Tomasz Kammel opublikował stare zdjęcie Anny Lewandowskiej. Przypominamy, jak się zmieniała najsłynniejsza WAG

Anna Lewandowska już od lat jest czołową gwiazdą kolorowej prasy. Przez ten czas trenerka zmieniła się diametralnie. Zrezygnowała z ostrego wizerunku i postawiła na naturalność. Pamiętacie jeszcze, jak wyglądała na początku kariery? Możecie się zdziwić!
Tomasz Kammel, Anna Lewandowska Tomasz Kammel, Anna Lewandowska instagram/tomaszkammel

Anna Lewandowska w 2012 roku

Tomasz Kammel przypomniał swoim obserwatorom (i pewnie samej Ani), jak razem z trenerką wyglądali osiem lat temu. Dziennikarz dodał opis, w którym nieco zażartował ze swojego wyglądu i porównał się do Roberta Lewandowskiego.

Zarówno na wczorajszym, jak i na dzisiejszym zdjęciu nie było i nie ma Roberta Lewandowskiego - napisał.

Internauci nie kryli lekkiego zdziwienia metamorfozą 'Lewej'.

Szok! Jak ona wygląda! Co te pieniądze robią z ludźmi.
Piękna dziewczyna, zarówno wtedy jak i teraz!

Anna Lewandowska w 2012 roku
BLAWICKI PIOTR / EAST NEWS

Anna Lewandowska, Natalia Siwiec Anna Lewandowska, Natalia Siwiec KAPiF

Ostre stylizacje

Jeszcze kilka lat temu Ania lubiła zaszaleć z ostrymi stylizacjami. Stawiała na czarną skórę, prześwitujące materiały i makijaż podkreślający oczy. Podobnie zresztą jak Natalia Siwiec.

Anna Lewandowska
Kapif

Anna Lewandowska Anna Lewandowska EastNews

Czarne włosy

Ania przez pewien czas miała bardzo ciemne włosy. Jednak zdecydowanie wolimy ją w naturalnej wersji.

Anna Lewandowska
Newspix/Kapif

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski 2011 rok
Christoph Reichwein / Imago Sport / Forum

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych w Polsce celebrytek. Trenerkę uwielbiają kobiety, którym doradza w kwestii żywienia, a jej urodę podziwiają mężczyźni. Jednak w ciągu ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś. Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych w Polsce celebrytek. Trenerkę uwielbiają kobiety, którym doradza w kwestii żywienia, a jej urodę podziwiają mężczyźni. Jednak w ciągu ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś. Newspix/Screen z Instagram.com/Anna Lewandowska

Annna Lewandowska blondynką

Mało kto też pamięta, że kiedyś Ania była blondynką. 

Anna Lewandowska Anna Lewandowska KAPiF

Eleganckie fryzury

Obecnie żona Roberta Lewandowskiego nawet podczas ważnych wyjść stawia przede wszystkim na proste włosy. Kilka lat temu lubiła jednak próbować modnych fryzur.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska KAPiF

Branżowe eventy

Lewandowska chętnie pozowała niegdyś fotoreporterom na czerwonym dywanie. Jej styl i piękne kreacje były komentowane na wielu portalach i w tabloidach.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska EastNews

Największy kibic

Jedno z pewnością się nie zmieniło. Ania od samego początku wspiera Roberta w jego sportowej karierze. Jeśli tylko może - pojawia się na trybunach stadionu i dzielnie dopinguje męża.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska KAPiF

Zakochana w modzie

Anna Lewandowska z roku na rok stawała się ikoną stylu. Zaczęła się ubierać nie tylko u najlepszych polskich projektantów, ale również upodobała sobie kreacje z zagranicznych domów mody.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska instagram/annalewandowskahpba

Grzywka

Największą zmianą wizerunkową jest zdecydowanie ciężka grzywka, która zasłania całe czoło Lewandowskiej. Z początku internauci nie byli przekonani do takiej fryzury, jednak Ania czuła się w niej świeżo i bardzo kobieco. Robert również uwielbia ją w takim wydaniu.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska instagram/annalewandowskahpba

Naturalna strona

Dzisiaj Ania ceni sobie przede wszystkim naturalność. Brak makijażu, rozmierzwione włosy, a nawet pokazanie cellulitu - to żaden problem. 'Lewa' kocha swoje ciało i zachęca do tego również inne kobiety.

Które zdjęcie wywołało w Was największe emocje? Pamiętaliście jak trenerka wyglądała jeszcze kilka lat temu?

Więcej o: