Magda Femme wróciła na salony. Kiedyś wyglądała tak. A teraz? Sprawdziliśmy też, co u pozostałych żon Michała Wiśniewskiego

Magda Femme, po długiej nieobecności pojawiła się na ściance. Jej kreacja raczej nie przypadła do gustu specjalistom od mody. Jest jednak szansa, że będziemy ją częściej oglądać publicznie, bo wraca nie tylko na salony, ale i z nową piosenką. A inne żony Michała Wiśniewskiego? Sprawdziliśmy, co u nich słychać.
Magda Femme Magda Femme KAPIF.pl

Magda Femme

Magda Femme to pierwsza żona Michała Wiśniewskiego i jego "największy błąd" - jak określił ją kiedyś w programie Łukasza Jakóbiaka. Dawno nie widziana w show-biznesie, pojawiła się właśnie na imprezie "Woman about Cars". To pierwsza jej wizyta na salonach od dłuższego czasu. Mocno się zmieniła? Porównajmy jej najnowsze zdjęcie ze zdjęciem z 2004 roku.

Magda FemmeKapif

Choć ostatnio rzadko pojawia się na imprezach, to muzycznie wciąż jest aktywna. Niedawno w Turcji nagrała teledysk do swojej najnowszej piosenki, "Z tobą do gwiazd".

Dziękuję wszystkim za lawinę ciepłych słów... To napędza do pracy :) Gdyby nie ogromna rzesza ludzi nie byłoby tej piosenki i teledysku... Dziękuję wszystkim za ogrom pracy i Waszego talentu włożonego w produkcję piosenki i klipu - napisała na Facebooku.

Oto najnowsze dokonanie Magdy Femme.

Magda FemmeKAPIF.pl

Michał Wiśniewski i Magda Femme Michał Wiśniewski i Magda Femme Akpa

Magda Femme

Magda Femme i Michał Wiśniewski pobrali się w 1996 roku. Femme od prawie roku śpiewała już wtedy w zespole Ich Troje, którego frontmanem był Michał Wiśniewski. Ich małżeństwo trwało 5 lat i były okresy, kiedy byli już małżonkowie mieli ze sobą nieźle na pieńku. We wspomnianym już wywiadzie dla Jakóbiaka Wiśniewski opowiadał nawet, że ożenił się z Femme naćpany.

Były jakieś próby, ale mnie to absolutnie nie wciągnęło, nie biorę, jestem czysty. Zresztą po takich traumatycznych przeżyciach... Raz wziąłem w życiu LSD i ożeniłem się z Magdą Femme, no k*wa, przecież to... Nie mogę po prostu, to mi nie służy. To się nagrywa? - zapytał nagle zdziwiony. Po czym brnął dalej. - 5 lat mnie ten 1 tabletek kosztował. Nie tabletek, to był w ogóle jakiś plasterek. Skandal. Nie bierzcie tego! - mówił.

Na odpowiedź byłej żony nie musiał długo czekać. Femme zarzuciła mu, że wyciąga temat ich małżeństwa wyłącznie w celu promocji swojej najnowszej płyty.

Myślałam że to koniec i każdy będzie żyć SWOIM życiem. Odpowiadam, choć niechętnie, bo wiem że dając sobie wejść na głowę ten psychol będzie po niej skakał aż płyta się sprzeda... Kolejny raz osoba, o której staram się zapomnieć za wszelką cenę, próbuje przypomnieć o sobie (przez pryzmat mojej osoby) mediom i ludziom którzy mają dość już bajki o pięknym Michale - napisała na Facebooku.

Magda Femme i Michał WiśniewskiAkpa

Marta Wiśniewska Marta Wiśniewska KAPIF.pl

Marta Wiśniewska

Marta Wiśniewska, czyli Mandaryna, to bodaj najbardziej znana z żon Michała Wiśniewskiego. Para była małżeństwem w latach 2002-2006. Mają dwójkę dzieci: Fabienne Martę i Xaviera Michała. Ona również współpracowała z zespołem Ich Troje. Kilka lat temu zakończyła jednak karierę muzyczną i otworzyła szkołę tańca Mandaryna Dance Studio. Wychowuje także dzieci, które są już dosyć duże: Fabienne ma 13 lat, a Xavier 14.

Z córką kilka tygodni temu odwiedziła "DD TVN", gdzie rozmawiała m.in. o uzależnieniu dzieci od urządzeń elektronicznych.

Marta Wiśniewska powiedziała wtedy, że w ich domu panują pod tym względem zdrowe zasady, choć - jak przyznała Fabienne - mamie zdarza się dzwonić do niej z drugiego końca domu, żeby coś zakomunikować.

Mama korzysta z telefonu częściej, niż ja - dodała.
Tak jest... - odparła chyba nieco zmieszana Marta.

Marta WiśniewskaKAPIF.pl

Michał Wiśniewski z rodzinąKAPIF.pl

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski KAPIF.pl

Marta Wiśniewska

Marta i Michał Wiśniewscy mieli jeden z najciekawszych ślubów w polskim show-biznesie. Wzięli go w 2003 roku w Kiurnie, w Szwecji, pod gołym niebem, w arcyciekawej scenerii złożonej z wykutych w lodzie przedmiotów. Siedzieli na tronach z lodu i mieli dopasowane kolorystycznie do wydarzenia stroje. Noc poślubną spędzili zaś w lodowym hotelu w igloo

Michał Wiśniewski i Marta WiśniewskaScreen z Vimeo.com/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski i Marta WiśniewskaScreen z Vimeo.com/Michał Wiśniewski

Kariera wokalna Marty Wiśniewskiej nie była zbyt imponująca. Do historii przeszedł jej występ na festiwalu w Sopocie w 2005 roku. Piosenkarka, krytykowana za korzystanie z playbacku, zdecydowała się na występ na żywo. I nie był to najlepszy pomysł. Po latach sama to przyznała.

To wspomnienie było jak czarna plama, którą starałam się wymazać z życiorysu, wyprzeć. Ale czasami powraca do mnie w snach. Stoją na estradzie, nie mogę wydobyć z siebie żadnego dźwięku. Wszyscy kpią, śmieją się, a ja uciekam, chowam się.
Na dwa miesiące zamknęliśmy się na Mazurach z ekipą niemieckich producentów i pracowaliśmy dzień i noc. Balet, muzycy, chór. Gdybym wiedziała, że nie dam rady, złamałabym nogę przed wejściem na scenę. Naprawdę! Ale na próbach wypadłam na tyle dobrze, że przesunięto mnie na koniec, jako asa w rękawie. Uznałam to za dobry znak. Czuliśmy się pewnie, bo zrobiliśmy prawdziwy wielki show. Komuś widocznie zależało na tym, żebym poniosła klęskę - mówiła w rozmowie z "Vivą!"

Dla tych, którzy wymazali z pamięci ten wiekopomny występ, przypominamy:

Anna Świątczak Anna Świątczak LUKASZ KALINOWSKI / EAST NEWS

Anna Świątczak

Anna Świątczak miała najdłuższy staż pośród wszystkich wokalistek Ich Troje (2003-2010). Żoną frontmana zespołu była w latach 2006-2011. Ślub odbył się z wielką pompą w Las Vegas, zaledwie kilka miesięcy po jego rozwodzie z Mandaryną. Była bodaj najmniej medialną żoną Wiśniewskiego. Po rozwodzie niemal w ogóle przestała być widoczna w mediach. Wstąpiła do Kościoła Chwały i ponownie wyszła za mąż za perkusistę Michała Żeńcę.

Przysięgę małżeńską złożyli sobie w obecności protestanckiego duchownego i wąskiego grona rodziny oraz przyjaciół - czytamy w "Na żywo".

Obecnie prawie się nie pokazuje publicznie. W 2016 roku zrobiła wyjątek i wystąpiła na jubileuszowym koncercie z okazji 20-lecia zespołu Ich Troje.

Anna ŚwiątczakLUKASZ KALINOWSKI / EAST NEWS

Anna Świątczak i Michał Wiśniewski. Anna Świątczak i Michał Wiśniewski. www.KAPIF.pl

Anna Świątczak

Z Michałem Wiśniewskim ma dwójkę dzieci: Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Była także w 3. ciąży, miał być syn, a dziecku wybrano imię Falco-Christian, jednak Świątczak poroniła.

To dla nas wielki cios. Wolimy o tym nie rozmawiać. Prosiłem znajomych, by nie poruszali tego tematu. Ania woli o tym nie rozmawiać - mówił potem Wiśniewski w wywiadzie dla "Faktu".

To nie był jedyny dramat w życiu piosenkarki. W rozmowie z "Dobrym tygodniem" wyznała, że kiedy była bardzo młoda, rozważała próbę samobójczą.

Tak bardzo nie chciałam być wtedy sobą, nie lubiłam siebie. Miałam 22 lata, kiedy w wieczór sylwestrowy stanęłam na balkonie mojego wynajmowanego mieszkania i chciałam się zabić. I z tej bezsilności, że nie jestem w stanie tego zrobić, leżałam na podłodze i krzyczałam: Boże, nie znam Cię, ale jeśli istniejesz, zrób coś. Zabierz mnie stąd i postaw gdzie indziej - wspominała w "Fakcie".

Obecnie jest szczęśliwa w małżeństwie, wraz z Michałem Żeńcą wychowują córki Anny.

Moje córki rosną. Mąż mnie naprawdę kocha, szanuje i wierzy we mnie. Oboje stawiamy Jezusa w naszym życiu i rodzinie na pierwszym miejscu. Cieszę się, że mogę moim dzieciom pokazać Boga, który nieustannie daje nam szansę. Nigdy nie przestaje nas kochać - mówiła.

28.10.2008 Lodz W Teatrze Wielkim odbyl sie koncert zespolu Ich Troje zatytuowany FORUM/Michal Tulinski

Dominika Tajner Dominika Tajner KAPIF.pl

Dominika Tajner

Obecnie wokalista związany jest z Dominiką Tajner, z którą zaczął się spotykać w 2010 roku i którą ostatecznie poślubił w 2012 roku. Para wypowiedziała sakramentalne "tak" 30 czerwca w Puszczy Piskiej na Mazurach. Oczywiście, jak przystało na Wiśniewskiego, ceremonia była wystawna.

Z żadną kobietą tyle nie wytrzymałem.Wspólna praca. To się niczym nie różni od poprzednich związków - oprócz tego, że trwa. Bo przecież zarówno Dominika jest kobietą po przejściach, a ja mężczyzną z przeszłością i każdy ma swoje doświadczenia. Staramy się to w pewien sposób pielęgnować. Nie obrażamy się na siebie, jak ona powie do mnie "ty chu*u", a ja do niej "ty suko" - opowiadał jakiś czas temu Wiśniewski w rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem.

ślub michała wiśniewskiegokapif

Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska Michał Wiśniewski, Dominika Tajner-Wiśniewska Viva!

Dominika Tajner

O przeszłości Dominiki Tajner niewiele wiadomo. Jest córką trenera narciarskiego, Apoloniusza Tajnera. Michał Wiśniewski jest jej drugim mężem, pierwszym był Juliusz Idzik, z którym ma syna Maxa. I to właśnie pozew rozwodowy złożony przez Idzika zakończył 5-letnie małżeństwo z Dominiką.

Dominika Tajner dla nowego męża była gotowa na sporo zmian: schudła, przefarbowała włosy, zaczęła się inaczej ubierać. Praktycznie przez cały czas przebywa w cieniu męża, rok temu jednak usamodzielniła się medialnie, kiedy wzięła udział w programie "Agent - Gwiazdy". Była jedną z najtwardszych zawodniczek i odpadła dopiero w 10. odcinku.

Niestety, podczas pobytu w RPA poważnie zachorowała. Okazało się, że jej organizm zaatakowały różne grzyby, bakterie i pasożyty.

Przyjechałam do Polski i od miesiąca jestem chora - opowiadała Tajner w "Super Expressie".  Okazało się, że mam zaatakowane przez bakterie zatoki, uszy, gardło, oskrzela. Mam rożne stworzonka w układzie pokarmowym i oddechowym. Do tego mam jeszcze pasożyty od brudnego jedzenia. W Afryce można się było tego spodziewać, tylko zdenerwowana jestem, że tam nikt nie zareagował, dopiero tutaj jak musiałam wziąć kroplówkę. Tutaj jeszcze się dobijałam antybiotykami, pozwalałam rozwijać się tym żyjątkom.

Dominika Tajner i Michał WiśniewskiKAPIF.pl