Magdalena Smalara z "Samego życia" wróciła na salony. Wygląda świetnie! Jak zmienili się inni aktorzy z serialu?

Od emisji ostatniego odcinka serialu "Samo życie" minęło prawie 8 lat. W czasach swojej świetności produkcja biła rekordy popularności i oglądalności. Telenowela Polsatu wylansowała wiele gwiazd. Zobaczcie, jak wyglądają dziś!
Magdalena Smalara Magdalena Smalara Screen z serialu 'Samo Życie' / KAPIF

Magdalena Smalara

Magdalena Smalara wcielała się w rolę przyjaciółki Agnieszki (Magdalena Kumorek) Po 'Samym życiu' aktorka wystąpiła w takich serialach jak: '39 i pół', 'Czas honoru', 'Ojciec Mateusz' czy 'Lekarze'. 

Smalara sporadycznie pojawia się na ściankach. W tym tygodniu zrobiła wyjątek i wybrała się na premierę nowego serialu TVN 'Pod powierzchnią'. Wyglądała świetnie! Pozowała fotografom w w czarnej maxi sukience z długim rękawem i sporym dekoltem. Rolę dodatków pełniły duże kolczyki i kopertówka.

Przemysław Sadowski Przemysław Sadowski KAPIF / Instagram.com/przemyslaw.sadowski

Przemysław Sadowski

Główną rolę w serialu grał Przemysław Sadowski. Grany przez niego Kacper Szpunar był szefem zorganizowanej grupy przestępczej. Jego postać wzbudzała wiele emocji. W jednym z odcinków Kacper i Teresa wzięli ślub w... więzieniu.

Obecnie Sadowski częściej niż na ekranie występuje na deskach teatru. Można go oglądać między innymi w warszawskim teatrze Komedia.

Monika Krzywkowska Monika Krzywkowska KAPIF / Instagram.com/monika_krzywkowska_official

Monika Krzywkowska

Serialową partnerkę Przemysława Sadowskiego - Teresę Jankowską-Szpunar - grała Monika Krzywkowska. Po zakończeniu 'Samego Życia' kariera aktorki nieco zwolniła. Fani mogli oglądać ją między w 'Skazanych'. Serial nie powtórzył jednak sukcesu telenoweli i doczekał się tylko jednego sezonu.

Trzeba przyznać, że czas działa na korzyć Krzywkowskiej. Gwiazda wygląda teraz lepiej, niż kiedykolwiek!

Edyta Herbuś Edyta Herbuś Screen z serialu 'Samo życie' / KAPIF

Edyta Herbuś

Na początku swojej kariery w serialu występowała również Edyta Herbuś. Choć gwiazda kojarzona jest głównie z tańcem, to nadal realizuje się też jako aktorka. Wystąpiła w najnowszym filmie Marka Koterskiego '7 uczuć'.

Magdalena Zawadzka Magdalena Zawadzka KAPIF.pl

Magdalena Zawadzka

Magdalena Zawadzka grała Danutę Jankowską. Aktorka chętnie pojawia się wydarzeniach publicznych. Udowadnia, że można starzeć się z klasą, a przy tym wyglądać pięknie.

Edyta Olszówka Edyta Olszówka KAPIF / Instagram/sylwiaolszewskafotografia

Edyta Olszówka

Edyta Olszówka wcielała się postać Marii Majewskiej - współwłaścicielki gazety ''Samo Życie''.