Borkowski i jego partnerka zapytani o sporą różnicę wieku w związku. "Nie bawmy się w matematykę". Kto jeszcze ma dużo młodszą partnerkę?

Jacek Borkowski od niedawna jest w związku z dużo młodszą partnerką. Spora różnica wieku w niczym im nie przeszkadza. Wyznania miłosne pary zdają się tylko potwierdzać, że ich związek rośnie w siłę. Nie tylko ten mężczyzna związał się ze znacznie młodszą kobietą.
Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska Facebook/jacek.borkowski.54

Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska

Jacek Borkowski od miesiąca jest w nowym związku. Aktor związał się z Pauliną Koziejowską, która jest od niego młodsza o 23 lata. Para nie krępuje się i stale mówi o swoim uczuciu. Ciągle dodają romantyczne wpisy na swoich profilach w mediach społecznościowych, a także udzielają wywiadów w śniadaniówkachAktor nawet przedstawił ukochaną swoim dzieciom.

Muscat nowa kolekcja Paprocki Brzozowski, Chmielna, 05.09.2018, fot.WBF, na zdj. Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska
WBF

Teraz pojawili się także w "Dzień dobry TVN", gdzie kolejny raz przyznali, że wiek nie ma dla nich znaczenia.

23 lata. Co to jest? - mówił Borkowski.
Nie bawmy się w matematykę - dodała Koziejowska.
Pruska, Wojciechowski Pruska, Wojciechowski KAPIF

Józef Wojciechowski i Beata Pruska

O tym, że Beata Pruska i Józef Wojciechowski są parą dowiedzieliśmy się podczas gali z okazji 25-lecia Polsatu. Później wspólnie podróżowali po Stanach Zjednoczonych, gdzie przemieszczali się prywatnym samolotem, a wolne chwile spędzali w bardzo ekskluzywnych miejscach. Pruska chwaliła się też zdjęciami sprzed markowych i luksusowych butików.

Pruska w jednym z wywiadów opowiedziała o szczegółach związku z 45 lat starszym miliarderem. Wyznała również, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami na temat ich związku.

Nie ja pierwsza i nie ostatnia. Kompletnie nie biorę pod uwagę żadnych uwag i komentarzy. To jest moje życie i chcę być szczęśliwa - mówiła.
Poza tym jesteśmy w trakcie planowania ślubu - dodała. 

Beata Pruska
Instagram/beata.pruska

70-letni Józef Wojciechowski od lat należy do czołówki najbogatszych Polaków. Pokaźnego majątku dorobił się na firmie budowlano-deweloperskiej J.W. Construction.

Natalia Jakuła, Tomasz Iwan Natalia Jakuła, Tomasz Iwan Instagram.com/natalia_jakula/

Tomasz Iwan i Natalia Jakuła

Natalia Jakuła i Tomasz Iwan również należą do par, które dzieli spora różnica. Jednak nie jest ona tak duża jak w przypadku Prus i Wojciechowskiego. Jakułę i Iwana dzieli 15 lat.

Jakuła w rozmowie w programie śniadaniowym wyjaśniła, że nie widzi żadnych wad takiego związku. Dodała, że właściwie zauważa same plusy takiej relacji. Żartowała też, że jest szczęściarą, bo nie słyszała negatywnych komentarzy na temat ich związku.

Tomasz Iwan, Natalia Jakuła
Instagram.com/natalia_jakula

Bez wątpienia związek pary kwitnie, a oni w marcu ubiegłego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Wiktor jest pierwszym dzieckiem prezenterki, natomiast były piłkarz jest już ojcem bliźniąt, Tiny i Oskara.

Tomasz Iwan i Natalia Jakuła
Instagram.com/ Natalia Jakuła/ Screen

Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec Apoloniusz Tajner, Izabela Podolec KAPIF.pl

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Izabelę Podolec i Apoloniusza Tajnera dzieli 36 lat. Kobieta w jednym z wywiadów w 'Dzień dobry TVN' opowiedziała o tym, jak się poznali, a także o dzielącej ich różnicy wieku. Wspomniała także o reakcji rodziców na wieść o tym, że ma dużo starszego partnera.

Para poznała się w pociągu i wcale nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Okazuje się też, że Podolec na samym początku nie miała pojęcia z kim ma do czynienia. Przyznała, że była pewna, że do jej przedziału wszedł aktor z serialu... 'Na Wspólnej'.

Kobieta wyznała też, że jak to w każdym związku nie zawsze jest idealnie. Nie jest to jednak, jakby się mogło wydawać, spowodowane różnicą wieku. Podolec dodała, że w ogóle tego nie odczuwa.

(Apoloniusz Tajner partnerka   2017-06-06
KAPIF.pl

A jaka była reakcja jej rodziców?

Z mamą się przyjaźnimy, więc jej od razu powiedziałam. Oczywiście było takie: Matko Boska, co ty robisz, ale z drugiej strony było zaufanie do mnie. Bądź szczęśliwa. Jeżeli masz być z młodszym tylko dlatego, żeby nam się podobało i żeby na ulicy fajnie to wizerunkowo wyglądało to absolutnie nie. Zaufali mi i teraz się przyjaźnią - mówiła.
Roxi Gąska, Jacek Rozenek Roxi Gąska, Jacek Rozenek KAPIF

Jacek Rozenek i Roksana Gąska

O związku tej dwójki dowiedzieliśmy się w lipcu 2017 roku. Jacek Rozenek ponownie się zakochał, a jego wybranką została młodsza o 23 lata Roksana Gąska, która, jak donosiły media, po jego rozwodzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan opiekowała się domem aktora. Oni w jednym z wywiadów zdementowali tę plotkę. Okazuje się, że poznali się przez znajomych.

Początkowo zakochani utrzymywali swój związek w tajemnicy, aż w końcu potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. W ostatnim czasie chętnie pojawiają się razem na branżowych imprezach, swobodnie poczuli się także w błysku fleszy. Nadszedł też czas na ich pierwszą wspólną okładkę. Padło na "Galę".

Jacek Rozenek, Roxi Gąska
Instagram/rozenekjacek

W sierpniu udali się do Włoch, gdzie zaręczyli się. Niedługo po tym wydarzeniu zdradzili pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego ślubu. Ponoć ma on się odbyć w maju 2019 roku we Florencji.

Karol Strasburger z nową partnerką Karol Strasburger z nową partnerką PAWEL DABROWSKI/ EAST NEWS

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk

Pod koniec marca Karol Strasburger wyznał tygodnikowi "Na Żywo", że z menedżerką, Małgorzatą Weremczuk, łączą go nie tylko sprawy zawodowe. Otwarcie przyznaje, że jest szczęśliwy ze swoją o 38 lat młodszą partnerką, chociaż ich związek od początku wzbudzał niemałe kontrowersje.

Na łamach tygodnika "Party" para opowiedziała, co myśli o tej krytyce.

Odpowiadam krytykom, aby nie wtrącali się w cudze życie osobiste. A szczególnie ludzie mający nieudane związki i złe doświadczenia nie powinni wyznaczać norm. Wydaje im się, że młodsza kobieta musi być pozbawiona rozumu i wartości, a starszy mężczyzna na tyle głupi, że nie jest w stanie ocenić niczego poza ładną buzią czy nogami. Takiemu stereotypowi mówię 'nie'! W naszym przypadku różnica wieku działa na naszą korzyść - tłumaczył Strasburger.

Karol Strasburger, Małgorzata Weremczuk
WBF

Po tym, jak informacja o ich związku obiegła media, w sieci pojawiały się kąśliwe komentarze dotyczące intencji Weremczuk. Niektórzy twierdzili, że czyha tylko na spadek po Karolu, inni, że chce wykorzystać jego popularność dla własnych korzyści. Partnerka Strasburgera przyznała, że nie zwraca uwagi na hejty anonimowych internautów.

Nie obchodzi mnie zdanie niedojrzałych, nieszczęśliwych ludzi, którzy lubią wiedzieć o nas więcej niż my sami o sobie - mówiła z ironią.
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz KAPIF.pl

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz

Początek związku to rok 1998. Urbańska miała 21 lat, a Józefowicz 39. Pobrali się w 2008 roku, a w grudniu tego samego roku urodziła się ich córka Kalina. Ich związek zaczął się, kiedy Józefowicz był jeszcze żonaty. W wywiadzie dla "Twojego Stylu" Urbańska opowiedziała o tym:

On miał żonę, więc dla ludzi byłam 'tą złą'. A ja myślałam wtedy, że przecież to mężczyzna decyduje, czy w jego życiu jest miejsce na druga kobietę. Nie miałam wyrzutów sumienia, nie zastanawiałam się, co czuje żona Janusza - byłam na to za młoda i za bardzo zakochana. Uważam, że nikt nikomu nie może dać gwarancji, że będzie z nim do śmierci. Czułam, że Janusz to miłość mojego życia, więc przejmowałam się tylko tym, czy myśli o mnie poważnie. Nie chciałam być wiecznie 'tą drugą'. I starałam się udowodnić, że dostaję role w Buffo, bo jestem dobra, a nie przez protekcję.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz
Instagram / Natasza Urbańska

Piotr Rubik, Agata Rubik Piotr Rubik, Agata Rubik Instagram/piotr_rubik

Agata i Piotr Rubikowie

Dyrygent i modelka poznali się na finale konkursu Miss Polonia w 2005 roku, w którym Agata brała udział i zdobyła tytuł II wicemiss. Miała wtedy 19 lat, a Piotr Rubik 37. Była bardzo zdenerwowana, a Rubik podtrzymywał ją na duchu. Wysłała mu maila z podziękowaniami i tak się wszystko zaczęło.

Piotr Rubik, Agata Rubik
Instagram/piotr_rubik

Para wzięła ślub 21 czerwca 2008 roku, a w maju 2009 roku urodziła im się córeczka Helenka. Cztery lata później, czyli w 2013 roku urodziła się druga córka pary, Alicja.

Edyta Pazura, Cezary Pazura Edyta Pazura, Cezary Pazura fot. ed_pazura | Instagram

Edyta i Cezary Pazurowie

Cezary Pazura i Edyta Pazura poznali się 31 maja 2007 roku w pociągu. On miał wtedy 46 lat, ona 20.

I jak tu nie wierzyć w przeznaczenie? Najpierw planowałem, że będę wracał samolotem, ale kiedyś pięć godzin czekałem na lotnisku z powodu mgły. Postanowiłem więc, że pojadę pociągiem. Mój agent zasnął w przedziale, a ja poszedłem coś zjeść do Warsu. I tam spotkałem blondynkę... - powiedział w wywiadzie dla magazynu 'Viva!'.
Moi znajomi nie dali mi odczuć, że to dla nich jakaś nienormalna sytuacja. Gorzej było z sąsiadami. Niektórzy przestali mi odpowiadać 'dzień dobry?'. Mieszkam w bloku na małym osiedlu w Krakowie. Tam panują jasne zasady. Dziewczyna powinna mieć chłopaka w swoim wieku. Niektórzy nie umieli zrozumieć, że byłam wolną uczuciowo kobietą, która znalazła miłość swojego życia powiedziała Edyta w tym samym wywiadzie.

Premiera filmu
KAPIF.pl

Związek rozwijał się w atmosferze skandalu. Zarzucano im romans, mimo że aktor był od pół roku w separacji ze swoją byłą już żoną, Weroniką Marczuk. Poza tym Edyta jest tylko półtora roku starsza od Anastazji, córki Pazury z pierwszego małżeństwa. Obie szybko zostały przyjaciółkami. Cezary i Edyta doczekali się trójki wspólnych dzieci: Amelii, Antoniego i Rity. 


Instagram.com/ czarekpazura

Ryszard, Dominika Kalisz Ryszard, Dominika Kalisz EastNews

Ryszard i Dominika Kaliszowie

Ryszard Kalisz i Dominika Lis pobrali się w marcu 2015 roku. Partnerka polityka jest młodsza od niego o 29 lat. Para wychowuje dwóch synów: 2-letniego Fryderyka i 7-letniego Antoniusza, syna Dominiki z poprzedniego związku. 

ryszard kalisz
fot. Dominika Kalisz | Facebook

Ryszard Kalisz, Dominika Lis
KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.