"Dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę". Justyna Żyła otwarcie opowiedziała o małżeństwie z popularnym skoczkiem

W mediach pojawiła się informacja, że Piotr Żyła rozstał się z żoną. Justyna Żyła dodała wymowny wpis na Instagramie, w którym miała potwierdzić te doniesienia. W rozmowie z Wirtualną Polską po raz pierwszy otwarcie opowiedziała o małżeństwie z popularnym skoczkiem narciarskim i zdradziła, że problemy pomiędzy nimi pojawiły się kilka miesięcy temu.
Justyna Żyła, Piotr Żyła Justyna Żyła, Piotr Żyła MACIEJ GILLERT SE / EAST NEWS

Problemy w małżeństwie

Justyna Żyła wyznała, że pomiędzy nią a skoczkiem zaczęło się psuć prawie rok temu. W grudniu miał on oznajmić, że spotyka się z inną kobietą.

Piotrek obrał taką niecodzienną taktykę zniechęcania mnie do siebie. Zaczęło się prawie rok temu. Na dzień przed Wigilią powiedział mi, że ma kochankę - wyznała w rozmowie z WP.

Skoczek miał podobno robić różne podchody, żeby wykończyć psychicznie swoją żonę.

Robił takie różne podchody, żeby mnie psychicznie wykończyć. Starałam się podchodzić do tego profesjonalnie, jako żona sportowca i nie utrudniać mu kariery - dodała Justyna Żyła.
Justyna, Piotr Żyła Justyna, Piotr Żyła Instagram/justynazyla

Emocjonalny wpis

Plotki o tym, że Piotr Żyła rozstał się z żoną, krążyły już od dawna. Dopiero teraz odnieśli się do tych doniesień. Justyna Żyła zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym zarzuciła mężowi, że porzucił ją i dzieci dla kochanki.

Tak, to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie. Połowa winy po mojej stronie, kiedy wyrzuciłam go z domu, jak mnie uprzejmie poinformował, że ma kochankę. Nie mam zamiaru już kłamać - napisała.

Post szybko zniknął z jej Instagrama.

Justyna Żyła o rozstaniu z mężem Justyna Żyła o rozstaniu z mężem Instagram.com/justynazyla/

"Stare przysłowie mówi: Łzy wrócą któregoś dnia do tego, kto je spowodował"

Później jednak dodała kolejny wpis, w którym skomentowała kryzys małżeński i wspomniała, że po tym jak miała "dogadać się" z mężem, on nie dotrzymał słowa.

Wiem, wiem nie powinnam była usuwać poprzedniego postu (zrobiłam to na prośbę bliskich mi osób). Emocje emocjami, ale dogadywaliśmy się z mężem inaczej, nie dotrzymał słowa, a we mnie coś pękło. Moje dzieci nie będą płakać przez kogoś... przez człowieka który jest ich ojcem. Starałam się... najbliższe mi osoby wiedzą jak się staram i robię wszytko żeby moje dzieci miały się jak najlepiej i w jak najmniejszym stopniu odczuły obecna sytuację. Dlatego proszę o uszanowanie naszej prywatności - napisała.
Justyna, Piotr Żyła Justyna, Piotr Żyła Instagram/justynazyla

Ślub w młodym wieku

Piotr i Justyna Żyła są małżeństwem od 12 lat. Skoczek w 2006 roku poślubił piękną Justynę Lazar, kuzynkę Adama Małysza. Para pobrała się bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 19 lat!

Ja wiem, czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Poznaliśmy się w podstawówce. Później w liceum zeszliśmy się - wyznał skoczek w "Pytaniu na śniadanie" w 2017 roku. 
Justyna, Piotr Żyła z dziećmi Justyna, Piotr Żyła z dziećmi Instagram/piotr_zyla_official

Dobry ojciec i mąż

Justyna Lazar-Żyła w przeszłości uważała, że Piotr jest dobrym mężem. Nie wdawał się w kłótnie, a nerwy żony go śmieszyły. Twierdziła także, że to on był dobrym duchem związku.

Nie mogę narzekać. Generalnie jest tak, że Piotrek nie lubi się kłócić. Jeśli chcę się pokłócić, to kłócę się sama ze sobą, on tylko słucha i się śmieje - powiedziała w "Pytanie na śniadanie".

Skoczek był w stanie nawet przerwać wywiad, żeby po skokach móc przytulić żonę.

Lecę, bo żona mnie woła, cześć - rzucił po zawodach w Wiśle w 2014 roku.
Justyna, Piotr Żyła z dziećmi Justyna, Piotr Żyła z dziećmi Instagram/piotr_zyla_official

Trzecie dziecko

W wywiadach mówiła także, że jest dobrym ojcem dla 11-letniego Jakuba i 6-letniej Karoliny. To on potrafił do nich dotrzeć i zaprowadzić spokój.

Bywa, że nie potrafię do nich dotrzeć i nie daję sobie z nimi rady. Wystarczy jednak, że Piotrek powie słowo i wszystko jest na swoim miejscu - mówiła w rozmowie z Eurosport.Onet.pl.

W jednym z wywiadów z 2013 roku Justyna Żyła zdradziła, że mąż namawiał ją na trzecie dziecko.

Ostatnio przekonałam go w kwestii trzeciego dziecka. Powiedziałam, że nie dam rady i koniec. On chciał - wyznała.
Justyna, Piotr Żyła Justyna, Piotr Żyła Instagram/justynazyla

Nowy członek rodziny

W 2017 roku ich rodzina powiększyła się o nowego członka rodziny. Do Piotra i Justyny oraz ich dwójki dzieci dołączył Tenor - malutki yorkshire terrier.

Nowy członek rodziny. Zoo u Żyłków - napisała żona skoczka na Instagramie.

Nowy członek rodziny Tenor??#zoo#u#żyłków#@piotr_zyla_official????????????

Post udostępniony przez Justyna (@justynazyla) Kwi 29, 2017 o 5:04 PDT

Więcej o: