William nie był pierwszą miłością Kate. Z jednym z partnerów miała poważne plany na przyszłość. Zaprosiła go nawet na swój ślub

Dziś trudno sobie wyobrazić, że u boku księżnej Kate jest ktoś inny niż książę William. Jednak zanim Middleton dołączyła do rodziny królewskiej, jej serce należało do kogoś innego. Pochodząca z bogatego domu i posiadająca wpływowych rodziców, zawsze otaczała się prominentnymi partnerami. Do dziś z niektórymi utrzymuje przyjacielskie relacje.
Willem Marx i Kate Middleton Willem Marx i Kate Middleton Youtube

Willem Marx

Pierwszą poważną miłością Kate Middleton był Willem Marx. Przystojny blondyn podbił serce przyszłej księżnej w trakcie studiów w Marlborough College. Jak zdradziła znajoma księżnej Kate, mężczyzna rozkochał jej koleżankę na tyle, że nie widziała poza nim świata. Choć ich związek nie przetrwał próby czasu, do dziś się przyjaźnią. Do tego stopnia, że mężczyzna pojawił się nawet na ślubie swojej dawnej sympatii.

Willem Marx Willem Marx Screen CNBC

Gwiazda telewizji

Marx od młodzieńczych lat fascynował się dziennikarstwem. Dziś jest reporterem politycznym w stacji CNBC. Przed laty zasłynął również relacjami z Iraku i publikowaniem propagandowych materiałów w tamtejszych mediach. Jego żoną jest włoska prezenterka telewizyjna -  Johanna Botta.

Henry Ropner i Kate Middleton Henry Ropner i Kate Middleton Youtube

Sir Henry Ropner

Kate Middleton spotykała się również z Sir Henrym Ropnerem. Nie trwało to jednak zbyt długo, para była zaledwie na czterech randkach. Brytyjczyk jest synem Sir Johna Ropnera, właściciela firmy zajmującej się przesyłkami. Rodzinny biznes jest wyceniany na kwotę 33,7 miliona funtów.

Sir Henry Ropner z rodziną Sir Henry Ropner z rodziną Materiały prasowe

Milioner z bogatego domu

Ropner nie przeżywał zbyt długo rozstania z Kate. Pół roku później związał się z Natashą Sinclair, z którą wziął ślub. Para wychowuje dwójkę dzieci. Co ciekawe, Sir Henry często pojawia się w brytyjskich mediach.

Kate Middleton i Rupert Finch Kate Middleton i Rupert Finch East News

Rupert Finch

Para poznała się w 2001 roku na uczelni St. Andrew's. Rupert Finch był wówczas na ostatnim roku studiów prawniczych, a Kate Middleton dopiero zaczynała naukę. Niewinne flirty szybko przerodziły się w prawie roczny związek. Co ciekawe, Finch ma powiązania z rodziną królewską. Gospodarstwo jego rodziców w Norfolk (ulubionym miejscu królowej Elżbiety II) jest własnością Earla Spencera, wujka księcia Williama.

Rupert Finch z żoną Rupert Finch z żoną East News

Medialny prawnik

Rupert Finch pracuje dziś jako radca prawny w Londynie. Kilka lat temu jego żoną została Lady Natasha Rufus Isaacs, właścicielka firmy Beulah London, w której zatrudnia hinduskie szwaczki będące ofiarami gwałtu. Ich ślub cieszył się na Wyspach Brytyjskich sporym zainteresowaniem. Na ceremonii pojawiły się nawet księżniczki Eugenia i Beatrycze, które są przyjaciółkami prawnika.

Książę William i Kate Middleton Książę William i Kate Middleton East News

Książę William

Przyjaźnili się, kiedy mieszkali w tym samym akademiku. Jednak na początku Kate nie była zainteresowana amorami Williama. Spotykała się wówczas z Rupertem Finchem. Wszystko zmieniło się, kiedy ich związek się rozpadł. To właśnie wtedy syn księcia Karola postawił wszystko na jedną kartę i zaczął się umawiać z Middleton. Swój związek trzymali w sekrecie. Bali się, że media nie dadzą im spokoju. Niestety, w 2007 roku William zerwał z Kate po tym, jak dowiedział się, że jej rodzina naciska na zaręczyny. Jednak niespodziewanie, trzy lata po rozstaniu, 16 listopada 2010 roku ogłoszono zaręczyny pary.

Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi - kartka świąteczna Książę William i księżna Kate wraz z dziećmi - kartka świąteczna Instagram/@kensingtonroyal

Prawdziwa miłość przetrwa wszystko

29 kwietnia 2011 roku Kate Middleton i książę William wzięli ślub, który oglądało w telewizji prawie dwa miliardy osób. 22 lipca 2013 roku na świat przyszedł ich przyszły syn, książę George, niecałe dwa lata później, 2 maja 2015 roku książęcej parze urodziła się córka Charlotte. Ich trzecie dziecko, książę Louis pojawił się w ich życiu w kwietniu 2018 roku. Choć co jakiś czas media donoszą o rzekomym kryzysie w ich małżeństwie, zdaje się, że nic nie jest w stanie zagrozić temu uczuciu.

Więcej o: