"Szkoła złamanych serc" była hitem lat 90. Jak teraz wyglądają bohaterowie serialu? Peter ma bujną brodę

"Szkoła złamanych serc" to australijski serial dla młodzieży, który w latach 90. przyciągał przed telewizory gros widzów. Opowiadał o typowych perypetiach nastolatków - pierwszych miłościach i licealnych sprzeczkach. Netflix jakiś czas temu zapowiedział prace nad reaktywacją popularnej produkcji, który ostatecznie trafił na platformę pod koniec minionego roku. Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy, którzy wcielali się w głównych bohaterów.
Callan Mulvey Callan Mulvey screen Youtube

Callan Mulvey

Callan Mulvey jako Bogdan Drazic. Aktor nigdy nie narzekał na brak zainteresowania ze strony płci pięknej. Na planie serialu poznał ówczesną partnerkę, Larę Cox, z którą rozwiódł się 13 lat poźniej. Z kolei od niespełna jedenastu lat jest szczęśliwym mężem Rachel Thomas, z którą przyjaźnił się od lat.

Jon Pollard Jon Pollard screen Youtube

Jon Pollard

Jon Pollard jako Alan Bolton.

Scott Major Scott Major screen Youtube

Scott Major

Scott Major jako Peter Rivers. Mężczyzna zmienił się nie do poznania. Jego bujny zarost wygląda - delikatnie mówią - niechlujnie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Scott Major (@scottmaj)

Ada Nicodemou Ada Nicodemou screen Youtube

Ada Nicodemou

Ada Nicodemou jako Katerina "Kat" Ioannou. Aktorka ma za sobą bardzo niemiłe doświadczenie. Z byłym mężem, Chrysem Xipolitasem, schodziła się i rozchodziła, jednak doczekała się dziecka. W sierpniu 2012 roku na świat ich syn. W marcu 2015 roku na jaw wyszło, że Ada jest w ciąży. W sierpniu poinformowała, że jej druga pociecha urodziła się martwa. Aktualnie spotyka się z biznesmenem Adamem Rigbym.

Lara Cox Lara Cox screen Youtube

Lara Cox

Lara Cox jako Anita Scheppers.

Sarah Lambert Sarah Lambert screen Youtube

Sarah Lambert

Sarah Lambert jako Christina Milano.

Więcej o: