Koleżanka Siwiec została pisarką. "Ojciec chrzestny i 50 twarzy Greya w jednym". Na insta rozbierane zdjęcia, na FB rady "jak robić dobrze"

Blanka Lipińska przyjaźni się z Natalią Siwiec i właśnie wydała powieść erotyczną. Już o niej piszą, że to połączenie "50 twarzy Greya" i "Ojca chrzestnego"- zapowiada się ostro. Oprócz tego Blanka lubi dawać rady o seksie, gotować bez stanika i opiekowała się kiedyś "ring girls" na KSW. To się nazywa bogata osobowość!
Blanka Lipińska, Natalia Siwiec Blanka Lipińska, Natalia Siwiec blanka_lipinska / instagram

Koleżanka Siwiec została pisarką. Wydała właśnie powieść erotyczną, ma też mnóstwo dobrych rad o seksie

Blanka Lipińska, przyjaciółka Natalii Siwiec, wydała polską powieść erotyczną, książkę o dość niewinnym tytule ''365 dni''. Nie zmienia to faktu, że dzieło to jest polską wersją "50 twarzy Greya" i trafiło na listę bestsellerów w Empiku. Sama autorka twierdzi, że to dlatego, że 'kobiety mają potrzebę czytania o seksie'.

Ona sama absolutnie nie boi się o nim ani pisać, ani o nim rozmawiać. Jej profil na Instagramie usiany jest roznegliżowanymi zdjęciami, a ona sama na Facebooku udziela swoim fanom rad ''jak dobrze robić dobrze''. Blanka też nie ma najmniejszego kłopotu, żeby mówić rzeczy, których w Polsce wiele osób słyszeć nie chce. Np. to, że masturbacja jest zdrowa:

Blanka Lipińska Blanka Lipińska blanka_lipinska / instagram

Blanka Lipińska opowiada, jak "dobrze robić dobrze": Nastawcie się na to, żeby mu pokazać kto tu rządzi

Seks oralny również nie jest straszny Blance. Na swoim Facebooku dokładnie wyjaśniła, na czym polega sukces udanego pożycia w tej strefie. Po pierwsze, twierdzi, kobiety nie powinny traktować tego rodzaju seksu jak kary. Ważne jej zdaniem jest nastawienie psychiczne - ''żeby dobrze zrobić laskę, trzeba się z niej cieszyć''. A potem:

''Nastawcie się na to, żeby mu pokazać kto tu rządzi'' - mówi Blanka.

Ten film ma ponad 40 tys. wyświetleń.

Koleżanka Siwiec została pisarką Koleżanka Siwiec została pisarką natalisiwiecofficial/ instagram

Natalia Siwiec jest dumna z przyjaciółki

Natalia Siwiec z radością zachwala powieść erotyczną przyjaciółki. 

Nieczęsto się zdarza,że twoja bardzo dobra koleżanka pisze książkę (tak przyciągam do siebie samych freaków i ich uwielbiam) - pisze Natalia na swoim Instagramie. 

Sama się zastanawia:

Jak ona to cholera wszystko wymyśliła ? 

A potem dodaje, że ''Grey'' to przy niej pikuś:

Cały świat podniecał się 'Pięćdziesiąt twarzy Greya', a na moim podwórku jeszcze lepszą historię spisywała moja Blanka. Szacun! Polecam ?? Grey to przejażdżka na karuzeli, podczas gdy 365 dni to jazda na największym rollercoasterze.

Wierzymy jej na słowo. Serio. 

Blanka Lipińska Blanka Lipińska Gotowanie dla Idiotów / youtube.com / kadr

Blanka Lipińska gotuje bez stanika

Blanka Lipińska jest człowiekiem o wielu talentach. Prowadzi również program kulinarny i to jest jazda bez trzymanki. Nazywa się ''Gotowanie dla idiotów" i już w drugim odcinku Blanka obiecała, że będzie gotować bez stanika. 

Widzowie po pierwszym odcinku pisali do niej ''Blaniu, sterczą ci wentyle''. Postanowiła więc, że ku uciesze męskich widzów, już zawsze będzie gotować bez stanika:

Moje cycki są fajne, w miarę nowe. Cieszcie się nimi i widokiem moich sutorexów. Bardzo proszę, enjoy the wiew.
Blanka Lipińska Blanka Lipińska blanka_lipinska / instagram

Blanka jest fanką medycyny estetycznej

Blanka nie ma kłopotu, żeby się przyznać, że korzysta z pomocy medycyny estetycznej. Sama przecież powiedziała na swoim kanale, że ma ''w miarę nowe cycki''. Do tego zdarza jej się doczepiać włosy, bo jak mówi - ma niezbyt telewizyjną twarz. Przesadza?

Blanka Lipińska Blanka Lipińska blanka_lipinska / instagram

Relacje o seksie na Instagramie

Blanka raz na tydzień robi na swoim Instagramie relacje o seksie. Twierdzi, że po każdej z nich dostaje wiadomości, w których ludzie proszą ją o poruszenie kolejnych tematów. Twardo twierdzi, że dzięki relacji o seksie oralnym wiele kobiet się do niego przekonało.

Ale tylko spójrzcie na jej zdjęcia. Widać, że jest wyzwolona i cieszy się swoim starannie wyrzeźbionym ciałem. 

Blanka Lipińska Blanka Lipińska blanka_lipinska / instagram

"Seks jest zabawą, jest grą"

Blanka udzieliła obszernego wywiadu dla Weekend.gazeta.pl i mówiła tam same smaczne rzeczy. Po pierwsze, twierdzi, nie powinniśmy traktować seksu dramatycznie poważnie - dzięki temu można osiągnąć nowe doznania. Podkreśla też, że trzeba mówić partnerowi o swoich potrzebach. Mówi:

Są kobiety, które lubią ostry seks, ale boją się do tego przyznać.

A tak nie powinno być jej zdaniem.

Blanka Lipińska Blanka Lipińska blanka_lipinska / instagram

''Chcę zarobić na tej książce"

Blanka Lipińska Blanka Lipińska blanka_lipinska / instagram

''Jestem Sławomirem polskiej literatury"

Blanka w wywiadzie przyznała, że podoba jej się porównanie do Sławomira. Dlaczego? Bo tak jak on, wzbudza w ludziach emocje. A to jest super ważne. Dodaje, że to ma być książka lekka i przyjemna książka, w sam raz na wakacje. Tylko nie wiemy, czy na takie z dziećmi. 

Książkę "365 dni" można kupić w publio.pl.

Blanka Lipińska pracowała z ring girls na KSW Blanka Lipińska pracowała z ring girls na KSW Mega Form / youtube.com / kadr

To ona opiekuje się "ring girls" na KSW

Blanka zajmuje się też dziewczynami na KSW. To te niesamowicie wysportowane hostessy, które między rundami pokazują kartki z numerami. Blanka postanowiła się upewnić, że dziewczyny będą bardziej hardcorowe, nie będą plastikowe i będą robić coś więcej niż samo wyprowadzanie zawodników na ring.

Dzięki niej robią więcej show - ku uciesze wszystkich miłośników mieszanych sztuk walki. A ona sama mówi, że uwielbia tę pracę. Jak dowcipnie zauważyła pudrując pośladki swojej podopiecznej, wie że cenią ją tam za jej intelekt: