Mentorka z "Projekt Lady" ma luksusowy dom z tarasem. Trudno uwierzyć, że wcześniej było tam biuro

Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka z programu "Projekt Lady", pokazała redaktorowi "Dzień Dobry TVN", jak mieszka. Kiedyś w budynku, który teraz nazywa domem było... biuro jej firmy. Zobaczcie, jak mentorce udało się zmienić miejsce pracy w przytulne gniazdko.
Dom Tatiany Mindewicz-Puacz Dom Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Dom Tatiany Mindewicz-Puacz

Dom Tatiany Mindewicz-Puacz odwiedził redaktor programu 'Dzień Dobry TVN' - Mateusz Hładki. Z zewnątrz wygląda niepozornie, ale kiedy wejdzie się do środka, można się porządnie zdziwić. 

Dom Tatiany Mindewicz-Puacz Dom Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Pierwsze wrażenie

Po przekroczeniu progu mieszkania ukazuje się widok na elegancką jadalnię, otwartą kuchnię, nowoczesny salon, a nawet intymny taras. Dzięki przeszklonym ścianom we wnętrzu jest jasno i słonecznie, tak jak lubi właścicielka. 

Na parterze domu dominują biele, szarości i ciepłe odcienie drewna, dzięki czemu wystrój całego wnętrza jest bardzo spójny.

Kuchnia z jadalnią Tatiany Mindewicz-Puacz Kuchnia z jadalnią Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Kuchnia

Kiedyś w tym budynku znajdowało się biuro firmy Tatiany Mindewicz-Puacz. Trudno teraz w to uwierzyć, ale w miejscu obecnej kuchni, była kiedyś recepcja. Teraz to wnętrze emanuje domowym ciepłem. Widać, że właścicielka ma duże wyczucie stylu. 

Salon Tatiany Mindewicz-Puacz Salon Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Salon

Przeszklone ściany to również pozostałość po biurze. Tatiana Mindewicz-Pouacz wykończyła jednak gładką szybę eleganckimi szprosami, dzięki czemu wnętrze nabrało bardziej stylowego i jednocześnie domowego charakteru.

Salon Tatiany Mindewicz-Puacz Salon Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Salon

W domu trenerki rozwoju osobistego i autorki dwóch bestsellerów nie mogło zabraknąć dużego regału pełnego książek. Co nie znaczy, że Tatiana nie lubi oglądać telewizji. Ma całkiem duży odbiornik. 

Taras Tatiany Mindewicz-Puacz Taras Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Taras

Z eleganckiego salonu jest tylko kilka kroków na urokliwy taras. Jest może mały, ale za to bardzo słoneczny. Mentorka przyznaje, że musiała włożyć trochę pracy, żeby dobrze się prezentował, ponieważ wcześniej nie wyglądał najlepiej. Widać, że poszło jej doskonale. 

Dom Tatiany Mindewicz-Puacz Dom Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Piętro

Ten uroczy budynek ma jednak poważną wadę. Jak mówi sama Tatiana, jest nią wielopoziomowy układ domu. Na kolejne piętra prowadzą wąskie i wysokie schody.

Trzeba się trochę nabiegać. Wiesz.. nie ma tak, że wszystko masz na jednej powierzchni, tylko jest piętro, półpiętro, jeszcze jedno półpiętro.
Łazienka Tatiany Mindewicz-Puacz Łazienka Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Łazienka

W łazience Tatiana Mindewicz-Puacz cieszy się wymarzoną od 20 lat wolnostojącą wanną. Przeciwwagą dla małej wanny jest duży prysznic bez brodzika, co jak zauważył reporter, jest obecnie bardzo modne.  

Sypialnia Tatiany Mindewicz-Puacz Sypialnia Tatiany Mindewicz-Puacz screen. dziendobry.tvn.pl / x-news

Sypialnia

Sypialnia mentorki programu 'Projekt Lady', zachowana jest w chłodnych, stonowanych barwach. Dzięki miękkiej wykładzinie, pikowanemu zagłówkowi i grubym zasłonom, pokój sprawia jednak wrażenie bardzo przytulnego. 

Stoją tam dwie ogromne szafy, sięgające prawie do sufitu. Mimo to, ich właścicielka nie uważa się za fashionistkę. Jak sama mówi:

Jakbym już miała kiedyś ekstremalnie duże pieniądze, to wydawałabym na samochody, a nie na ciuchy.