Izabela Janachowska urodziła syna. Nie tylko ona została mamą. Ten rok to prawdziwy baby boom wśród gwiazd

Izabela Janachowska, Sara Boruc i Meghan Markle w tym roku powitały na świecie swoich synów. Choć jest dopiero maj, to wiele rodzin znanych kobiet się powiększyło. Śmiało można przyznać, że to prawdziwy baby boom w show-biznesie. Zobaczcie, kto jeszcze podzielił się z nami radosną nowiną o narodzinach malucha.
Syn Izabeli Janachowskiej Syn Izabeli Janachowskiej Instagram.com/ izabelajanachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska poinformowała swoich fanów na Instagramie, że 10 maja pojawił się na świecie jej syn. Przyznała, że od tego momentu ta data jest dla niej i jej męża najważniejsza w ich życiu.

To naprawdę niesamowite uczucie móc zobaczyć Go po tylu miesiącach oczekiwania. Ta Kruszynka wniosła do naszego życia tyle szczęścia, że nie jesteśmy w stanie tego wyrazić słowami - napisała pod jego zdjęciem.

Janachowska długo trzymała w tajemnicy wiadomość o tym, że spodziewa się pierwszego dziecka. Dopiero pod koniec stycznia zdradziła, że niedługo zostaną rodzicami.

Izabela Janachowska
Instagram.com/ izabelajanachowska

Kilka tygodni później wyznała, że będą mieć syna. Zrobili to z mężem w oryginalny sposób. Dodali film, na którym przekłuli balon, z którego wyleciało konfetti w niebieskim kolorze. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Izabela Janachowska
screen Youtube

Prezenterka nie ukrywa swojego szczęścia i zdecydowała się pokazać twarz dziecka w mediach społecznościowych. Nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć malucha!

Meghan Markle, książę Harry Meghan Markle, książę Harry EASTNEWS

Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry w poniedziałek 6 maja o 5:26 po raz pierwszy zostali rodzicami. Do samego rozwiązania nie było wiadomo, jakiej płci będzie kolejny członek rodziny królewskiej. Choć typowano, że raczej będzie to dziewczynka, okazało się, że Meghan urodziła chłopca. Rodzice wybrali dla niego imię Archie.

EMBARGOED to 1240 WEDNESDAY MAY 08 2019. The Duke and Duchess of Sussex with their baby son, who was born on Monday morning, during a photocall in St Georges Hall at Windsor Castle in Berkshire.
Dominic Lipinski / ,Dominic Lipinski/Press Association/East News

Zobacz: Gdy Meghan Markle zdradziła imię syna, nad zamkiem w Windsorze pojawiło się piękne zjawisko. 'To musi być Diana'

Sara Boruc pokazała synka Sara Boruc pokazała synka Instagram

Sara Boruc

Na początku maja spełniło się jedno z największych marzeń Sary i Artura Boruców. Żona bramkarza urodziła syna, którego nazwali Noah. Zdecydowali się na poród w domu, co było dla nich magicznym przeżyciem. Przeczytacie o tym TUTAJ. Chłopiec szybko stał się oczkiem w głowie całej rodziny, a szczęśliwa mama chętnie dodaje zdjęcia z nim i tak jak Izabela Janachowska nie ukrywa jego twarzy.

Zobacz też: Sara Boruc skrytykowana za wybór imienia dla dziecka. 'Jest tyle pięknych polskich imion, a wybrali Noah'. Żona piłkarza zripostowała


Instagram

Sylwia Juszczak z dzieckiem Sylwia Juszczak z dzieckiem Screen sylwia_alicja_juszczak/ Instagram

Sylwia Juszczak

Sylwia Juszczak w marcu urodziła córkę. Żona Mikołaja Krawczyka została mamą po 40-tce i zapewniała, że w ciąży czuje się świetnie. Na Instagramie chętnie pokazuje zdjęcia z dziewczynką, jednak do tej pory nie zdradziła jej imienia.


Instagram/@sylwia_alicja_juszczak

Marta Glik, dzieci Marta Glik, dzieci screen Instagram.com/martaglik

Marta Glik

W tym samym miesiącu powiększyła się rodzina piłkarza Kamila Glika. Jego żona, Marta, urodziła córkę. Dziewczynka otrzymała imię Valentina i jest prawdziwą gwiazdą na profilu na Instagramie swojej mamy. Jest to drugie dziecko małżonków, którzy mają już uroczą córkę Victorię.

Marta Glik, dzieci
screen Instagram.com/martaglik

Marta Glik, dzieci
screen Instagram.com/martaglik

Joanna Kulig Joanna Kulig KAPiF.pl

Joanna Kulig

W tym roku po raz pierwszy mamą została także Joanna Kulig. Aktorka urodziła w USA, gdzie mieszkała przez pewien czas w związku z promocją filmu 'Zimna Wojna'. W lutym potwierdziła na Instagramie, że ich syn jest na świecie.

Nowy człowiek przybył na ziemię. Dziękuję wszystkim za życzenia i gratulacje. Jestem bardzo szczęśliwa! - poinformowała

Do tej pory nie potwierdziła imienia, jednak jej brat zdradził w jednym z wywiadów, że nazwali chłopca Jan. Po narodzinach dziecka nic się nie zmieniło i aktorka mocno dba o zachowanie prywatności. Na jej profilu nie znajdziemy więc zdjęć malucha.

Małgosia i Paweł z synem Małgosia i Paweł z synem Instagram.com/ rolnikwszpilkach

Małgosia z programu "Rolnik szuka żony"

Rodzicami zostali również Małgosia i Paweł, którzy poznali się w programie 'Rolnik szuka żony'. Od lutego ich całym światem jest syn Ryszard.

Kasia Tusk na spacerze z dzieckiem Kasia Tusk na spacerze z dzieckiem Screen / Facebook / Make Life Easier

Kasia Tusk

Kasia Tusk prawie w ogóle nie opowiada o swoim życiu prywatnym. Długo spekulowano, że prawdopodobnie spodziewa się dziecka. Potwierdziła to dopiero w październiku, a już w styczniu jej córka pojawiła się na świecie. O tym również dowiedzieliśmy się z zupełnie innego źródła. Jeden z mieszkańców Gdańska pogratulował Donaldowi Tuskowi, że został dziadkiem. Blogerka do tej pory nie pokazała córki, jednak chętnie pokazuje na Instagramie codzienne życie mamy.

Kasia Tusk
Screen z Instagram.com/ MakeLifeEasier

Kasia Tusk
Instagram.com/ MakeLifeEasier

Kasia Tusk
Fot. makelifeeasier/Instagram

Olga Kalicka Olga Kalicka Fot. olgakalicka/Instagram

Olga Kalicka

W styczniu urodziła też Olga Kalicka. Sama poinformowała o tym swoich fanów na Instagramie i dodała zdjęcie dziecka.

Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu! - napisała.

Długo nie zdradzała jego imienia, jednak w pewnym momencie dodała wpis, w którym poinformowała, że nazywa się on Aleksy.

Olga Kalicka
Fot. olgakalicka/Iinstagram

Olga Kalicka
Fot. olgakalicka/Instagram

Olga Kalicka z synem
Instagram/olgakalicka

Anna Czartoryska, Natalia Klimas, Olga Frycz Anna Czartoryska, Natalia Klimas, Olga Frycz screen Instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Baby boom

Przed nami jeszcze wiele radosnych nowin o narodzinach kolejnych dzieci w show-biznesie. W ciąży są m.in. Anna Czartoryska-Niemczycka, Natalia Klimas oraz Blake Lively.

Wszystkim rodzicom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!