Tak Mila Kunis wygląda na czerwonym dywanie. A bez makijażu? Efekt mocno nas zaskoczył

Mila Kunis to jedna z najpiękniejszych gwiazd w show-biznesie. Jeśli myśleliście, że to zasługa make-upu czy też innych tricków, to byliście w błędzie. Kilka dni temu aktorka została przyłapana przez paparazzi bez grama makijażu. W takiej wersji wygląda na sporo młodszą, prawda? Jak się okazuje, nie ona jedna chętnie pokazuje się bez makijażu.
Mila Kunis to jedna z najpiękniejszych gwiazd w show-biznesie. Jeśli myśleliście, że to zasługa make-upu czy też innych tricków, to byliście w błędzie. Kilka dni temu aktorka została przyłapana przez paparazzi bez grama makijażu. W takiej wersji wygląda wręcz na sporo młodszą, prawda? Jak się okazuje, nie ona jedna chętnie pokazuje się bez makijażu. Mila Kunis to jedna z najpiękniejszych gwiazd w show-biznesie. Jeśli myśleliście, że to zasługa make-upu czy też innych tricków, to byliście w błędzie. Kilka dni temu aktorka została przyłapana przez paparazzi bez grama makijażu. W takiej wersji wygląda wręcz na sporo młodszą, prawda? Jak się okazuje, nie ona jedna chętnie pokazuje się bez makijażu. Xavier Collin/IPA/Splash News / Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS
Mila Kunis Mila Kunis EastNews / Forum Gwiazd
Magda Gessler Magda Gessler Kapif / Instagram / Magda Gessler
Maja Hyży Maja Hyży Instagram / Maja Hyży
Hanna Lis Hanna Lis WBF/Screen z Instagram.com/hanna_lis/
Karolina Malinowska Karolina Malinowska WBF/Screen z Instagram.com/karolamalina
Katie Holmes Katie Holmes EastNews / Forum Gwiazd
Britney Spears Britney Spears EastNews / Instagram / Britney Spears
Anna Kalczyńska Anna Kalczyńska WBF/Screen z Instagram.com/annakalczynskam
Olga Bołądź Olga Bołądź WBF/Screen z Onet.pl / 'Lustro'
Jessica Mercedes Jessica Mercedes WBF/Screen z Snapchat-jemerced
Halina Mlynkova Halina Mlynkova WBF/Screen z Instagram.com/halinamlynkova
Olga Frycz Olga Frycz WBF/Screen z Instagram.com/tojafrycz
Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska WBF/Screen z Instagram.com/chodakowskaewa
Omenaa Mensah Omenaa Mensah WBF/Screen z Instagram.com/omenaamensah
Karolina Ferenstein-Kraśko Karolina Ferenstein-Kraśko WBF/Screen z Instagram.com/karolinaferenstein
Agnieszka Włodarczyk Agnieszka Włodarczyk WBF/Screen z Instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial
Anna Wendzikowska Anna Wendzikowska WBF/Screen z Instagram.com/aniawendzikowska
Kinga Rusin Kinga Rusin WBF/Screen z Instagram.com/kingarusin
Jennifer Lopez Jennifer Lopez AP/Screen z Instagram.com/jlo
Khloe Kardashian Khloe Kardashian Bulls/Screen z Snpachat/KhloeKardashian
Anna Mucha Anna Mucha WBF/Screen z Instagram.com/taannamucha
Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz Kapif/Screen z Facebook.com/Agnieszka-Sienkiewicz
Więcej o: