Dzieci gwiazd też chcą być sławne. Córka Kasi Kowalskiej błyszczy na Instagramie. A Tomasza Oświecińskiego?

Czy wejście o show-biznesu jest łatwiejsze, kiedy ma się znanych rodziców? Na pewno znajomości i koneksje są tu nieocenioną pomocą, ale czy nazwisko znanych rodziców nie jest przeszkodą? Jeżeli tak, to raczej nie w tych akurat przypadkach. Zobaczcie, czyje dzieci poszły w ślady swoich sławnych rodziców.
Maja Oświecińska z ojcem Maja Oświecińska z ojcem Cezary Piwowarski

Tomasz Oświeciński i córka Maja

Tomasz Oświeciński to były trener personalny, a od kilku lat aktor, najbardziej znany z roli w filmie 'Pitbull. Nowe porządki'. On wprawdzie do branży filmowej dostał się relatywnie późno, ale jego córka Maja wręcz przeciwnie. Ma zaledwie 6 lat, a już gra w serialu 'Na Wspólnej'. Ma też na koncie udział w kilku reklamach oraz w teledysku 'Jestem tego wart' Pawła Domagały.

Ciekawe jest to, że Oświeciński wspiera tu swoją córkę, choć to właśnie przez aktorstwo rozpadło się jego małżeństwo. Żona - jak mówił w wywiadzie dla 'Grazii' - miała być zazdrosna m.in. o pocałunki przed kamerą. Choć jednak rozstali się, zrobili wszystko, żeby dziecko jak najmniej to odczuło.

My z moją eksżoną nie walczymy. Kiedy Maja chce, jest u mnie, a kiedy chce, jest u mamy, ale przeważnie jest tydzień u mnie, tydzień u mamy. Nie rozumiem facetów, którzy nie utrzymują kontaktów ze swoimi dziećmi, przecież to nienormalne - mówił.

Maja Oświecińska z ojcem.WBF/MArek Kudelski

Aleksandra Kowalska Aleksandra Kowalska Screen z Instagram.com/Aleksandra Kowalska

Kasia Kowalska i jej córka Ola

Wiecznie młoda i piękna Kasia Kowalska ma już 20-letnią córkę Aleksandrę, którą również wciągnął show-biznes. Niestety, w typowo celebryckim wydaniu. Ola jest gwiazdą na Instagramie, gdzie pokazuje bardzo śmiałe stylizacje oraz prywatne zdjęcia z chłopakiem. Robi to w sposób na tyle otwarty, że wręcz zaczęto ją porównywać do Kylie Jenner.

Pięknej kobiecie łatwo jest się pogubić (...) zwłaszcza, kiedy jest się daleko od domu - komentowała to Kasia Kowalska.

Aleksandra Kowalska mieszka w Londynie, jest więc dość daleko od matki.

A tak wyglądała jako urocza 10-latka.

Aleksandra Kowalska z matką Kasią KowalskąWlodarski/REPORTER / REPORTER

Aleksandra KowalskaScreen z Instagram.com/Aleksandra Kowalska

Pamiętamy ją jako małego brzdąca, którego przed laty rodzice zabierali na imprezy. Ani się obejrzeliśmy, a ta urocza dziewczynka wyrosła i ma już 16 lat. I angaż do jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Na zdjęciach Helena Englert na rękach ojca (2004) i w 2005 roku. Pamiętamy ją jako małego brzdąca, którego przed laty rodzice zabierali na imprezy. Ani się obejrzeliśmy, a ta urocza dziewczynka wyrosła i ma już 16 lat. I angaż do jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Na zdjęciach Helena Englert na rękach ojca (2004) i w 2005 roku. Kapif

Helena, córka Jana Englerta i Beaty Ścibakównej

Helena Englert, 17-letnia obecnie córka Jana Englerta i Beaty Ścibakównej, już zrealizowała swoje marzenie, żeby pójść w ślady rodziców. Jej pierwszą rolą była rola w filmie 'Układ zamknięty', gdzie zagrała córkę postaci granej przez... Beatę Ścibakównę, czyli swoją biologiczną matkę. Potem dostała także rolę w serialu 'Barwy szczęścia'.

Gram bardzo barwną i ciekawą postać, która jest jedną z tych złych postaci, jedną z tych prowokatorek i będzie się trochę działo - cieszyła się, kiedy otrzymała rolę.

Helena EnglertScreen z Instagram.com/Helena Englert

Helena EnglertWBF

Dominika Ostałowska z synem Dominika Ostałowska z synem KAPIF.pl

Dominika Ostałowska z synem Hubertem

Hubert Zduniak jest synem Dominiki Ostałowskiej i Huberta Zduniaka. Chłopic ma zaledwie 15 lat, a już może poszczycić się rolami w 'M jak miłość' i 'Na Wspólnej'.  Jak informuje 'Fakt', znane są stawki, za jakie pracuje młody aktor.

Po udanym debiucie aktorskim w 'M jak miłość', gdzie angaż załatwiła mu oczywiście mama, syn Ostałowskiej dostał właśnie rolę w TVN-owskim serialu 'Na Wspólnej'. Według informacji Faktu, nastolatek może liczyć na 4 tysiące złotych miesięcznie za pracę na planie.

Serialowe gwiazdy potrafią więcej zarabiać za jeden dzień pracy, ale jak na nastolatka, który nie jest jeszcze gwiazdą, to całkiem przyzwoita sumka.

Dominika Ostałowska z synemKAPIF.pl

Zbigniew Zamachowski z córką Bronisławą Zbigniew Zamachowski z córką Bronisławą Damian Klamka / EAST NEWS

Zbigniew Zamachowski i córka Bronisława

O Bronisławie Zamachowskiej, 15-letniej niespełna córce znanego aktora, Zbigniewa Zamachowskiego, zrobiło się głośno w ubiegłym roku, kiedy zagrała w głośnych 'Powidokach'. Wielu krytyków sceptycznie podchodziło do tego wyboru Wajdy i uważało, że Zamachowska rolę w filmie dostała tylko ze względu na znane nazwisko i koneksje. Musieli jednak szybko się z tego wycofać. Zamachowska brawurowo bowiem poradziła sobie na planie, a po premierze filmu posypało się wiele pochlebnych słów pod jej adresem.

Komplementował ją nawet sam Bogusław Linda.

Bronka jest po prostu fantastyczna. Ma coś w oczach takiego, że rozumiem Andrzeja dlaczego akurat ją wziął, a nie jakąś inną grzeczną dziewczynkę. Bronka nie jest grzeczna. Jest fajną laską, która potrafi coś zagrać - mówił w 'DD TVN'.

Premiera filmu POWIDOKI, Lodz, 12.01.2017, fot.WBF/Marek Kudelski, na zdj. Bronislawa Zamachowska, Boguslaw LindaWBF/MAREK KUDELSKI

Iga Lis i Kinga Rusin Iga Lis i Kinga Rusin WBF

Kinga Rusin i Iga Lis

Iga Lis jest jedną z dwóch córek Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Dziewczyna ma 17 lat i od jakiegoś czasu znajduje się pod opieką profesjonalnej agencji modelek. Ma już na swoim koncie pewne sukcesy jako modelka: prezentowała już m. in. kolekcje La Manii czy duetu Paprocki&Brzozowski.

Iga Lis, Tomasz LisInstagram.com/iga_lis

Iga LisKAPIF.pl

Iga Lis, Pola Lis, Tomasz LisInstagram.com/iga_lis/

Oliwia Bieniuk Oliwia Bieniuk Materiały prasowe

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej

Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, rok temu wywołała spore zamieszanie zostając twarzą kampanii reklamowej marki Reserved. Właściwie zamieszanie wywołały nie same zdjęcia, ale data ich prezentacji, która zbiegła się z 2. rocznicą śmierci Anny Przybylskiej. Niektórzy dopatrywali się w tym celowego zagrania marki. Bez względu jednak na kontrowersje, same zdjęcia zostały dobrze przyjęte.

Nowa kampania Reserved i w głównej roli córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Ładna czternastolatka, fajne zdjęcia i stylizacja. Jest świeżość, radość i swoboda. Bez zadęcia, ekstrawagancji i przerysowania - napisała na Facebooku zachwycona Dorota Wróblewska.

Oliwia Bieniuk w kampanii Mat. prasowe

Anna Przybylska z dziećmi na okładce VIVA!

Allan Krupa, Edyta Górniak Allan Krupa, Edyta Górniak WBF/Marek Kudelski

Edyta Górniak i syn Allan

Allan Krupa, oczko w głowie mamy Edyty Górniak, jest już sporym chłopcem i też mu się marzy kariera muzyczna. Nic dziwnego, widząc mamę całymi dniami przesiadującą w studiu, nie miał większego problemu ze złapaniem bakcyla. Ot, jak śpiewa młody didżej:

Gdyby zaś ktoś chciał posłuchać Allana w odsłonie bardziej profesjonalnej, bez problemu znajdzie jego piosenki na Youtube. Ta ma już prawie 15 tysięcy odsłon.

Edyta Górniak z synem AllanemScreen z Instagram.com/Edyta Górniak

Wiktor Zborowski i Zofia Zborowska Wiktor Zborowski i Zofia Zborowska KAPIF.pl

Zofia Zborowska

Zofia ZborowskaKAPIF.pl

Zofia Zborowska to córka znanego aktora Wiktora Zborowskiego, ale od kilku lat z powodzeniem zarabia na własne nazwisko. Inna sprawa, że szerszemu gronu znana jest co prawda głównie z bywania na ściankach, bo praca w teatrze nie daje jednak zbyt dużej popularności. Jednak poza graniem w spektaklach Zborowska ma na koncie pokaźną liczbę dubbingów do bajek dla dzieci.

Zofia ZborowskaKAPIF.pl