Bill Kaulitz z Tokio Hotel znowu przeszedł metamorfozę. To naprawdę on?! Poznalibyście go, gdybyście go minęli na ulicy?

Bill Kaulitz od zawsze uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Swoją karierę rozpoczął w 2005 r., mając zaledwie 16 lat. Dziś lider niemieckiej grupy Tokio Hotel bardziej słynie z kontrowersyjnego wizerunku niż z działalności muzycznej. Zobaczcie, jak dziś wygląda.
Chłopaki z Tokio Hotel aktualnie Chłopaki z Tokio Hotel aktualnie Instagram.com/ tokiohotel

Tokio Hotel

Tokio Hotel stworzyło czterech kolegów: bliźniacy Bill i Tom Kaulitz, Gustav Schäfer oraz Georg Listing. Powstał w 2001 roku, a hity takie jak "Durch den Monsun" czy "Schrei" szybko zdobywały listy przebojów. Nakład ze sprzedaży wszystkich wydawnictw muzycznych zespołu na świecie przekroczył 9 milionów płyt, a członkowie zespołu zdobyli serca fanek na całym świecie.

Bill Kaulitz w 2011, 2014 i 2012 r. Bill Kaulitz w 2011, 2014 i 2012 r. East News

Bill Kaulitz

Niewątpliwie najbardziej charyzmatycznym członkiem zespołu jest wokalista, czyli Bill Kaulitz. 29-latek od zawsze uwielbiał się zmieniać. Jego wizerunek przez lata przeszedł ogromną metamorfozę.

Bill Kaulitz
Instagram.com/billkaulitz/

Bill Kaulitz Bill Kaulitz Instagram.com/ billkaulitz

Bill Kaulitz

Bill Kaulitz jakiś czas temu pokochał tatuaże i piercing. Jeszcze na początku listopada wyglądał tak.

Bill Kaulitz z bratem i Heidi Klum Bill Kaulitz z bratem i Heidi Klum Instagram.com/ billkaulitz

Bill Kaulitz

Teraz możemy zobaczyć, że znowu zmienił fryzurę. Zrezygnował z blondu, a od głowy ma ciemny kolor.

Bill Kaulitz Bill Kaulitz Instagram.com/ billkaulitz

Bill Kaulitz aktualnie

Piosenkarz zaczął też nosić stylowe okulary.

Bill Kaulitz Bill Kaulitz Instagram.com/ billkaulitz

Bill Kaulitz

Bill Kaulitz przez lata utrzymywał, że jest zainteresowany kobietami. Później dodał, że w sumie podobają mu się też mężczyźni. Już kilka razy był widywany w towarzystwie mężczyzn, jednak zaprzeczał, żeby go coś z nimi łączyło. Sam miał się przyznać do tego, że jest gejem po swoich 18. urodzinach. Po powrocie z hucznej imprezy zalogował się na profil myspace Tokio Hotel. Tam w kilku zdaniach przyznał się, że woli chłopców, jak relacjonuje francuski magazyn "Voici". Jednak po kilku godzinach notka Billa zniknęła, co pewnie było zasługą menedżera zespołu.

Bill Kaulitz Bill Kaulitz Instagram.com/ billkaulitz

Bill Kaulitz

Jakiś czas temu jego fani wywnioskowali, że Bill czuje się samotny i szuka miłości. Miały o tym świadczyć jego zdjęcia i wpisy na Instagramie.

Bill i Tom Kaulitz, Heidi Klum Bill i Tom Kaulitz, Heidi Klum Instagram.com/ billkaulitz

Bill Kaulitz pozazdrościł bratu?

Pojawiły się też domysły, że pozazdrościł bratu związku z 17 lat starszą Heidi Klum. Trzymamy kciuki, żeby i on wreszcie znalazł miłość.

Więcej o: