Od pierwszej edycji "You can dance" minęło blisko 10 lat. Jak się zmienili najpopularniejsi uczestnicy show?

"You can dance" było pierwszym programem, który pokazywał na telewizyjnej antenie zmagania zdolnych, acz nieznanych tancerzy. Uczestnicy programu szybko zyskali sympatię wielu widzów. Minęło już kilka lat. Sprawdzamy, jak się zmienili.

Diana Staniszewska

Diana Staniszewska znana też jako Sasha była prawdziwą rudowłosą petardą I edycji show.

QPHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 11.03.2009 Pytanie na sniadanie N/Z:Diana Staniszewska
TRICOLORS / TRICOLORS/East News

Zajęła zaszczytne 4. miejsce. Dziś jej wizerunek nieco złagodniał, a wybuchowy charakter przejawia się jedynie w ognistym kolorze włosów. Jest instruktorką tańca w szkole w Złotowie.

Ida Nowakowska Ida Nowakowska KAPIF.PL

Ida Nowakowska


Ida Nowakowska była uczestniczką 1. edycji programu 'You Can Dance - Po prostu tańcz'. Zajęła wtedy 10. miejsce. Po blisko 10 latach zmieniła się jej pozycja i zasiadła w jury 9. edycji tego programu. Od kiedy ją poznaliśmy, zmieniła się z dziewczynki w piękną kobietę.

Kiedy zaczynała się jej medialna kariera, była brunetką.Od dłuższego czasu farbuje włosy na blond. Czyżby planowała kolejną metamorfozę? Na Instagramie dodała zdjęcie ze znacznie krótszymi włosami i z grzywką. Okazuje się, że to tylko peruka.

Ida Nowakowska
Instagram/idavictoria

Artur Cieciórski. Artur Cieciórski. Forum

Artur Cieciórski

Artur Cieciórski wygrał II edycję, ale to głównie za sprawą charakterystycznego wyglądu zapadł nam w pamięć na długie lata. Dziś po kucyku i ekstrawaganckich ubraniach nie ma już śladu. Obecnie pracuje jako trener akrobatyki sportowej. W tym roku starotwał też w wyborach w Toruniu. 

12.09.2018 Torun . Kandydaci do Rady Miasta Torunia - Komitet Wyborczy Wyborcow Michala Zaleskiego Czas Gospodarzy .
Fot. Laura Trawinska / Agencja Gazeta 
SLOWA KLUCZOWE:
KWW Michała Zaleskiego Czas Gospodarzy CzG kandydat do Rady Miasta Torunia Artur Cieciórski Artur Cieciorski
ZDJĘCIE DO WKŁADKI:
DLOTO strony lokalne GW - Toruń
LAURA TRAWIŃSKAWioletta Fiuk. Wioletta Fiuk. KAPIF

Wioletta Fiuk

Wioletta Fiuk wygrała III edycję 'You Can Dance' w 2008 roku.

fMali Giganci 2, odcinek 9, finaWioletta Fiuk, Zosia Denysiuk i Micha WoiskiFoto: Grzegorz PressC%#
TVN/X-News

Dziś jest kierowniczką artystyczną w trójmiejskim teatrze tańca - Dziki Styl.

Wioletta Fiuk
Screen z Facebook.com/wiola.fiuk/Akpa
Tomasz Barański Tomasz Barański Instagram/tomaszbaranski

Tomasz Barański

Pamiętaliście, że Tomasz Barański był uczestnikiem  'YCD'? Tancerz był wtedy głównie nazywany 'byłym Edyty Herbuś', a zajął 4. miejsce w V edycji show w 2010 roku.

Baranski Tomasz, Egurrola Agustin
kapif

Gabriel Piotrowski zajął drugie miejsce w III edycji 'YCD'. Obecnie nie można o nim powiedzieć jedynie 'tancerz'. Na swoim kanale na YT pisze o sobie: reżyser, operator, wydawca i producent. My do tego zestawu dorzucimy jeszcze: 'aktor'. Piotrowski zagrał bowiem w serialu 'Tancerze', 'Miłość na bogato' i 'Hotel 52'. Gabriel Piotrowski zajął drugie miejsce w III edycji 'YCD'. Obecnie nie można o nim powiedzieć jedynie 'tancerz'. Na swoim kanale na YT pisze o sobie: reżyser, operator, wydawca i producent. My do tego zestawu dorzucimy jeszcze: 'aktor'. Piotrowski zagrał bowiem w serialu 'Tancerze', 'Miłość na bogato' i 'Hotel 52'. Screen z Facebook.com/gabrielpiotrowski.art/Akpa

Gabriel Piotrowski

Gabriel Piotrowski zajął drugie miejsce w III edycji 'YCD'. Gabriel nie jest już tylko tancerzem. Sam opisuje siebie słowami takimi, jak: reżyser, operator, wydawca i producent.

r17.03.2014 Warszawa. Bohaterowie serialu Milosc na bogato
Bartosz Krupa / Bartosz KRUPA/East News

My do tego zestawu dorzucimy jeszcze: 'aktor'. Piotrowski zagrał bowiem w serialu 'Tancerze', 'Miłość na bogato' i 'Hotel 52'. Niestety

PHOTO: BARTOSZ KRUPA/EAST NEWS  WARSZAWA 03/12/2008  FINAL TRZECIEJ EDYCJI PROGRAMU: YOU CAN DANCE - PO PROSTU TANCZ.  N/Z: GABRIEL PIOTROWSKI
EAST NEWS/BARTOSZ KRUPA

Candy Girl z językiem Ilony w uchu. Candy Girl z językiem Ilony w uchu. FOT. TOMEK CZACHOROWSKI / AGENCJA GAZETA

Ilona Bekier

Ilona Bekier wzbudzała największe kontrowersje spośród wszystkich uczestników 5. edycji "You Can Dance". Zajęła trzecie miejsce ex aequo z Tomaszem Barańskim. Tancerka na co dzień nie jest ściśle związana z show-biznesem, ale nie zrezygnowała z tańca. 
W 2018 roku wzięła ślub:

Ilona Bekier
Instagram.com/ilonabekier

Ale ma na koncie też m.in. występy w teledyskach. Przed "You Can Dance" Ilona studiowała na AWF-ie, uczyła tańca w szkole "Egurrola Dance Studio", tańczyła w układach otwierających "Taniec z gwiazdami", a nawet wystąpiła w teledysku Dody do piosenki "Nie daj się".

Więcej o: