Kot odnosi sukcesy w Cannes, a żona go wspiera. Pokazała dużo zakulisowych zdjęć. Dodała także ich wspólne. Jak oni się kochają!

Tomasz Kot bardzo chroni swojej prywatności. Rzadko pokazuje się na salonach z żoną, Agnieszką. Teraz pojechali razem do Cannes. Chwile na festiwalu na zdjęciach uwiecznia ukochana aktora, która jest fotografem. To jedno z najszczęśliwszych małżeństw w polskim show-biznesie.
Cannes 2018 Cannes 2018 Instagram.com/ agnikot

"Zimna Wojna" w Cannes 2018

'Zimna Wojna' to film Pawła Pawlikowskiego, która ma spore szanse zdobyć Złotą Palmę na  Festiwalu Filmowym w Cannes. Do Francji oprócz reżysera pojechali także aktorzy: Tomasz Kot i Joanna Kulig, którymi zachwycają się zagraniczne media i gwiazdy z Hollywood. Aktor wziął ze sobą żonę, która uwiecznia chwile spędzone w Cannes na artystycznych fotografiach.


Instagram.com/ agnikot

Tomasz Kot Tomasz Kot Instagram.com/ agnikot

Tomasz Kot w obiektywie żony

Na Instagramie Agnieszki Kot pojawia się sporo zdjęć Tomasza Kota. Internauci są zachwyceni zarówno dziełami żony aktora, jak i nim samym.

Super zdjęcie, które pokazuje, że Tomasz urodził się po to, by grać. Taki talent zdarza się raz na milion.

Piękne zdjęcia. Piękni Wy. Dziękuję.

Świetne zdjęcie. Ma niesamowity klimat - komplementują.

I mają rację! Są naprawdę piękne.


Instagram.com/ agnikot

Tomasz Kot z żoną Tomasz Kot z żoną Instagram.com/ agnikot

Tomasz Kot z żoną

Na Instagramie Agnieszki Kot pojawiło się także jej zdjęcie z mężem. To prawdziwie rzadki widok! Żona aktora unika mediów. Dzięki temu możemy zobaczyć, że tworzą piękną i elegancką parę.

Przepiękna z Państwa para - te słowa najczęściej pojawiają się pod spodem.

Internauci chwalą także urodę i kobiecość Agnieszki Kot.

Szkoda, że tak mało jest Pani zdjęć. Nie znałam Pani, ale na każdym zdjęciu przykuwa Pani uwagę swoim pięknym, kobiecym wyglądem - czytamy.

Aktor w wywiadach często powtarza, że jego małżeństwo jest bardzo szczęśliwe i uważa, że to 'naprawdę fajna rzecz'. Jak się poznali?

 Tomasz Kot, Agnieszka Kot Tomasz Kot, Agnieszka Kot Kapif

Tomasz Kot i Agnieszka

Tomasz Kot i jego żona to jedno z najbardziej tajemniczych małżeństw w polskim show-biznesie. Pobrali się w 2006 roku w Częstochowie, rodzinnym mieście panny młodej. Wiele osób było zaskoczonych i nawet nie wiedziało, kim jest wybranka Kota. 

Jest tak dużo ludzi, którzy opowiadają o swoim życiu... Myślę, że to nie jest interesujące i nie mam potrzeby się tym dzielić. Wystarczy, że dzielę się tym z najbliższymi - mówił w 'Dzień Dobry TVN'.

Swoją przyszłą żonę, absolwentkę Wydziału Operatorskiego w Katowicach, Agnieszkę Olczyk, poznał na ostatnim roku szkoły teatralnej w Krakowie, ale nie od razu połączyło ich uczucie. Jest od niej starszy o 6 lat.

Tomasz, Agnieszka Kot Tomasz, Agnieszka Kot KAPIF

Agnieszka Kot

Agnieszka Kot jest fotografką, a swoja pasją zaraża męża. W swoim dorobku ma zdjęcia do takich filmów, jak 'Franciszek', 'Wyścig', 'Kaszel umarlaka', 'Jadę do ciebie Agnieszko', czy 'Próba mikrofonu'. Zdarza jej się też dokumentować dokonania męża - fotografowała m.in premierę spektaklu "Mój Nestroy" w teatrze w Kaliszu. Jest współautorką książki dla dzieci 'Senek' - książka zilustrowana jest jej kolażami. Bohater książki, tytułowy Senek, narodził się z wzajemnych wieczornych opowieści Agnieszki i jej córki Blanki. Aktor nagrał zaś audiobooka.

Tomasz Kot Tomasz Kot Kapif

Małżeństwo

Życie ma swoje etapy. Jednym z nich jest małżeństwo - mówił kiedyś aktor.

Konsekwentnie nosi na palcu obrączkę. 

Obrączka jest spoko, fajna rzecz. Po kilku zakrętach poukładałem swoje życiowe klocki i jest to dość jasny i klarowny świat. Było nam z Agnieszką dobrze, więc ślub stał się kolejnym krokiem. Małżeństwo daje mi poczucie, że wiem, dokąd wracam - mówił w wywiadzie dla 'Twojego Stylu'.

Tomasz Kot, Agnieszka Kot Tomasz Kot, Agnieszka Kot FORUM

Dzieci

Rok po ślubie na świat przyszła ich córka Blanka, która dziś ma 11 lat. Trzy lata później pojawił się Leon. Po pojawieniu się dziecka, aktor brał kilka miesięcy urlopu. Przyznaje, że zrobił to nie tylko dlatego, żeby być z dziećmi. Chciał im też zagwarantować bezpieczeństwo.

Aktor bardzo docenia czas, który spędził tylko z dziećmi. Uważa, że jego męskość na tym nie ucierpiała, a co więcej, dopiero w takiej sytuacji mógł się naprawdę sprawdzić, ponieważ bycie przewodnikiem dla dziecka to najważniejsze zadanie w życiu każdego mężczyzny.

Tomasz Kot, Agnieszka Kot Tomasz Kot, Agnieszka Kot FORUM

Życie z dala od zgiełku stolicy

Gdy na świecie pojawiły się dzieci, małżonkowie zdecydowali się opuścić Warszawę. Kupili kawałek ziemi nad Bugiem i wiejski dom.

Domek jest zatopiony w przepięknym ogrodzie. Dzieci świetnie się tam czują, Tomek i Agnieszka również. Mówią, że mogliby tam mieszkać nawet cały rok - zdradziła wtedy znajoma gwiazdy jednemu z tabloidów.

Tomasz Kot, Agnieszka Kot Tomasz Kot, Agnieszka Kot East News

Tomasz Kot z żoną na salonach

Bardzo rzadko pojawiają się razem na salonach. A to wielka szkoda, prawda?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.