Żona Andrzeja Sołtysika pokazuje mieszkania. Te wnętrza robią wrażenie

Andrzej Sołtysik w 2015 roku wziął ślub z młodziutką Patrycją Czop. Na co dzień mieszkają w Krakowie, jednak z racji tego, że dziennikarz znowu dostał pracę w Warszawie, uwili sobie gniazdo także w stolicy. Patrycja chętnie chwali się wnętrzami na Instagramie. Zobaczcie, jak mieszkają z synkiem Stanisławem.
Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop Andrzej Sołtysik i Patrycja Czop Screen z Facebook.com/Andrzej-Sołtysik

Zmiana życia

Dziennikarz niejednokrotnie podkreślał, że młoda ukochana odmieniła jego życie. Dla niej zrezygnował z dawnego, hulaszczego życia i stał się odpowiedzialnym mężem i ojcem.

Byłem raczej nastawiony na przelotne znajomości i niezobowiązujące przygody. Nagle okazało się, że ta piękna młoda dziewczyna ma tyle siły, konsekwencji, uporu, że mnie usidliła. To jej zasługa - mówił na łamach magazynu "Fakt. Gwiazdy".

Na co dzień mieszkają w Krakowie, skąd pochodzi Patrycja Czop, jednak często bywają w Warszawie, gdzie pracuje dziennikarz.

Mieszkanie Sołtysików Mieszkanie Sołtysików Instagram.com/ pati_soltysik

Przestrzeń

Kobieta na Instagramie chętnie dzieli się zdjęciami z ich mieszkań. Oboje pracowali nad urządzeniem pokoi, które są klimatyczne. Małżeństwo wybrało jasne kolory, na podłogach położone są panele. 

Mieszkanie Sołtysików Mieszkanie Sołtysików Instagram.com/ pati_soltysik

Biel i światło

Wybrali do mieszkania białe meble, które idealnie komponują się z podłogą. Dzięki dużym oknom wnętrza są jasne i dobrze oświetlone.

Mieszkanie Sołtysików Mieszkanie Sołtysików Instagram.com/ pati_soltysik

Dżungla w środku miasta

Na jednej ze ścian w mieszkaniu w Warszawie znajduje się ciekawa grafika. Jak zdradziła Patrycja Sołtysik, to tapeta na zasadzie naklejki. Fani określili to jako 'prawdziwą miejską dżunglę' i zdradzili, że znaleźli inspirację, którą wykorzystają u siebie.

Mieszkanie Sołtysików Mieszkanie Sołtysików Instagram.com/ pati_soltysik

Syn Staś

W 2015 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn, Stanisław. Rodzice zadbali, żeby najmłodszy członek rodziny miał zapewnione niezbędne warunki do prawidłowego rozwoju. Jego pokój jest urządzony ze smakiem i znajdują się w nim akcesoria do jak najlepszej opieki nad dzieckiem.

Jak wam się podoba?