Przekleństwa w programie na żywo, upadki i dużo pomyłek. Oto największe wpadki w "Tańcu z Gwiazdami"

Nieważne jak bardzo producenci, prowadzący show i jego uczestnicy będą się starać. Zawsze jest miejsce na nieplanowaną wpadkę w programie na żywo. A przez lata trochę się ich nazbierało!
Joanna Moro Joanna Moro KAPiF

Bielizna Joanny Moro

Joanna Moro wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" w 2014 roku. U boku Rafała Maseraka doszła aż do finału i zajęła zaszczytne drugie miejsce. Gwiazda jednak prezentowała widzom nie tylko swój wielki taneczny talent, ale również i bieliznę. Nic dziwnego, przy takich figurach o małą wpadkę nie jest trudno!

Michał Malitowski Michał Malitowski KAPiF

Michał Malitowski przeklął na wizji

W pierwszym odcinku jesiennej edycji Michał Malitowski powiedział o jedno słowo za dużo. Kiedy chciał ocenić taniec Sylwestra Wilka i Hanny Żudziewicz, wymsknęło mu się soczyste:

Ku*wa.

Tancerz od razu wytłumaczył się z tego zachowania. Przyznał, że zrobił to świadomie, ale nie mógł ukryć swojego podziwu nad talentem sportowca.

Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Dereszowska Paulina Sykut-Jeżyna, Anna Dereszowska KAPiF

Paulina Sykut-Jeżyna pomyliła imię Dereszowskiej

W jednym z odcinków 11. edycji programu Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska zatańczyli do utworu, który na żywo wykonali Anna Dereszowska oraz Mikołaj Roznerski. Po ich występie Sykut postanowiła przedstawić gości specjalnych. To właśnie w tym momencie pomyliła imię Anny Dereszowskiej.

Są z nami Joanna Dereszowska, Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski.

Dereszowska nie pozostawiła tej sytuacji bez komentarza.

Po raz pierwszy jestem Joanną.
Dominika Gwit Dominika Gwit KAPiF

Upadek Dominiki Gwit

Dominika Gwit roztańczyła się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" w 2017 roku. W jednym z odcinków zaliczyła jednak niemałą wpadkę. Aktorka chciała popisać się swoimi akrobatycznymi umiejętnościami, ale w trakcie wykonywania tzw. gwiazdy, upadła. Na szczęście nic jej się nie stało, a sama Gwit śmiała się z tej sytuacji.

Weronika Marczuk Weronika Marczuk KAPiF

Upadek Weroniki Marczuk

Upadków w programie było jednak więcej. Niebezpieczną sytuację ma na koncie również Weronika Marczuk, która wzięła udział w show w 2011 roku. Jan Kliment przekonywał wtedy, że to była jego wina.

To moja wina, ponieważ to jest zawsze wina partnera.
Iwona Pavlović, Rafał Brzozowski Iwona Pavlović, Rafał Brzozowski KAPiF

Rafał Brzozowski... aktorem?

Iwona Pavlović oceniła już w swojej kadencji jurorskiej tyle gwiazd, że od czasu do czasu zdarza jej się zaliczyć małą wpadkę. Tak właśnie było w przypadku Rafała Brzozowskiego. Jurorka nazwała go bowiem... aktorem. Piosenkarz jej nie poprawił i jak wszyscy udawał, że nic się nie stało.

A Wy, jakie wpadki pamiętacie? Podzielcie się nimi w komentarzach!