Alicja Janosz od 10 lat jest żoną. Z okazji rocznicy pokazała zdjęcia z ceremonii. Co słychać u innych finalistów "Idola"?

Przed emisją "Mam Talent" i "The Voice of Poland", to program "Idol" lansował młodych muzyków. Nie wszyscy finaliści muzycznego show zrobili jednak karierę w branży. Sprawdzamy, co u nich słychać.
Alicja Janosz Alicja Janosz Kapif

Alicja Janosz

Alicja Janosz była nastolatką, gdy wygrała pierwszą edycję "Idola". Wówczas było o niej bardzo głośno, a to dlatego, że starała się jak najlepiej wykorzystać pięć minut sławy. Wydała solową płytę, próbowała swoich sił na Eurowizji, a także prowadziła listę przebojów w 4fun.tv. Później jednak zrobiło się o niej cicho.

Obecnie spełnia się przede wszystkim jako żona i matka, ale to nie oznacza, że zapomniała o muzyce. W tym roku wydała płytę z piosenkami dla dzieci.

Alicja Janosz
instagram.com/alicjajanoszofficial/

Kilka dni temu Janosz świętowała 10. rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazała obserwatorom archiwalne zdjęcia z ceremonii.

Ślub Alicji Janosz
Instagram/alicjajanoszofficial

Ślub Alicji Janosz
Instagram/alicjajanoszofficial

Ewelina Flinta Ewelina Flinta KAPIF

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta zajęła drugie miejsce w pierwszej edycji "Idola". Jurorzy i wodzowie to właśnie jej zapowiadali największą karierę. Zaczęło się bardzo dobrze. Singiel "Żałuję" był wielkim przebojem i znała go cała Polska. Kilka lat później Flinta nagrała piosenkę z Łukaszem Zagrobelnym. Utwór "Nie kłam, że kochasz mnie" również był hitem. Po jego wydaniu finalistka "Idola" ponownie na długo zniknęła z show-biznesu.

Rok temu Ewelina Flinta zaprezentowała w sieci nowy singiel. Nie powtórzył on jednak sukcesu poprzednich piosenek z jej repertuaru.

Ewelina Flinta
Facebook/HullHair

Szymon Wydra. Szymon Wydra. Polsat

Szymon Wydra

Szymon Wydra zajął ostatnie miejsce na podium w pierwszej edycji "Idola". W odróżnieniu od swoich koleżanek z programu nie wystartował z karierą solową. Zamiast tego kontynuował występy z zespołem Carpie Diem. Ich największy przebój to "Życie Jak Poemat". Co prawda kapela ma szczyt popularności za sobą, ale nadal nagrywają nowe piosenki i koncertują po Polsce. Rok temu wystąpili nawet na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Wydra spełnia się nie tylko jako muzyk, ale też jako mąż i ojciec.

Wydra Szymon2019-12-02
KAPIF.pl

Hania Stach Hania Stach Kapif

Hania Stach

Hania Stach brała udział w drugiej edycji programu "Idol". Z powodów zdrowotnych musiała jednak zrezygnować i finalnie zajęła 6. miejsce. Mimo to i tak podpisała kontrakt z wytwórnią płytową. Na koncie ma dwa solowe albumy. Młodsi odbiorcy mogą kojarzyć ją z podkładania głosu głównej bohaterce w filmach z serii "High School Musical".

Od wydania ostatniej płyty Stach mija w tym roku 8 lat i nic wskazuje na to, żeby miała wrócić z nowym materiałem. Nadal organizuje jednak warsztaty wokalne i aktorskie. Od niedawna jest mamą.

Hania Stach w ciąży
Instagram/hania_stach

Jakub Rutnicki Jakub Rutnicki KAPIF.pl

Jakub Rutnicki

Jakub Rutnicki zajął ostatnie miejsce w pierwszej edycji "Idola". Po krótkim epizodzie w show-biznesie zamienił muzykę na politykę. Od 2005 roku jest posłem Platformy Obywatelskiej na Sejm.

Jakub Rutnicki i Donald Tusk
Instagram/rutnicki_wlkp

Patrycja Wódź Patrycja Wódź KAPIF.pl

Patrycja Wódź

A pamiętacie Patrycję Wódź? Po udziale w "Idolu" bezskutecznie próbowała podbić rynek muzyczny z zespołem "Queens".

F Agnieszka Maksyjan, Patrycja Wdz, Monika Niedek - Queens  2005-12-05
KAPIF.pl

Finalnie zrezygnowała ze śpiewu na rzecz innej pasji, a mianowicie tańca. Wódź ma na koncie Mistrzostwo Polski, Wicemistrzostwo Europy oraz świata w zawodach tanecznych w stylu show-dance. Brawo! Można oglądać ją w warszawskim Teatrze Muzycznym Roma.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.