5 powodów, dla których wygrała Magda Welc

Kulisy zwycięstwa.

5 powodów, dla których Magda Welc wygrała "Mam talent"

W finale sobotniego "Mam talent" Magda Welc spotkała się z Kamilem Bednarkiem. Ku zaskoczeniu wszystkich wygrała 11-letnia dziewczynka. Według nas na jej wygraną złożyło się kilka powodów.

Powód 1

Zagrożony występ. Widzowie zostali poinformowani, że Magda jest chora. Tabloidy donosiły w sobotę, że jej występ jest zagrożony. Jeśli ktoś nie wiedział na kogo zagłosować, wysyłał SMS-a na nią.

Powód 2

Sympatia dla dziecka. Magda była najmłodszą finalistką. W poprzednich edycjach młodym nie udawało się wygrać. Ludzie nie chcą, żeby dzieci płakały, im jest ciężej zrozumieć porażkę.

Powód 3

Wzruszenie. Magda łączy wygląd dziecka z dorosłym repertuarem i głosem. Dziewczynka o twarzy aniołka zaśpiewała w finale "Och życie, kocham cię nad życie" Edyty Geppert. Wielu widzom zakręciła się łezka w oku i zagłosowali:

 

 

 

 

Powód 4

Taka zwyczajna. Każdy kto patrząc na Magdę widzi aniołka z krzywym zębem. Od razu chce sprawić, żeby była szczęśliwa. Najprostszy sposób to wysłać SMS.

Powód 5

Wzruszająca opowieść o problemach finansowych rodziców. Rodzice opowiedzieli, że w ostatniej chwili zdecydowali się na przyjazd. Magda podjęła decyzję o występie bez ich wiedzy. W niedzielę powiedziała, że wygrane pieniądze przeznaczy na budowę domu dla rodziny.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.