Znacie Alexis Stone? Zasłynął jako mistrz makijażu, teraz poddał się operacjom plastycznym i zdecydowanie przesadził. "To jakieś szaleństwo"

Alexis Stone to jeden z tzw. "beauty boys", czyli mężczyzn zajmujących się make-upem. Brytyjczyk wyróżnił się na tle konkurencji tym, że dzięki swoim makijażom jest w stanie upodobnić się do największych gwiazd Hollywood. Niestety, chłopak od dłuższego czasu zmagał się z kompleksami. Aby położyć im kres poddał się operacjom plastycznym. Efekt nie powala...
Alexis Stone Alexis Stone Instagram/thealexisstone

Elliot Joseph Rentz

Elliot Joseph Rentz, bo tak naprawdę nazywa się makijażysta, współpracował z wieloma gwiazdami, w tym z Lady Gagą. Jego pracę doceniły takie czasopisma jak 'Vogue Italia' czy 'Bullet Magazine'.

Brytyjczyk funkcjonuje w sieci jako drag queen o pseudonimie Alexis Stone. Jego Instagram śledzi obecnie ponad 750 tysięcy ludzi. Wśród zdjęć przeważają te, na których makijażysta upodobnia się do gwiazd. 

Alexis Stone Alexis Stone Instagram/thealexisstone

Kompleksy

Makijażysta nigdy nie krył się ze swoim zamiłowaniem do operacji plastycznych. Kilkukrotnie majstrował już przy ustach. Niedawno poinformował się, że planuje kolejny zabieg. Tym razem pod nóż miała pójść cała twarz.

Alexis Stone Alexis Stone Instagram/thealexisstone

Nowa twarz

Kilka dni temu makijażysta pochwalił się efektami zapowiadanych operacji. Od zabiegu nie minął jeszcze miesiąc, dlatego jego twarz jest wciąż opuchnięta. Mimo to widać już mniej więcej na jakie zabiegu się zdecydował. Naciągnięta skóra, wypełnione policzki, nowy nos... Jest co wymieniać.

Każdy może robić ze swoim ciałem to, na co ma ochotę. Nie mamy prawa krytykować decyzji Elliota. Trudno jednak uznać, żeby zmiana jaką sobie zafundował, była zmianą na lepsze. Ciekawe tylko, czy nowa twarz nie będzie mu przeszkadzała w upodabnianiu się do gwiazd...

Alexis Stone Alexis Stone Instagram/thealexisstone

Operacja plastyczna

Alexis Stone na bieżąco informuje fanów na Instagramie o swoich zabiegach. Poszedł nawet o krok dalej i dodał zdjęcie wykonane dosłownie kilka godzin po operacji. Jego obserwatorzy nie kryli wtedy rozgoryczenia.

To jakieś szaleństwo - pisali.
Straszne. O mój Boże...
Alexis Stone Alexis Stone Instagram/alexisstone

Kariera

Poza Instagramem Alexis Stone prowadzi również kanał na YouTube, gdzie prezentuje swoje transformacje. Makijażysta upodobnił się już między innymi do Kim Kardashian, Cher i Adele.

Aby rozwijać swoją karierę, chłopak wyprowadził się w wieku 16 lat z rodzinnego Brighton do Londynu. Obecnie mieszka w Manchesterze. Elliot Joseph Rentz ma brata bliźniaka.

Alexis Stone Alexis Stone Instagram/thisisalexisstone

Transformacje

Wszystkie makijaże zajmują mu poniżej godziny. Wśród kosmetyków używanych przez Alexis Stone zawsze znajdują się konturówka i rozświetlacze. Efekt? Piorunujący! Patrząc na niektóre zdjęcia łatwo się pomylić.