Poznajecie? Dziś są gwiazdami telewizji. Sprawdziliśmy, jak wyglądały dziennikarki i prezenterki w młodości

Od lat cieszą się sympatią widzów i zmieniają się na ich oczach. Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy telewizji, popularne dziś dziennikarki i prezenterki, kiedy startowały do wielkiej kariery. Albo nawet o niej nie myślały.
Grażyna Torbicka w 2002 roku Grażyna Torbicka w 2002 roku East News

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka jest jedną z największych ikon zarówno polskiej telewizji, jak i stylu. Karierę rozpoczęła w 1985 roku, debiutując u boku Włodzimierza Szaranowicza w programie "Sportowa niedziela", emitowanym przez Telewizję Polską. Przez wiele lat była związana z TVP, z której odeszła w 2016 roku. Jest córką Krystyny Loski, jednej z kultowych prezenterek. Torbicka od lat zachwyca elegancją, klasą i wiedzą. Do dziś wierna jest prostym włosom, które rozjaśnia. Aż trudno uwierzyć, że w maju skończy 62 lata.

Grażyna Torbicka
Instagram/ @grazynatorbicka

Torbicka Grazyna2019-12-16
KAPIF.pl

Marzena Rogalska Marzena Rogalska Marzena Rogalska - instagram

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska przygodę z dziennikarstwem zaczęła w 1995 roku, w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła magazyn filmowy. Dwa lata później zadebiutowała na antenie radia RMF, prowadziła audycje "Na językach" czy "Weekend bez granic". Aktualnie jest jedną z bardziej lubianych prowadzących program śniadaniowy "Pytanie na śniadanie". Niedawno udostępniła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z początków kariery. Musimy przyznać, że uśmiech to od zawsze jej znak rozpoznawczy.

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska
KAPIF

Marzena Rogalska
KAPIF

Jolanta Pieńkowska w 1995 roku Jolanta Pieńkowska w 1995 roku East News

Jolanta Pieńkowska

Jolanta Pieńkowska, zanim zagościła na ekranach, próbowała sił w innych branżach, była m.in. stewardessą w amerykańskiej linii lotniczej. Chyba nawet nie planowała pracy w telewizji - ukończyła szkołę teatralną. Była także asystentką ambasadora USA urzędującego w Polsce, a także redaktorką naczelną magazynu 'Mamo, To Ja'. Przez kilka lat pracowała także na tym stanowisku w 'Twoim Stylu'.

A
Screen ''Fakty po południu' TVN

Monika Zamachowska Monika Zamachowska Instagram.com/ monikazamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska jakiś czas temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z czasów licealnych. Tym samym chciała wesprzeć maturzystów. Choć od lat wierna jest jasnym włosom, to możemy zobaczyć, że jako młoda kobieta była brunetką. Możemy sądzić, że tak właśnie wyglądają jej naturalne pasma, jednak możliwe, że już wtedy się farbowała.

Monika Zamachowska
KAPIF

Monika Zamachowska
Instagram/ @monikazamachowska

2Zamachowski Zbigniew, Zamachowska Monika2020-03-02
skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Anita Werner Anita Werner instagram.com@anita_werner_official

Anita Werner

Anita Werner od lat nosi krótką fryzurę, jednak okazuje się, że w przeszłości nosiła długie włosy. Na jej profilu pojawiło się kiedyś zdjęcie z 1996 roku, na którym możemy zobaczyć, jak wtedy wyglądała. Co więcej, miała też inny kolor.

Poznajecie? Nie regulujcie odbiorników. To jeden z moich pierwszych serwisów informacyjnych w @tvn24.pl. Archiwum fotograficzne jest bezlitosne. To było chyba w poprzednim stuleciu! Ktoś z Was pamięta? - zwróciła się do fanów.

Internauci zostawili wiele komentarzy pod jej postem:

Jak zawsze piękna i profesjonalna. Oczywiście wolę cię w blondzie.
I tu jak nic pasuje przysłowie: Kobieta jak wino, im starsza tym lepsza.
Pamiętam cię taką śliczną - piszą.

Anita Werner z partnerem
Kapif

Katarzyna Dowbor Katarzyna Dowbor Fot. Katarzyna Dowbor - Instagram

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor udostępniła zdjęcie, które zrobiono jej 41 lat temu.

Szukałam w starym albumie zdjęć Maćka, by dać mu je oczywiście w prezencie. I trafiłam na taką perełkę - moje zdjęcie z mamą. 1979 rok. Miałam wtedy 20 lat. Taka była wtedy moda! Nic się nie zmieniłam, prawda? - podpisała.

Czas bez wątpienia się dla niej zatrzymał.

Katarzyna Dowbor
Instagram.com/ katarzyna_dowbor_official

Katarzyna Dowbor
Instagram.com/ katarzyna_dowbor_official

Agata Młynarska Agata Młynarska Facebook.com/AgataMłynarska

Agata Młynarska

"Niewinna", "piękna", "urocza" - takie określenia pojawiły się pod zdjęciem Agaty Młynarskiej, które kilka lat temu udostępniła na Facebooku. Zgadzacie się?

a
Fot. agata_mlynarska/Instagram

Agata Młynarska
Agata Młynarska - instagram

Beata Chmielowska-Olech, Joanna Racewicz w 2002 roku Beata Chmielowska-Olech, Joanna Racewicz w 2002 roku East News

Beata Chmielowska-Olech i Joanna Racewicz

Dwie gwiazdy na jednym zdjęciu. Z lewej to Beata Chmielowska-Olech, znana z prowadzenia "Teleexpresu", a obok Joanna Racewicz, która przez wiele lat była związana z TVP, jednak trzy lata temu została zwolniona.

Joanna Racewicz
Kapif

Joanna Racewicz
joannaracewicz/Instagram

!Chmielowska-Olech Beata2020-02-03
KAPIF