Botoks, wypełniacze, laser... Znana lekarka wymienia wszystkie zabiegi Edyty Pazury. Zobaczcie, jak się zmieniała

O operacjach plastycznych Edyty Pazury mówi się od dawna. Celebrytka wielokrotnie wypierała się jednak korzystania z jakichkolwiek zabiegów upiększających. Teraz głos zabrała członkini Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej - Anna Adamczyk, znana też jako 'Lekarka w Wielkim Mieście'. Kobieta wyliczyła wszystkie poprawki Pazury. Zobaczcie jak żona 'Kilera' zmieniała się w ciągu ostatnich 10 lat!
Metamorfoza Edyty Pazury Metamorfoza Edyty Pazury Instagram/lekarka_w_wielkim_miescie

Zabiegi Edyty Pazury

'Lekarka w wielkim mieście' prowadzi na swoim Instagramie popularny cykl 'Metamorfozy znanych i lubianych'. Tym razem pani doktor wzięła pod lupę żonę Cezarego Pazury. Właściwie nie dowiedzieliśmy się niczego, co mogłoby nas zaskoczyć. Niemniej, spojrzenie specjalisty zawsze dodaje wiarygodności.

Anna Adamczyk wymieniła wszystkie zabiegi estetycznie jakim poddała się Edyta Pazura.

Na tym przykładzie widzicie jak wada zgryzu i wygląd naszych zębów wpływa na nasz cały wizerunek. Najpierw Aparat ortodontyczny. Pani Edyta później poddała się leczeniu za pomocą licówek bądź koron. Następnie przyszedł czas na wymodelowanie ust. Diametralna zmiana uśmiechu - czytamy pod zdjęciem.

Zdaniem 'Lekarki w wielkim mieście', Pazura korzysta także z botoksu, wypełniaczy oraz lasera frakcyjnego.  Zaskoczeni?

Edyta Pazura Edyta Pazura KAPIF.pl

Pierwsze eventy

Edyta Pazura (wtedy jeszcze Edyta Zając) zadebiutowała na salonach dziesięć lat temu. Jednym z pierwszych wydarzeń, na którym się pojawiła była premiera wina Pazurro.

Chyba zgodzicie się z nami, że celebrytka wyglądała wtedy zupełnie inaczej. I nie chodzi tu tylko o inną fryzurę... 

Edyta Pazura, 2009 Edyta Pazura, 2009 East News

Początki metamrfozy

Już rok później wyraźnie można było zobaczyć zmiany w wyglądzie Edyty Pazury. Inny, lepszy makijaż i stylizacje? Też. Ale swoje zrobili również specjaliści.

Pazura nie spodziewała się chyba, że jak to w przypadku osób publicznych bywa, każda zmiana na jej twarzy będzie szeroko komentowana przez media. Celebrytka twierdziła wówczas, że jej nowy wygląd to skutek zrzucenia zbędnych kilogramów. Gwoli ścisłości - dwunastu.

Edyta Pazura Edyta Pazura Kapif

Rok 2014

6 lat od swojego debiutu na ściance. Gołym okiem widać, że Edyta regularnie korzystała wtedy z zabiegów estetycznych. 

Edyta Pazura Edyta Pazura Screen X-news

Fryzury

W swojej 'karierze'' Edyta Pazura kilkukrotnie farbowała i podcinała włosy. O tym rudym eksperymencie wolelibyśmy chyba jednak nie pamiętać. 

Edyta Pazura Edyta Pazura KAPIF.pl

Gwiazdorski uśmiech

Po krzywym zgryzie nie ma już śladu. Co za hollywodzki uśmiech! Pozazdrościłaby go nie jedna gwiazda filmowa.

Edyta Pazura Edyta Pazura Instagram.com/ ed_pazura

Selfie

Tak, to wciąż ta sama osoba...

Cezary Pazura, Edyta Pazura Cezary Pazura, Edyta Pazura WBF/Cezary Piwowarski

Ścianki

Nowy wygląd z pewnością dodał Edycie Pazurze pewności siebie. Celebrytka chętnie pozuje na ściankach. Najczęściej w towarzystwie męża. Ingerencji w wygląd było całkiem sporo, ale trzeba przyznać, że... opłaciło się! Dziś żona Pazury prezentuje się naprawdę korzystnie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (118)
Botoks, wypełniacze, laser... Tak zmieniała się Edyta Pazura
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 119 razy 103

  Była kiczowata, ale autentyczna teraz jest lepiej ubrana, ale sztuczna i plastikowa.
  Kto co woli.
  Zabiegi są dla ludzi, ale czy koniecznie dla dwudziestolatków? Ma 31 lat i facjatę kilka razy przerabianą na nowo, ale niestety w sposób widoczny. Strach się bać jak będzie wyglądała za kilkanaście lat. Nowe zęby ładne, ale nie do tej twarzy. W jej przypadku wygląda jakby jej jama ustna nie mogła ich pomieścić Chylińska też ma nowe uzębienie, ale mimo że wszyscy pamiętają jej oryginalne zęby, w których szparach wiatr hulał, to ma je tak doskonale dobrane do urody i budowy szczęki i żuchwy, że mimo nowych zębów o zupełnie nowym kształcie i estetyce, wygląda jakby sie z nimi urodziła. pasują idealnie. U Pazurowej tak nie jest, nie jest też tak z zmianami w twarzy. Laska ma 31 lat, a plastikiem jedzie, jak u przerobionej 70, tylko efekt trochę lepszy, bo jest młoda.

 • Gość: lisek

  Oceniono 90 razy 72

  Musiała mieć okropne kompleksy skoro w tak młodym wieku zmieniła sobie całą twarz. Niestety, genów nie da się póki co zmienić i dzieci będą podobne do oryginału.

 • rikol

  Oceniono 79 razy 65

  aparat na zęby to jest leczenie, ale założenie licówek to zabieg estetyczny, który uszkadza naturalne zęby (to samo dotyczy koron). Do tego ma zupełnie niepotrzebny wypełniacz w ustach i w policzkach, zoperowany nos, botoks. I cały czas wygląda bardzo niesympatycznie.

 • Gość: Magda

  Oceniono 58 razy 56

  Warto wspomnieć o operacjach, do których się przyznała (potem postawiła na wypieranie się jakiejkolwiek ingerencji, Czarek zresztą też, to normalne). Nigdy nie zapomnę, bo na własne uszy słyszałam, jak wzdrygała się zawstydzona, gdy w TVNStyle, lata temu, pokazywano jej stare zdjęcia, na których wyglądała "inaczej" niż w studio i wyrwało jej się coś w stylu " boże jak ja tu wyglądam, to jeszcze przed operacjami...". Jeśli mnie pamieć nie myli chlapnęła coś o operacji nosa. I wiecie co tu jest w tym najśmieszniejszego? Że zabiegi medycyny estetycznej, że operacje nosa, a tym bardziej aparat ortodontyczny, to wszystko jest dla ludzi. Możesz, chcesz, masz kasę, to czemu nie korzystać? I po co tajemnice, kłamstwa?

 • niut80

  Oceniono 54 razy 54

  Nie ma ludzi brzydkich, są tylko niedoinwestowani.

 • Gość: Marzena

  Oceniono 60 razy 48

  Na tych starych zdjęciach to jak skóra zdjęta z premierowej szydłowej

 • Gość: Mira

  Oceniono 65 razy 33

  Strasznie sie zmienila byla brzydka od tak wiejska niezadbana z brakami w uzebienu dziewczyna z pociagu a teraz zywa reklama wypelniaczy botoksow i operacji dentystycznych z mimo to nadal cos jest nie tak ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX