Izabela Janachowska jest w ciąży! Dodała urocze zdjęcie z mężem: Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie. Zdradziła też, kiedy poród

Izabela Janachowska i jej mąż, Krzysztof Jabłoński, podzielili się z fanami radosną nowiną. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko.

Jeszcze niedawno Izabela Janachowska twierdziła, że na razie nie planuje dzieci. W "Kulisach Sławy" programu "Uwaga!", które niedawno zostały wyemitowane, mówiła, że na razie nie jest gotowa na macierzyństwo. Ze szczerością przyznała, że "chciałaby się realizować i być też fajną mamą, jednak na razie byłoby jej ciężko to połączyć".

Zobacz wideo

Izabela Janachowska zostanie mamą

Teraz jednak spodziewa się dziecka! Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie z mężem, na którym oboje trzymają balony, tworzące napis "BABY". Tancerka nie ukrywa, że są bardzo szczęśliwi, a wiadomość o ciąży udało jej się utrzymać w tajemnicy przez kilka miesięcy. Zdradziła też, że dziecko pojawi się na świecie już na wiosnę!

Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7. rocznicę naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą trójkę - napisała.
 

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy zachwyconych internautów. Gratulują w nich oraz zapewniają, że trzymają mocno kciuki. Nawiązali też do jej wywiadu z "Uwagi!":

Cudownie! Gratuluję, to ogromne szczęście. Czeka Was teraz masa cudownych wyzwań.
Aż mam dreszcze. A niedawno oglądałam wywiad z panią i tak pięknie mówiła pani o tym, jak cudownie by było mieć maleństwo, że cały czas mówiła pani, że nie będzie miała dzieci, a jak poznała męża, to wszystko się zmieniło... i tu taka nowina. Coś pięknego po prostu. Ogromne gratulacje.
Strasznie się cieszę i gratuluję przyszłym rodzicom. To cudowna wiadomość - piszą.

Serdecznie gratulujemy!

AW