Kendall Jenner zaprezentowała wnętrza mieszkania. Turkusowe blaty w kuchni piękne, ale spójrzcie na kafelki w łazience. Genialne!

Kendall Jenner pojawiła się na okładce wnętrzarskiego magazynu. Zaprosiła fotografów do swojego luksusowego mieszkania i w końcu pochwaliła się jego wnętrzami. Jest całkiem przytulnie i bez przepychu. Z klasą.
Kuchnia Kendall Jenner Kuchnia Kendall Jenner screen Instagram / @kendalljenner

Kuchnia

Podróż po mieszkaniu modelki zaczynamy od kuchni. Turkusowe meble to bardzo nieoczywisty pomysł, ale w tym przypadku jakże udany. Ten wyrazisty kolor idealnie współgra z drewnianymi krzesłami.

Salon Kendall Jenner Salon Kendall Jenner screen Instagram / @kendalljenner

Salon

Salon Kendall jest całkiem duży, jednak sporo przestrzeni zabierają dwie sofy. Na środku piękny ciemny stół, a pod ścianą kominek. Bardzo podobają nam się wielkie okna.

Na jednej ze ścian dostrzegamy neonowy napis z tajemniczymi wymiarami, o których więcej możecie przeczytać TUTAJ.

22 cm obwód 20 średnica 4,5. Miło Cię słyszeć, szczęśliwa dziewczyno.

Salon Kendall Jenner
screen Instagram / @kendalljenner

Sypialnia Kendall Jenner Sypialnia Kendall Jenner screen Instagram / @kendalljenner

Sypialnia

Sypialnia jest bardzo zwyczajna. Widać, że Kendall świetnie czuje się w jasnych pomieszczeniach. To olbrzymie łóżko musi być naprawdę wygodne. 

Łazienka Kendall Jenner Łazienka Kendall Jenner screen Instagram / @kendalljenner

Łazienka

Tak jak daliśmy do zrozumienia w tytule, łazienka to chyba najciekawsze pomieszczenie mieszkania modelki. Zielone kafelki są naprawdę śliczne, a w wielkim lustrze ze złotymi obramowaniami chętnie byśmy się przeglądali.

Jadalnia Kendall Jenner Jadalnia Kendall Jenner screen Instagram / @kendalljenner

Jadalnia

Prostotę widać także po jadali. Stół bardzo prosty, bez zbędnych dodatków. Na ścianach widać wiele obrazów. Kendall z każdym z nich ma z pewnością związaną jakąś historię.

Pokój relaksacyjny Kendall Jenner Pokój relaksacyjny Kendall Jenner screen Instagram / @kendalljenner

Pokój relaksacyjny

Chyba każda modelka musi mieć tzw. pokój relaksacyjny. Kendall ma w swoim jasny fotel i przyrządy do malowania. Kto wie, może obrazy na ścianach to jej dzieła?

Mieszkanie Kendall Jenner Mieszkanie Kendall Jenner screen Instagram / @kendalljenner

Mieszkanie Kendall Jenner

Zawsze marzyłam o pojawieniu się na okładce magazynu Architectural Digest przez moją ogromną miłość do nieruchomości i projektowania wnętrz. Nakręciliśmy to tuż przed kwarantanną. To mieszkanie to moje sanktuarium, o którym zawsze marzyłam - napisała pod postem na Instagramie.
Więcej o: