Tak Tomasz Sekielski wyglądał w czerwcu tego roku. Przeszedł operację zmniejszenia żołądka i... Widać efekty

W czwartek Tomasz i Marek Sekielscy odebrali Nagrodę Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego. To spory, ale nie jedyny sukces Tomasza Sekielskiego. Widać, że dziennikarz sporo schudł.
Tomasz Sekielki na gali Nagród Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego Tomasz Sekielki na gali Nagród Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego EN

Tomasz Sekielski schudł

Tomasz Sekielski w czwartkowy wieczór pojawił się na gali Radia Zet, której był laureatem. Wraz z bratem, Markiem Sekielskim, odebrali Nagrodę Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego. Szczególną uwagę mediów zwrócił także jego wygląd. Widać, że dziennikarz sporo stracił na wadze.

Tomasz Sekielki na gali Nagród Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego
Piotr Molecki / Piotr Molecki/East News

Tomasz Sekielski w listopadzie i czerwcu 2019 roku Tomasz Sekielski w listopadzie i czerwcu 2019 roku EN

Tomasz Sekielski schudł

Wyglądał o wiele zdrowiej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Łatwo zauważyć, że z pewnością nosi już mniejszy rozmiar ubrań.

Tomasz Sekielski Tomasz Sekielski fot.Eastnews

Tomasz Sekielski walczy z wagą

Przypomnijmy, że Tomasz Sekielski od lat zmaga się z problemem otyłości. Wszelkie próby odchudzania kończyły się chwilowym zwycięstwem, a Tomasza dopadał efekt jojo. Dziennikarz postanowił raz na zawsze zawalczyć o swoje zdrowie .Kilka miesięcy temu przyznał, że waży 185 kilogramów i jest to ostatni dzwonek na zmianę.

Tomasz Sekielski Tomasz Sekielski fot.Instagram/tomaszsekielski

Publiczne starcie

Aby nie tracić motywacji, walkę z nadwagą relacjonuje w mediach społecznościowych.

Wielkie odchudzanie wielkiego człowieka. Wielkiego w sensie masy. Czas zmierzyć się z niewygodną prawdą o sobie. Oficjalne ważenie przed walką o swoje zdrowie i życie - napisał na Instagramie. 
Tomasz Sekielski w Olsztyńskim Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Tomasz Sekielski w Olsztyńskim Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym FB Tomasza Sekielskiego

Operacja zmniejszenia żołądka

Początkowo Sekielski przeszedł na odpowiednią dietę. Jak się okazało, nie przyniosło to pożądanych efektów, dlatego zdecydował się na zabieg zmniejszenia żołądka. Zrobił to dzięki Henryce Krzywonos, która dzięki zabiegowi zmniejszenia żołądka straciła 67 kilogramów.


Tomek nie radził sobie z wagą. Zainspirowała go Henryka Krzywonos. Dzięki niej zrozumiał, że odwlekanie tej decyzji może się skończyć tragicznie. On stracił większość żołądka i nie jest teraz w stanie przyjąć dużej ilości pokarmu. Mniej je i chudnie - mówił w rozmowie z film.wp.pl Marek Sekielski.
Tomasz Sekielski Tomasz Sekielski CEZARY ASZKIEŁOWICZ

Kusząca lodówka

Sam Tomasz Sekielski przyznał niegdyś, że po jedzenie sięga przede wszystkim przez stres.


Gdy się denerwuję, lodówka jest moja - opisywał niegdyś dziennikarz dla NaTemat.pl. - Jestem jaki jestem od lat, raz chudnę, a raz tyję, więc chyba już wszyscy się do tego przyzwyczaili - dodał.
Tomasz i Marek Sekielscy, laureaci Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego Tomasz i Marek Sekielscy, laureaci Nagrody Radia Zet im. Andrzeja Woyciechowskiego Fot. Grażyna Marks / Agencja Gazeta

Dystans!

Prezenter nie traci jednak dobrego humoru. Śmiał się niedawno na swoim Instagramie, że mógłby być zapisany w Księdze Rekordów Guinnessa jako najgrubszy korespondent wojenny.

Tomasz Sekielski na gali Nagród Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego Tomasz Sekielski na gali Nagród Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego En

Tomasz Sekielski w listopadzie 2019 roku

Wygląda na to, że nastał obecnie korzystny czas dla Tomasza Sekielskiego. Będzie sukces? Myślicie, że tym razem mu się uda? Trzymamy kciuki!

Więcej o: