5 powodów, dla których wygrała Magda Welc

Kulisy zwycięstwa.

5 powodów, dla których Magda Welc wygrała "Mam talent"

W finale sobotniego "Mam talent" Magda Welc spotkała się z Kamilem Bednarkiem. Ku zaskoczeniu wszystkich wygrała 11-letnia dziewczynka. Według nas na jej wygraną złożyło się kilka powodów.

Powód 1

Zagrożony występ. Widzowie zostali poinformowani, że Magda jest chora. Tabloidy donosiły w sobotę, że jej występ jest zagrożony. Jeśli ktoś nie wiedział na kogo zagłosować, wysyłał SMS-a na nią.

Powód 2

Sympatia dla dziecka. Magda była najmłodszą finalistką. W poprzednich edycjach młodym nie udawało się wygrać. Ludzie nie chcą, żeby dzieci płakały, im jest ciężej zrozumieć porażkę.

Powód 3

Wzruszenie. Magda łączy wygląd dziecka z dorosłym repertuarem i głosem. Dziewczynka o twarzy aniołka zaśpiewała w finale "Och życie, kocham cię nad życie" Edyty Geppert. Wielu widzom zakręciła się łezka w oku i zagłosowali:

 

 

 

 

Powód 4

Taka zwyczajna. Każdy kto patrząc na Magdę widzi aniołka z krzywym zębem. Od razu chce sprawić, żeby była szczęśliwa. Najprostszy sposób to wysłać SMS.

Powód 5

Wzruszająca opowieść o problemach finansowych rodziców. Rodzice opowiedzieli, że w ostatniej chwili zdecydowali się na przyjazd. Magda podjęła decyzję o występie bez ich wiedzy. W niedzielę powiedziała, że wygrane pieniądze przeznaczy na budowę domu dla rodziny.
Więcej o:
Komentarze (136)
5 powodów, dla których wygrała Magda Welc
Zaloguj się
 • ladette

  Oceniono 53 razy 37

  A taki jedne mały szczegół jak to, że ma potężny głos i niezaprzeczalny talent, to nic???
  Nie należę do osób, które maja słabość do dzieci i nie popieram udziału dzieci w programach tego typu. Jeśli chodzi o finalistów tej edycji "Mam talent", to stanowczo bardziej odpowiada mi wrażliwość muzyczna Kasi Sochackiej, pozytywne dźwięki płynące od Kamila Bednarka, głęboki wokal Piotra Lisieckeigo czy charyzma sceniczna Pawła Ejzenberg. Jednakże, doszukiwanie się powodów wygrania Magdy w jej chorym gardle czy krzywych zębach jest żenujące.
  Trzymam kciuki za wszystkich śpiewających finalistów programu... każdy z nich jest jedyny i niepowtarzalny a przede wszystkim utalentowany i mam nadzieje, iż nawet bez tych 300 tys. zł uda się im zrealizować swoje muzyczne marzenia :D

 • dorii

  Oceniono 44 razy 34

  Moim zdaniem, powinien być wprowadzony pewien przedział wiekowy. To niesprawiedliwe, że dzieci rywalizują z dorosłymi.

 • swiatlo

  Oceniono 58 razy 28

  Artykuł zły, niesprawiedliwy i krzywdzący dziecko. Kwestia gustu czy zasłużyła na zwycięstwo czy nie, ktokolwiek by nie wygrał to zawsze są jacyś niezadowoleni. Ale to nie powód aby dziecko wyśmiewać i z niego drwić. Jestem zdegustowany.

  Ale generalnie zgadzam się że w takich programach powinien być limit wieku. Na przykład powyżej 14 lat. Dzieci nie należą do tej samej kategorii co dorośli i nie powinni być porównywani z dorosłymi. Nawet jeśli mają talent.

  A co do Kamila, to też prawda - świetnie śpiewał, ale w wywiadach to kompletny matoł. A dla ludzi liczy się wszystko, nie tylko sam śpiew, ale także cały dramat i osobowość. Cały PR jest ważny, nie tylko scena.

 • alicedj

  Oceniono 41 razy 27

  Każdy kto patrząc na Magdę widzi aniołka z krzywym zębem.. hehe ale dali xDD

 • levy

  Oceniono 33 razy 27

  Juz wiele razy o tym pisano sle jeszcze raz nie zaszkodzi - jestescie zenujacy z tym rozdzielaniem artykulow, ktore spokojnie zmiescilyby sie na jednej, na kilka stron zeby tylko polepszyc "statystyki klikania". W 99% przypadkow odechciewa mi sie tego i klikam "Wstecz".

 • judith

  Oceniono 41 razy 25

  Co to w ogóle znaczy ?? "Kto nie wiedział na kogo głosować głosował na Magdę". Kto to w ogóle pisał ?? Przecież nie było przymusu głosowania SMS. Jak ktoś nie chciał to nie głosował.
  Idioci tu piszą.

 • czakel

  Oceniono 42 razy 24

  c.d. niestety sukienka na finał to był niewypał,przecież to nie baletnica.

 • gonzo

  Oceniono 34 razy 24

  ku zaskoczeniu wszystkich??? no przecież u bukmacherów ona była faworytką...dla TVN-u również skoro jej występ był ostatni...

 • laska3

  Oceniono 41 razy 23

  Nawet gimnazjaliści z Plotka powinni mieć jakieś standardy - ten "artykuł" ich nie trzyma. Na uwagę zasługuje szczególnie idiotyczny argument, że ludzie głosowali na Magdę, bo była chora. Chorzy to są właściciele Agory, którzy płacą za ten poziom nieuctwa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX