak ewidentnie nie zainteresował Joanny i Karoliny.

Wiem, że przyszły sezon stoi pod hasłem "fetysz" i wracamy do krainy lateksów. Niektórzy powinni mieć ten trend na czarnej liście... - zabroniła Horodyńska.
Buty są niedobre dla tej sylwetki, powinny być albo wysokie, albo niskie. (...) Modowa masakra! - krytycznie oceniła Malinowska.

Joanno! Karolino! Ale przecież czarny wyszczupla! Może stąd jego nadmiar u Pauli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.