Szelągowska pochwaliła się zdjęciem sprzed 20 lat. Styl pierwsza klasa! A widzieliście nastoletnią Kurdej-Szatan? Nic się nie zmieniła!

Dziś znamy je z telewizji i pierwszych stron gazet, ale jeszcze kilkanaście lub więcej lat temu, gwiazdy były zwykłymi nastolatkami. Część z nich zmieniła się dramatycznie, ale dla niektórych czas jakby się zatrzymał.
Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Instagram/dotindotin

Dorota Szelągowska

W ostatnich tygodniach celebryci na całym świecie oszaleli na punkcie akcji #10YearsChallenge. Instagram został zalany przez zdjęcia gwiazd sprzed dziesięciu lat. Dorota Szelągowska postanowiła jednak nieco nagiąć zasady zabawy i pochwaliła się fotką, która została wykonana... 25 lat temu!

Podpowiadamy: Szelągowska to ta brunetka po lewej. Też zauważyliście uderzające podobieństwo do jej sławnej mamy, Katarzyny Grocholi? Fryzura może i inna, ale jedno się nie zmieniło - uśmiech. Tego samego zdania są fani prezenterki.

No no, uśmiech się nie zmienia :)
Po uśmiechu można poznać.
Ten uśmiech jest jedyny na świecie - piszą w komentarzach pod zdjęciem.
Basia Kurdej-Szatan Basia Kurdej-Szatan Instagram/kurdejszatan

Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan to obecnie jedna z najbardziej znanych blondynek w Polsce. A jak wyglądała jako nastolatka? Niemal tak samo jak dziś. Gwiazda 'M jak miłość' prawie wcale się nie zmieniła! Aż trudno uwierzyć, że to zdjęcie ma 19 lat.

Natalia Siwiec - 15 lat Natalia Siwiec - 15 lat Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec to żywa definicja słowa 'celebrytka'. Miss Euro 2012 jest znana z tego, że... jest znana. I wychodzi jej to bardzo dobrze! Od wspomnianych Mistrzostw Europy minęło już sześć lat, jednak o Siwiec wciąż jest głośno. 

Celebrytka jest uznawana za jedną z najseksowniejszych Polek. Złośliwi twierdzą, że jej uroda to zasługa chirurgów plastycznych. Sama Siwiec przyznaje się do tego, że korzysta z zabiegów upiększających, jednak jej zdjęcia z młodzieńczych lat mówią same za siebie. 15-letniej Natalii trudno odmówić wdzięku i dziewczęcości.

Martyna Wojciechowska Martyna Wojciechowska Facebook/martyna.world

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska, czyli kobieta na krańcu świata. Kobieta-torpeda, dziennikarka, podróżniczka, miłośniczka sportów ekstremalnych. Gwiazda TVN stawia na luz. Zarówno w swoim programie, jak i na wystąpieniach publicznych widzimy ją zazwyczaj w minimalnym makijażu i luźnej stylizacji, na którą zazwyczaj składają się bojówki, t-shirt i wygodne buty.

Nie inaczej było zanim Wojciechowska trafiła do telewizji. Na tym zdjęciu dziennikarka ma zaledwie 16 lat. Można powiedzieć, że nic się nie zmieniła. Oczywiście poza kolorem włosów. Wiedzieliście, że nie zawsze była blondynką?

Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Popławska Instagram/agnieszka_dygant_official

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk

Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk pracowali razem między innymi na planie filmów z serii "Listy do M.". Aktorski duet zna się jednak od lat! Gwiazda serialu "Prawo Agaty" opublikowała jakiś czas temu na swoim Instagramie zdjęcie z czasów szkoły podstawowej. Towarzyszy jej na nim właśnie Adamczyk.

Fotografia została wykonana ponad 30 lat temu podczas zajęć teatralnych w Teatrze Ochota. Agnieszka Dygant miała wtedy 14 lat, a Piotr Adamczyk 15. Wyglądają jak przyszłe gwiazdy kina?

Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska Instagram/magda_boczarska

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska wielokrotnie udowadniała już, że ma do siebie dystans. Mało która polska gwiazda dodałaby takie zdjęcie na swojego Instagrama. Aktorka ma na nim 18 lat, zero makijażu, jest smutna i pozuje z papierosem. Do tego ironiczny podpis: :Kiedyś to człowiek żył pełnią życia".

Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska Instagram/aniawendzikowska

Anna Wendzikowska

Zgadza się, to Anna Wendzikowska! Kiedy zrobiono to zdjęcie, dziennikarka była 19-latką. Też uważacie, że dla gwiazdy TVN-u czas jakby stanął w miejscu? Minęło już 18 lat, a ona prawie wcale się nie zmieniła. 

Doda Doda KAPIF.pl

Doda

Mówi się, że bez Dody nie byłoby show-biznesu, a z kolei bez show-biznesu nie byłoby Dody. Coś w tym jest! Przypomnijmy, że gwiazda zadebiutowała w mediach jeszcze jako nastolatka. W programie 'Bar' miała zaledwie 18 lat. Bardzo się zmieniła?

Paulina Krupińska Paulina Krupińska Instagram/pkrupinska

Paulina Krupińska

W przypadku Pauliny Krupińskiej, podobnie jak u Anny Wendzikowskiej, czas stanął w miejscu. Aż trudno uwierzyć, że na tym zdjęciu była Miss Polonia ma zaledwie 13 lat!