Julia Wieniawa w tym roku zarobiła milion, ale to Małgorzata Rozenek zgarnia ogromne pieniądze. Pensje gwiazd są oszałamiające

Nie jest tajemnicą, że zarobki gwiazd różnią się od zarobków "przeciętnego Kowalskiego". Intratne kontrakty, tysiące za dzień gry na planie... Kto zgarnia najwięcej za swoją pracę? Który artysta ceni się wysoko?
Julia Wieniawa wrzuca ogniste fotki w bikini. Ta dziewczyna dobrze wie, jak pozować Julia Wieniawa wrzuca ogniste fotki w bikini. Ta dziewczyna dobrze wie, jak pozować juliawieniawa / instagram

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu jest mocno rozchwytywana. Bierze udział w licznych kampaniach oraz gra w serialu 'Rodzinka.pl'. 'Super Express' donosi, że piosenkarka właśnie przedłużyła kontakt ze znana marką obuwniczą, dzięki czemu zarobi prawdopodobnie aż pół miliona złotych. 

Niemałe pieniądze Wieniawa dostane też, grając w nowym serialu - 'Zawsze warto'. Za jeden dzień zdjęciowy trafi do niej aż 5 tys. złotych, a że gra tam główną rolę, to na planie będzie naprawdę często.

Do tego dochodzi rola w 'Rodzince.pl' i wyjścia na ścianki. Za tę ostatnią usługę wokalistka życzy sobie nawet 15 tys. złotych. Nie trudno policzyć, że wszytko to może w ciągu roku może uzbierać się w... milion

Według wyliczeń tabloidu w 2018 roku Wieniawa zarobiła prawdopodobnie około 800 tys. złotych. Całkiem nieźle, jak na tak młodą aktorkę. 

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek również nie może narzekać na niskie zarobki. W zeszłym roku zarobiła prawdopodobnie nawet 5 mln złotych. 

Jak nieoficjalnie dowiedziało się 'Party.pl' Rozenek za podpisanie kontraktu ze znaną marka kosmetyczną dostała aż 1,5 mln złotych. Do tego dochodzą jeszcze zarobki za social media i inne projekty, takie jak choćby publikacja książki. 

Za jeden sponsorowany post na Instagramie, a 'Perfekcyjna' publikuje ich wiele, dostaje od 10 do 20 tys. złotych. 

Rozenek pojawiła się w licznych programach telewizyjnych w TVN. ''Perfekcyjna pani domu'', ''Azja Express'', ''Iron Majdan'', ''Projekt Lady''.  Ile jej tam za to płacą? Magazyn ''Party'' podliczył - za ''Iron Majdan'' Rozenek i jej mąż Radosław Majdan dostali 200 tys. złotych - czyli po 20 tys. za odcinek. Znowu można im tylko pozazdrościć.

Małgorzata Socha Małgorzata Socha KAPIF.pl

Małgorzata Socha

Według doniesień 'Super Expressu' Małgorzata Socha nie może narzekać na niskie zarobki. Za dzień pracy na planie zgarnia 7,5 tys. złotych. A za pojawienie się na otwarciu butiku ma dostawać nawet 8 tys. złotych.

Małgorzata Socha
Instagram/malgosia_socha

Socha Malgorzata2018-02-28
KAPIF.pl

Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach Barbara Kurdej-Szatan na wakacjach Instagram.com/ kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

'Super Express' podał również, ile wynosi dzienna stawka Barbary Kurdej-Szatan. Aktorka dostaje 9 tys. złotych za pojawienie się na planie serialu 'Prosto w serce'.

Barbara Kurdej-Szatan
KAPIF.pl

Barbara Kurdej-Szatan jako Roxy w musicalu
Screen z Instagram.com/kurdejszatan/
Joanna Brodzik Joanna Brodzik KAPIF.pl

Joanna Brodzik

Według 'Super Expressu' Joanna Brodzik dziennie zarabia na planie aż 10 tys. złotych.

Joanna Brodzik
Instagram.com/joanna_brodzik_official/?hl=pl

Joanna Brodzik
Instagram.com/joanna_brodzik_official/

Cezary Żak Cezary Żak Kapif

Cezary Żak

Cezary Żak zgrania od 7,5 do 13 tys. złotych za jeden występ. Szacuje się także, że dzięki grze w serialu 'Ranczo' stał się milionerem. Za wszystkie sezony miał otrzymać w sumie 4 miliony zł.

fot. AKPA8BIM%mA9T
AKPA

Cezary Żak, Katarzyna Żak
Screen z Facebook.com/Krystyna Janda

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Małgorzata Kożuchowska

Jak podaje 'Fakt', Małgorzata Kożuchowska za dzień pracy na planie 'Rodzinki.pl' zgarnia 7 tys. złotych. Jeszcze wyższą ma dzienną stawkę w serialu 'Druga szansa' - nawet do 15 tys. złotych.

Dawid Woliński, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Dygant
Instagram/dawid_wolinski

Małgorzata Kożuchowska
KAPIF

Maciej Stuhr Maciej Stuhr Cezary Piwowarski

Maciej Stuhr

Również Maciej Stuhr wysoko się ceni. Za jego występ organizatorzy muszą zapłacić od 25 tys. złotych.

Maciej Stuhr
Screen z Instagram.com/maciej_stuhr/

Maciej Stuhr
Screen z Instagram.com/maciej_stuhr/

Jedną z gwiazd tegorocznych - jubileuszowych Dni Unisławia będzie 'Sławomir' Jedną z gwiazd tegorocznych - jubileuszowych Dni Unisławia będzie 'Sławomir' Sławomir, czyli Sławomir Zapała (fot. materiały prasowe)

Sławomir Zapała

Sławomir Zapała w marcu 2018 ROKU zadebiutował na antenie TVP2 jako prowadzący nowe show 'Big Music Quiz'. Za dzień na planie dostaje 25 tys. złotych. Niebawem program ma zniknąć z anteny, ale muzyk zarabia przecież jeszcze na płytach i koncertach. 

BIG MUSIC QUIZ, 06.03.2018,  fot. WBF/Cezary Piwowarski, na zdj. Slawomir Zapala, Magdalena Kajrowicz
WBF/Cezary Piwowarski


Instagram.com/ slawomir_gwiazda_rock_polo

Ani Mru Mru Ani Mru Mru TVN/X-News

Kabaret Ani Mru Mru

Kabaret Ani Mru Mru zgarnia natomiast za jeden występ 30 tys. złotych.

Ani Mru Mru
Kapif

Kabareton na Polsat SuperHit Fesiwal w Sopocie,
Akpa

Górski szydzi z Pakosińskiej Górski szydzi z Pakosińskiej Agencja Wyborcza.pl

Kabaret Moralnego Niepokoju

Na drugim miejscu wśród kabaretów uplasował się Kabaret Moralnego Niepokoju, którego stawka wynosi 38 tys. złotych za występ.

Premiera kabaretu POGODA NA SUMA, Teatr Capitol, 06.01.2013, fot. WBF/Piotr Podlewski, Magdalena Stużyńska  i Kabaret Moralnego Niepokoju
WBF

Kabaret Moralnego Niepokoju
Kapif

'Mariolka' z kabaretu Paranienormalni 'Mariolka' z kabaretu Paranienormalni KAPIF.pl

Kabaret Paranienormalni

Absolutnym liderem wśród polskich kabaretów są Paranienormalni. Według dokumentów, do których dotarł 'SE', panowie życzą sobie 44 tys. złotych za występ.

Paranienormalni, 2015-02-17
Kapif

Kuba Wojewódzki, sezon 12, odcinek 6; talk show, rok produkcji: 2016; goście programu: Agnieszka Więdłocha i Paranienormalni; fot: TVN / Wojciech Kurczewski
TVN/X-News

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.