Nie tylko syn Daniela Olbrychskiego jest kopią swojego ojca. Tych dzieci nie wyrzeknie się żaden rodzic. Spore podobieństwo

Jak dwie krople wody - tak zwykło się mówić o ludziach podobnych do siebie. Z pewnością takiego samego określenia możemy użyć w stosunku do poniższych zestawień, które pokazują, jak potomkowie dziedziczą geny po swoich popularnych rodzicach. Olbrychscy to nie jedyny przykład!
Daniel Olbrychski z synem Daniel Olbrychski z synem East News

Daniel Olbrychski i Viktor Longo-Olbrychski

Daniel Olbrychski umiejętnie wprowadził rodzinę na salony, a jego najstarszego syna, Rafała, kojarzą niemal wszyscy fanatycy show-biznesu. Okazuje się, że aktor ma jeszcze jednego potomka płci męskiej - Viktora Longo. 32-latek urodził się w 1988 roku i jest owocem romansu polskiego gwiazdora z niemiecką artystką, Barbarą Sukową. Kobieta uniemożliwiała mężczyźnie kontakty z synem, ponieważ ten nie chciał się z nią związać, gdy dowiedział się, że spodziewają się dziecka. Viktor poznał biologicznego ojca dopiero w dorosłym wieku, a na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie wychowywał go ojczym, po którym przejął nazwisko. 

Arnold Schwarzenegger i Joseph Baena Arnold Schwarzenegger i Joseph Baena Instagram/ @schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger i Joseph Baena

Podobną do Olbrychskiego sytuację miał Arnold Schwarzenegger, który ma syna z nieprawego łoża. Popularny kulturysta, trwając w związku małżeńskim, wdał się niegdyś w romans z gosposią, która urodziła mu dziecko. Fakt, że to Arnold jest ojcem Josepha Baena, wyszedł na jaw, gdy chłopiec miał siedem lat. Jego podobieństwo do znanego taty było tak uderzające, że nikt nie miał wątpliwości o łączących ich więzach krwi.

Magda Gessler i Lara Gessler Magda Gessler i Lara Gessler Instagram/ @magdagessler_official

Magda Gessler i Lara Gessler

Ten duet zna każdy! Lara Gessler to istna kopia mamy. Nie dość, że jest do niej bardzo podobna wizualnie, podziela z rodzicielką te same zainteresowania i miłość do gotowania, to dodatkowo ma niemalże identyczny sposób mówienia. Magda Gessler wprowadziła swoją córkę do show-biznesu, a ona świetnie się w nim odnalazła. Teraz będzie musiała sprawdzić się w nowej roli - mamy. Wyobrażacie sobie gwiazdę "Kuchennych rewolucji" jako babcię?

Rheese Witherspoon z córką Avą Rheese Witherspoon z córką Avą Instagram/ @rheesewitherspoon

Rheese Witherspoon z córką Avą

Jak dwie krople wody - tak można powiedzieć o Rheese Witherspoon i jej córce, której ojcem jest pierwszy mąż aktorki, Ryan Phillippe. Ava ma dwadzieścia jeden lat i pomimo tego, że kilkukrotnie pojawiała się w telewizji, nie zamierza iść w ślady rodziców i kontynuować kariery artystycznej. 

Kasia Kowalska i Ola Kowalska Kasia Kowalska i Ola Kowalska Instagram/ @kasia_kowalskaofficial

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Kasi Kowalskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Wokalistka bardzo często chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami swoich pociech i trzeba przyznać, że jej 23-letnia córka niewątpliwie odziedziczyła urodę po popularnej mamie. Podobieństwo widać szczególnie na zdjęciach artystki z młodości. Ola wygląda niemalże identycznie!

Cindy Crawford i Kaia Gerber Cindy Crawford i Kaia Gerber Instagram/ @cindycrawford

Cindy Crawford i Kaia Gerber

Nic dziwnego, że Kaia Gerber poszła w ślady swojej mamy i prężnie działa w branży modelingowej, skoro jest równie nieziemsko piękna jak Cindy Crawford. Młoda kobieta pierwszy raz zapozowała przed profesjonalnym fotografem mając zaledwie dziesięć lat. Po rodzicielce niewątpliwie odziedziczyła wszelkie warunki do kariery w show-biznesie. 

Paweł Królikowski i Jan Ignacy Królikowski Paweł Królikowski i Jan Ignacy Królikowski Instagram/ @jan_ignacy

Paweł Królikowski i Jan Ignacy Królikowski

Nikt ze starszych członków rodziny Królikowskich nie wyrzeknie się swoich potomków, ponieważ ich charakterystyczna uroda jest dziedziczona z pokolenia na pokolenie. Jednak największe podobieństwo zaobserwowaliśmy u Pawła Królikowskiego i jednego z jego synów. Choć może to być zaskoczenie - nie mowa wcale o Antku, a o Janie Ignacym, który nie tak dawno został tatą. Zestawiając zdjęcie Pawła z młodości z aktualną fotografią Jana, nie ma żadnych wątpliwości, że są rodziną!

Uma Thurman i Maya Hawke Uma Thurman i Maya Hawke Instagram/ @umathurman

Uma Thurman i Maya Hawke

Maya Hawke nie musi narzekać na brak propozycji filmowych. Drogę do kariery aktorskiej przetarła jej mama, która niegdyś była muzą samego Quentina Tarantino. Nic więc dziwnego, że córka Umy Thurman również znalazła miejsce w jednym z filmów popularnego reżysera. Szerszej publiczności dała się poznać jako Robin Buckley w serialu Netfliksa.