Gdy Meghan Markle zdradziła imię syna, nad zamkiem w Windsorze pojawiło się piękne zjawisko. "To musi być Diana"

Wczoraj Meghan Markle i książę Harry poinformowali świat, jak nazywa się ich nowo narodzony syn. Do sieci wyciekło zdjęcie, na którym można zauważyć, że właśnie w tym czasie nad zamkiem w Windsorze pojawiła się tęcza.

Meghan Markle i książę Harry 6 maja po raz pierwszy zostali rodzicami. Książęca para powitała na świecie syna. Chłopiec urodził się dokładnie o godzinie 5:26 rano (dwie minuty po wschodzie słońca w Wielkiej Brytanii) i ważył dokładnie 3260 gramów. Wbrew obowiązującej od wielu lat tradycji księżna nie wyszła do "ludu" od razu po porodzie z dzieckiem. Zrobiła to dopiero dwa dni później wraz z Harrym. Stało się to 8 maja. Również tego samego dnia młodzi rodzice zdradzili imię maluszka. Chłopiec nazywa się Archie Harrison. Internauci zauważyli, że w momencie tego ogłoszenia nad zamkiem w Windsorze pojawiła się tęcza. 

Zobacz wideo

Tęcza podczas ogłoszenia imienia dziecka Meghan Markle

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie tęczy nad zamkiem, a z opisu jasno wynika, że w tym samym czasie Meghan i Harry poinformowali świat o imieniu swojego potomstwa. Sami zobaczcie: 

 

Uważacie, że to czysty przypadek? Raczej tak, bo aż trudno uwierzyć, że to znak od księżnej Diany, chociaż niektórzy z internautów tak właśnie sądzą. 

"To musi być Diana" - brzmiał jeden z komentarzy. 

DH