Co menadżer Szpaka robił przed Szpakiem?

Jak już informowaliśmy, menadżerem Michała Szpaka został Dominik Borkowicz. Kim jest Borkowicz i co do tej pory robił? Sprawdzamy!
Dominik Borkowicz. Dominik Borkowicz. Radio Eska

Radio Eska, TVS

Borkowicz ma obecnie 28 lat. Cztery lata temu był jednym z DJ-ów śląskiej Eski, w której prowadził "Gorącą 20".

W 2009 roku został jedną z twarzy TVS, gdzie prowadził program "RockStar" (śląskiego "Idola"), a obecnie współprowadzi "Dyżur z gwiazdą".

Ponadto prowadzi w śląskich centrach handlowych imprezy. Ma na swoim koncie także epizod w serialu "Święta wojna".

W wolnym czasie poświęca się życiu towarzyskiemu.

Borkowicz na Śląsku pracuje także w agencji PR-owo-eventowej qltureEvents. Jak można wyczytać na oficjalnej stronie qltureEvents jest w niej "PR & Director Managerem".

Jest też na wyłączność managerem kilku polskich gwiazd...

Mateusz Ziółko. Mateusz Ziółko. www.KAPIF.pl

Mateusz Ziółko

Borkowicz jest managerem Mateusza Ziółko - objawienia pierwszej polskiej edycji "Mam talent". Niestety niewiele do tej pory razem zrobili. Ziółko zaprzepaścił telewizyjną popularnością, którą dał mu udział w programie i która zdecydowanie pomogłaby mu przy promocji debiutanckiego krążka i utknął jako jeden z chórzystów w programie "Jaka to melodia?"...

Katarzyna Sowińska. Katarzyna Sowińska. www.KAPIF.pl

Katarzyna Sowińska

Celebrytka to także jedna z gwiazd Borkowicza. Od jakiegoś czasu w ogóle nieobecna w mediach.

Rafał Mroczek. Rafał Mroczek. www.KAPIF.pl

Rafał Mroczek

Choć Borkowicz zapiera się i twierdzi, że nie jest menadżerem braci Mroczek to na stronie qltureEvents Rafał Mroczek wciąż widnieje na liście jego "artystów na wyłączność". Jak więc jest naprawdę?

Agnieszka Popielewicz. Agnieszka Popielewicz. www.KAPIF.pl

Agnieszka Popielewicz

Na stronie qltureEvents Borkowicz szczyci się, że Popielewicz - jego kolejna "artystka na wyłączność" - poprowadziła pierwszą (i jedyną ;-) ) edycję "Gwiezdnego cyrku". Nie dodaje, że jest symbolem porażki tamtego programu.

Łukasz Płoszajski. Łukasz Płoszajski. www.KAPIF.pl

Łukasz Płoszajski

Aktor nadużywający środka do stylizacji włosów to także jeden z "artystów na wyłączność" Dominika Borkowicza. Jego kariera medialna to rola w serialu "Pierwsza miłość".

Krzysztof Krzysztof "Jankes" Jankowski. www.KAPIF.pl

Krzysztof "Jankes" Jankowski

Sympatyczny prezenter Radia Eska i Eska TV to także jeden z podopiecznych Borkowicza. Jest bardzo dobry w swoim fachu i mamy wrażenie, że mocno niewykorzystany.

Michał Szpak. Michał Szpak. www.KAPIF.pl

Michał Szpak

Czy decyzja Michała Szpaka o podjęciu współpracy z Dominikiem Borkowiczem była słuszna? To okaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy. Miejmy nadzieję, że Borkowicz znacznie bardziej przyłoży się do pracy ze Szpakiem, niż do pracy ze swoimi dotychczasowymi "artystami na wyłączność"... Bo szkoda byłoby talentu Szpaka.

Więcej o: