Seksowna Aldona Orman zupełnie zmieniła swój wizerunek! W krótkich i ciemnych włosach jest nie do poznania

Aldona Orman od lat jest gwiazdą serialu "Klan". Jej znakiem rozpoznawczym przez długi czas były długie, gęste blond włosy. Tymczasem aktorka zaskoczyła wszystkich zupełnie nowym wizerunkiem podczas nagrań do Wielkiego Testu o Świętach w Telewizji Polskiej. W krótkich i kasztanowych włosach wygląda całkowicie inaczej. Zobaczcie zdjęcia!
Aldona Orman Aldona Orman fot.Instagram/aldona_orman

Aldona Orman - seksowna gwiazda "Klanu"

Aldona Orman ma na swoim koncie role w takich produkcjach jak "Barwy Szczęścia", "Na dobre i na złe", "Pierwsza miłość" i "Trędowata". Jednak w ostatnich latach kojarzona jest głównie z rolą Barbary Mileckiej w serialu "Klan".

W telenoweli wciela się w postać seksownej bizneswoman. Ta rola pasuje do niej idealnie. Aldona jest bowiem synonimem seksu. Zawsze elegancko ubrana i nienagannie umalowana.

Aktorka zawsze lubiła mocny makijaż oraz równie mocne dekolty. Teraz jej elegancja jest bardziej stonowana. Subtelnej zmianie uległa również jej twarz. Widzicie to? Po prawej zdjęcie z 2011 roku. Aktorka zawsze lubiła mocny makijaż oraz równie mocne dekolty. Teraz jej elegancja jest bardziej stonowana. Subtelnej zmianie uległa również jej twarz. Widzicie to? Po prawej zdjęcie z 2011 roku. Kapif

Kariera w Niemczech

Na początku lat 90. Aldona występowała na deskach niemieckich teatrów: Labor Theater w Monachium, Pathos Vansport Theater oraz Maodernes Theater. W 1996 roku wróciła do Polski i rozpoczęła pracę w warszawskim Teatrze Kwadrat. W późniejszych latach współpracowała też z Teatrem Polskim we Wrocławiu, Teatrem Ludowym w Krakowie i Teatrze Atlantis w Warszawie.

Aldona Orman pojawiła się niedawno na 'Wielkim teście o podatkach'. Wyglądała niezwykle pięknie, miała na sobie elegancką sukienkę z koralowym kołnierzem i imponującą, tlenioną fryzurę. My jednak patrzymy na jej dawne zdjęcia i porównujemy z aktualnymi. Powyżej Orman teraz i w 2003 roku. Aldona Orman pojawiła się niedawno na 'Wielkim teście o podatkach'. Wyglądała niezwykle pięknie, miała na sobie elegancką sukienkę z koralowym kołnierzem i imponującą, tlenioną fryzurę. My jednak patrzymy na jej dawne zdjęcia i porównujemy z aktualnymi. Powyżej Orman teraz i w 2003 roku. Kapif

Życie prywatne

O życiu prywatnym aktorki wiemy niewiele. Wiadome jest to, że ma córkę Idalię. Chętnie angażuje się też w akcje charytatywne. Od lat współpracuje z fundacją "Dziecięca fantazja".

Aldona Orman w nowej odsłonie Aldona Orman w nowej odsłonie fot.KAPIF

Zmiana wizerunku

Wydawać by się mogło, że Aldona już zawsze będzie wierna swoim bujnym, blond włosom. Okazuje się jednak, że kobieta zmienną jest. Aktorka potwierdziła tę zasadę podczas nagrań do Wielkiego Testu o Świętach w Telewizji Polskiej.

Aldona Orman w nowej odsłonie Aldona Orman w nowej odsłonie fot.KAPIF

Aldona Orman w nowej fryzurze

Aldona zaprezentowała się w studiu nagraniowym w krótkich, kasztanowych włosach! W pierwszej chwili trudno było nam ją rozpoznać...

Aldona Orman w nowej odsłonie Aldona Orman w nowej odsłonie fot.KAPIF

Zmiana na stałe?

Przyglądając się jednak dobrze załączonym fotografiom, łatwo odnieść wrażenie, że aktorka nie przefarbowała włosów, a jedynie założyła perukę.

Być może w ten sposób chciała sprawdzić, czy dobrze czuje się w takiej wersji.

Aldona Orman w nowej odsłonie Aldona Orman w nowej odsłonie fot.KAPIF

Aldona Orman w nowych włosach

Jak Wam się podoba aktorka w takiej odsłonie? My jesteśmy na tak! W końcu ładnemu we wszystkim ładnie! Kto wie, być może niebawem widzowie serialu "Klan" zobaczą Barbarę Malicką w tejże wersji :)

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.