Jessica Biel zajmie miejsce Alicji?!

Colin nie mógł oprzeć się jej urodzie.
Jessica Biel Jessica Biel GQ

Jessica Biel

Możliwe, że amerykańska aktorka - Jessica Biel zajmie miejsce naszej Alicji u boku Colina Farrella! Portal dailymail.co.uk podaje, że Jessica zbliżyła się z Colinem na planie filmu w Toronto. Podobno aktor nie mógł oprzeć się jej urokowi (szybciej byłoby wymienić, której Colin się oparł...) Para podobno spędza ze sobą chwile poza planem a Jessica uwielbia w Colinie:

Jego akcent i osobowość.

Czy Jessica zajmie miejsce Alicji? Zobacz gorące zdjęcia amerykańskiej aktorki.

Jessica Biel. Jessica Biel. AP

Jessica Biel

Jessica ma 29 lat. Poznaliśmy ją dzięki roli Mary Camden w serialu ''Siódme niebo''. Jessica grała tam cnotliwą córkę pastora a seks był zakazanym tematem. Możliwe, że Jessica mimo pobożnej roli nie jest już dziewicą...

Odkładając żarty na bok. Jessica zadebiutowała w wieku 14 lat i nadal jest rozchwytywaną aktorką.

Jessica Biel i Justin Timberlake. Jessica Biel i Justin Timberlake. REUTERS/ERIC THAYER

Jessica Biel

Ostatnio zasłynęła wieloletnim związkiem z Justinem Timberlake'm. Para rozstała się w marcu, a Jessica podobno korzysta teraz z uroków życia singla.

Jessica Biel. Jessica Biel. GQ/Glamour

Jessica Biel

Jessica wystąpiła w wielu sesjach i okładkach magazynów - takich jak ''GQ'' i ''Glamour''. Przez wiele lat zajmowała wysokie miejsca na listach najseksowniejszych kobiet - m.in 1 miejsce na liście magazynu ''Stuff'' w 2007 roku a także 2 miejsce według magazynu ''FHM'' w 2008.

 Jessica Biel Jessica Biel East News

Jessica Biel

Jessica bardzo dba o figurę. Często chwali się swoim wysportowanym ciałem. Na tym zdjęciu przypomina trochę umięśnioną Madonnę. Dzięki idealnej figurze zagrała rolę striptizerki w ''Powder Blue''.