Nie tylko Woliński nieudolnie retuszował zdjęcia. Rozenek wyginała ramy, a Doda horyzont. Te gwiazdy nie są mistrzami Photoshopa

Perfekcyjna talia, szczuplejsze uda, czy dłuższe nogi - wiele gwiazd próbuje poprawiać swoje zdjęcia, by wyglądać jeszcze lepiej. Niestety, czasem praca z programem graficznym nie wychodzi im najlepiej. Tylko zobaczcie, jakie wpadki z Photoshopem zaliczyły te sławy. Może czas zatrudnić profesjonalnego grafika?
Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens Dawid Woliński, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens Fot. dawid_wolinski_private/Instagram

Dawid Woliński

Dawid Woliński pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciami z przyjęcia weselnego Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Niestety, juror "Top Model" tak nieudolnie majstrował przy zdjęciach, że wygiął kolumny, które zostały uchwycone na zdjęciu. Retusz sprawił, że nienaturalnie wgląda również ramię Joanny. Oczywiście internauci szybko wyłapali wpadkę. 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek ma na swoim koncie kilka photoshopowych wpadek. Niedawno udostępniła fotki z treningu, na których wyeksponowała pupę. Fani doszukali się jednak poprawek. Nieumiejętnie wykonany retusz zakrzywił framugę w okolicach pośladków.

Innym razem falowały nie ramy okien, ale ramy lustra. Cóż, czego się nie zrobi, by talia wyglądała jeszcze lepiej. 

Małgorzata Rozenek
Instagram.com/m_rozenek

Na szczęście "Perfekcyjna" ma spore poczucie humoru i dystans do siebie. Jakiś czas temu odniosła się więc do nieumiejętnie wyretuszowanych zdjęć, publikując kadr, na którym trudno ją rozpoznać.

Przerabiam zdjęcia?! Ja?! - napisała Małgorzata Rozenek na Instagramie, dodając rozbawione emotikony.


Instagram/m_rozenek

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Jakiś czas temu część fanów Anny Lewandowskiej zaczęła podejrzewać, że słynna trenerka przerabia swoje zdjęcia. Wszystko przez to, że fotki publikowane przez Anię w mediach społecznościowych różniły się nieco od tych wykonanych przez paparazzi. Obserwatorzy nabrali podejrzeń, gdy zarówno ona, jak i Robert podzielili się zdjęciem z pewnego wydarzenia. Pozornie identyczne fotografie różniły się. Na zdjęciu udostępnionym przez Anię trenerka miała zdecydowanie szczuplejszy brzuch.

Dorota Rabczewska Dorota Rabczewska Dorota Rabczewska - instagram

Doda

Doda na swoim profilu na Instagramie zamieściła fotografię, na której chwali się wysportowanym ciałem. Internauci, którym udało się oderwać wzrok od prężącej się na drzewie Rabczewskiej, zauważyli, że linia horyzontu zmienia się za piosenkarką tuż obok wcięcia w talii.

Maffashion Maffashion instagram.com@maffashion_official

Maffashion

Maffashion również chciała nieco podprawić swoje zdjęcie. Niestety, niefortunną wpadkę wyłapali obserwatorzy instagramerki, którzy nie szczędzili Julii przykrych uwag. W końcu zainteresowana zabrała głos i przyznała się do wpadki:

Nie muszę być dla nikogo przykładem. Nie mam ani takiej ambicji, ani napisane na czole, że to moje zadanie. Chciałam usunąć to, co stało za mną i to zrobiłam. (...) Przecież od pierwszego komentarza potwierdzam ingerencję w programie - napisała. 

Cenicie Julię za szczerość?

Honorata Skarbek Honorata Skarbek Honorata Skarbek - instagram

Honorata Skarbek

Na zdjęciu, na którym Skarbek zapozowała wraz z koleżankami (w tym z Moniką Kozakiewicz, uczestniczką "Love Island"), fani zauważyli nieudolną próbę przerabiania fotografii w Photoshopie. Doszukali się poprawek w okolicach talii obu pań.

Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska - instagram

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska zasłużyła na miano królowej Photoshopa. Niedawno celebrytka pozowała na fotce w bardzo krótkiej koronkowej kreacji i kremowych sandałkach na obcasie. Zaprezentowała przy okazji smukłą talię, ogromny biust, powiększone usta i szczupłe nogi, ale czy prawdziwe? Podłoga w okolicy nóg jest rozmazana. Nietrudno zauważyć, że coś zadziało się także przy twarzy.

To nie pierwsze zdjęcie, które celebrytka nieudolnie próbowała poprawić. Tylko spójrzcie na kistkę brukową - od razu widać, że Esmeralda chciała wydłużyć i wyszczuplić nogi. 


instagram/esmeralda_godlewska

Kim Kardashian Kim Kardashian Kim Kardashian - instagram

Kim Kardashian

A to już klasyk. Kim Kardashian regularnie zalicza graficzne wpadki. Jedną z najgłośniejszych był retusz, który zmienił kształt samochodu i parkingu.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

Również siostra Kim nie stroni od poprawek w Photoshopie. Gwieździe ubywa kilogramów i mankamentów, ale przybywa palców. Na opublikowanym przez Kardashiankę zdjęciu z urodzin Diany Ross fani doszukali się ich aż czternastu.

Kourtney Kardashian Kourtney Kardashian Instagram

Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian również zaszalała i opublikowała nagą fotografię w wannie. Jednak na zdjęciu większą uwagę zwracała nieudolna obróbka. Fani od razu zwrócili uwagę, że lewa noga Kourtney jest nienaturalnie wygięta i jest nieproporcjonalna. Co ciekawe, niektórzy zwrócili też uwagę na to, że na nadgarstku celebrytki pojawił się... sutek.

Innym razem Kourtney tak poprawiała swoją pupę, że aż "wygięła" barierkę. 

Kourtney Kardashian
instagram.com@kourtneykardashian / celebface

Kylie Jenner Kylie Jenner instagram.com@celebface

Kylie Jenner

Widać, że celebrytka nieco odjęła sobie centymetrów w okolicy talii. Zdradził ją cień. To zresztą nie pierwsze zdjęcie, na którym gwiazda "poprawiła" sobie sylwetkę. 

Kylie Jenner
Fot. kyliejenner/Instagram

Kylie Jenner
Fot. kyliejenner/Instagram

Więcej o: