Jak reagują gwiazdy, kiedy ukochany odchodzi do ich przyjaciółki? One prawie się pobiły

Jak reagują gwiazdy, kiedy przyjaciółka zaczyna spotykać się z ich partnerem? Czasami są to skrajne emocje: złość, nienawiść, chęć odwetu. A czy są w stanie sobie wybaczyć? Bywa różnie, ale czas studzi nawet najbardziej gorące serca. Te gwiazdy musiały się pogodzić, że ukochany wybrał ich przyjaciółkę.
Antoni Królikowski i Julia Wieniawa Antoni Królikowski i Julia Wieniawa Snapchat/Julia Wieniawa

Julia Wieniawa kontra była przyjaciółka

Julia Wieniawa i Katarzyna Sawczuk całkiem otwarcie manifestowały swoją przyjaźń. Chodziły na imprezy i robiły sobie wspólne zdjęcia. Pod jednym z nich można było nawet znaleźć hashtag:

Miłość? #bestfriends

Julia Wieniawa i Katarzyna SawczukInstagram.com/ Katarzyna Sawczuk/ Screen

Co się zmieniło? Julia Wieniawa związała się z Antonim Królikowskim, byłym chłopakiem Sawczuk, i od tej pory próżno szukać ich wspólnych zdjęć. To nie przypadek. Wieniawa, w rozmowie z Party.pl przyznała, że faktycznie jej stosunki z Sawczuk znacznie się ochłodziły.

Z Kasią się znam, z Kasią się lubię, kibicuję jej, ale nie mam z nią za bardzo kontaktu. Jesteśmy koleżankami z branży. I na tym bym pozostała. Ja mam swoje grono przyjaciół, ale chyba sobie radzi. W ogóle cała ta sytuacja trójkątowa jest wymyślona i nie chcę tego komentować - powiedziała.

Julia Wieniawa, Antoni KrólikowskiInstagram.com/antek.krolikowski/

Joanna Sydor i Mariusz Malec, Doiinika Ostałowska Joanna Sydor i Mariusz Malec, Doiinika Ostałowska Kapif

Dominika Ostałowska i romans na planie

9 lat temu na planie serialu "M jak miłość" doszło do dramatu miłosnego napisanego przez samo życie. Jedna z grających tam aktorek, Dominika Ostałowska, zbliżyła się do Mariusza Malca, reżysera serialu. Niestety, był on wtedy związany z Joanną Sydor, koleżanką Ostałowskiej z serialu. Jakby tego było mało, Sydor właśnie spodziewała się dziecka. Malec porzucił Sydor i zdecydował się związać z Ostałowską. Joanna próbowała walczyć, by ojciec jej dziecka do niej wrócił, ale nie udało się. Drogi pań rozeszły się definitywnie.

Chciałam walczyć o tę miłość, byłam gotowa mu wybaczyć. Mam za sobą jedno nieudane małżeństwo i chciałam, żeby tym razem było inaczej, żeby nasz Antoś (2 l.) miał normalną, pełna rodzinę. Dominika wiedziała, że jesteśmy razem, mamy dziecko i planujemy ślub. Mówiłam: Dominika, zostaw nas w spokoju, odejdź, daj nam to wszystko na nowo poskładać. Była głucha jednak na moje prośby, Mariusz zresztą też. Jak tylko zorientował się, że już o wszystkim wiem, wyprowadził się do niej - mówiła Sydor w rozmowie z "Na żywo".

Joanna Sydor i Mariusz MalecKAPIF.pl

Dominika OstałowskaKAPIF.pl

Kinga Rusin, Hanna Lis i Tomasz Lis Kinga Rusin, Hanna Lis i Tomasz Lis Kapif

Hanna Lis i koniec z przyjaźnią

To bodaj najbardziej znany w polskim show-biznesie przypadek miłosnego trójkąta. Przyjaźń między Kingą Rusin a Hanną Lis (wtedy jeszcze Smoktunowicz) była tak wielka, że kiedy ta pierwsza szła do ślubu z Tomaszem Lisem, na druhnę wzięła sobie właśnie Hannę.

W 2006 roku Rusin i Lis rozwiedli się, a niedługo potem u boku dziennikarza pojawiła się Hanna. To oznaczało definitywny kres przyjaźni i zapoczątkowało wieloletni, trwający do dzisiaj okres wzajemnego unikania się.

Rusin dopiero niedawno skomentowała to i zdradziła, jak sobie z tym poradziła.

Myślę, że jak się na mnie spojrzy, to widać, że można to przepracować. Po prostu. Trzeba to przepracować w swojej głowie. Na pewno nie wolno odcinać od siebie przyjaciół, wręcz przeciwnie, ja się właśnie otoczyłam wtedy przyjaciółmi i myślę, że te moje przyjaźnie, które się wtedy sprawdziły, to są te najtrwalsze przyjaźnie, które trwają do dzisiaj, są najcenniejsze dla mnie. Pokazały mi, że ludzie nie dzielą się na przyjaciół i wrogów, tylko na dobrych i złych - powiedziała w rozmowie z serwisem Gala.pl.

Kinga Rusin, Hanna Lis i Tomasz LisKAPIF.pl

Lindsay Lohan, Hilary Duff Lindsay Lohan, Hilary Duff Pr Photos

Hilary Duff i nienawiść do Lindsay Lohan

Stare dzieje. Rok 2001, dziewczyny były wtedy nastolatkami, miały 14 lat (Hilary Duff) i 15 lat (Lindsay Lohan). Poróżnił je ten sam chłopak, Aaron Carter. Zrazu chodził z Duff, ale nie był jej wierny. Kiedy Duff dowiedziała się, że jej rywalką o względy Cartera jest Lohan, zawrzała nastoletnia krew. Pojawiły się skrajne emocje.

Bardzo jej nienawidziłam. To przez Lindsay nie mogłam spać po nocach. Kiedyś prawie się pobiłyśmy w trakcie sesji zdjęciowej dla magazynu "Vanity Fair" - mówiła po latach Duff w rozmowie z magazynem "Dolly". - Lindsay Lohan i ja tak bardzo się nie lubimy, ponieważ spotykałyśmy się z tym samym chłopcem, gwiazdorem muzyki pop - Aaronem Carterem. Kiedyś, gdy jeszcze był moim chłopakiem, przyłapałam go na randce z Lohan. Prawdopodobnie z nią również się spotykał - dodała.

Po latach nienawiść ostygła, a Lohan postanowiła wyciągnąć dłoń do dawnej przyjaciółki.

Nie jesteśmy nagle najlepszymi przyjaciółkami, ale gdy byłam w klubie Teddy's Lindsay do mnie podeszła i powiedziała, że obie jesteśmy miłymi dziewczynami i bez sensu żebyśmy się do siebie nie odzywały - powiedziała Duff w wywiadzie dla magazynu "Stella".

Hilary DuffSTPR / PRPhotos.com / STPR / PRPhotos.com

Agnieszka Szulim i Natalia Klimas Agnieszka Szulim i Natalia Klimas KAPIF.pl

Natalia Klimas i odyseja przyjaźni

Natalia Klimas i Agnieszka Woźniak Starak (wtedy jeszcze Szulim) dość otwarcie afiszowały się z przyjaźnią. Panie można było spotkać na imprezach, gdzie chętnie pozowały do wspólnych zdjęć. Kiedy Klimas spotykała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, jej przyjaciółka zapewne nie myślała jeszcze, że miliarder w przyszłości zostanie jej mężem. Minęło kilka lat i Piotr Woźniak-Starak związał się z Szulim. Wtedy pojawiły się w mediach spekulacje, że mogło to nadszarpnąć przyjaźń obu pań.

Czy tak było w istocie? Oto, jak w ubiegłym roku skomentowała to Klimas:

Nic się nie zmieniło, jest wszystko w jak najlepszym porządku. Media szukają tego typu sensacji i próbują nas skonfliktować i próbują bezsensu zupełnie. Jeszcze jakieś przyjaźnie tworzyć, które miałyby kogoś... Nie, skąd! Niestety prawda jest dużo bardziej nudna w gruncie rzeczy - powiedziała wymijająco w rozmowie z Party.pl.

Agnieszka Szulim i Natalia KlimasKAPIF.pl

Piotr Woźniak-Starak z żonąKAPIF.pl

Ewa Błaszczyk i Jacek Janczarski Ewa Błaszczyk i Jacek Janczarski ZENON ZYBURTOWICZ / EAST NEWS

Ewa Błaszczyk i tajemny romans

Jacek Janczarski był 3. mężem popularnej w latach 70. aktorki, Barbary Wrzesińskiej. Po dwóch nieudanych małżeństwach wszystko wskazywało na to, że aktorka znalazła wreszcie prawdziwą miłość i ustatkowała się.

W 1982 roku Barbara Wrzesińska i Ewa Błaszczyk zagrały wspólnie w filmie "Wigilia '81". Wtedy jeszcze Wrzesińska nie wiedziała, że koleżanka z planu odbije jej męża, a ona sama dowie się o tym w dramatycznych okolicznościach. Pewnego dnia, podejrzewając męża o zdradę, Wrzesińska opuściła wcześniej plan i przyszła do domu, gdzie zastała męża z kochanką. Była nią właśnie Ewa Błaszczyk.

To oznaczało koniec małżeństwa. Janczarski, postawiony przed wyborem, wybrał kochankę. Małżeństwo Barbary Wrzesińskiej i Jacka Janczarskiego legło w gruzach.

Barbara WrzesińskaKAPIF.pl

Blac Chyna i Tyga Blac Chyna i Tyga Pr Photos

Blac Chyna i skomplikowne relacje

W zawiłościach tej konfiguracji miłosnej można się pogubić. W "telegraficznym skrócie" wygląda ona jednak tak: Kylie Jenner to aktualna dziewczyna Tygi. Tyga wcześniej chodził z Blac Chyną, która potem spotykała się z Robem Kardashianem, przyrodnim bratem Kylie Jenner.

Jakie są aktualne stosunki między byłą dziewczyną Tygi a aktualną? Najprawdopodobniej skomplikowane, ponieważ dochodzą do nas sprzeczne informacje.

W lutym Blac Chyna rozstała się z Robem Kardashianem i batalia sądowa pomiędzy nimi dotycząca opieki nad dzieckiem rzuciła się cieniem na jej stosunki z Kylie Jenner, ta ostatnia bowiem w sporze trzyma stronę przyrodniego brata.

W ramach odwetu Chyna jest zdeterminowana, żeby trzymać swojego 4-letniego syna z dala od Kylie, choć ta jest związana z ojcem dziecka, Tygą - czytamy w magazynie "Life & Style" słowa osoby z kręgu celebrytów.

Co innego z kolei pisze "Cosmopolitan". Z relacji tego magazynu wynika, że wszyscy dążą do zgody.

Wiem, że nie wszystko będzie idealnie, ale kochamy się, walczymy o siebie i otaczamy ludźmi, którzy nas wspierają, dzięki temu jest nam łatwiej - mówiła Chyna.

A co relacją z Kylie?

Dla mnie i dla Tygi jest ważne, żeby nie było negatywnych emocji, bo dzieci chłoną ją - dodała.

Kylie Jenner i TygaRothschild Media / PRPhotos.com / Rothschild Media / PRPhotos.com

Blac Chyna i TygaPr Photos

Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk Mikołaj Krawczyk i Agnieszka Włodarczyk Kapif

Aneta Zając kontra ciało astralne

Mikołaj Krawczyk tworzył szczęśliwy związek z Anetą Zając. Co prawda, ślubu nie wzięli, ale urodziły im się dzieci, bliźniaki, Robert i Michał (dziś niemal 6-letnie). Byli rodziną.

Na planie serialu "M jak miłość" para poznała Agnieszkę Włodarczyk. Polubili się. Krawczyk poczuł nawet coś więcej niż koleżeńską sympatię. Aktor, nie zważając na to, że właśnie urodziły mu się dzieci, odszedł do nowej partnerki. Razem stworzyli coś, co nazwali "ciałem astralnym". A stosunki między Zając i Włodarczyk stały się, delikatnie mówiąc, chłodne.

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj KrawczykInstagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Niestety, także związek Krawczyka z Włodarczyk nie przetrwał próby czasu. Ich "ciało astralne" rozpadło się, a Krawczyk znalazł sobie nową miłość, Sylwię Juszczak. Chodzą plotki, że Włodarczyk nie mogła znieść bliskich relacji partnera z Zając.

Agnieszka nie mogła tego znieść. Często się o to kłócili - twierdzi informator "Faktu".

Aneta Zając, Mikołaj KrawczykKAPIF

Ilona Łepkowska i Ewa Wencel Ilona Łepkowska i Ewa Wencel KAPIF.pl

Ewa Wencel kontra Ilona Łepkowska

Ewa Wencel przez pięć lat grała w popularnym serialu Ilony "M jak miłość". Pochłaniało to sporo czasu i mąż pani Ewy, Erwin, zaczął być o nią po prostu zazdrosny. W końcu postanowił zacząć pisać scenariusze, aby być bliżej żony. Jego prace bardzo spodobały się Łepkowskiej. Chyba za bardzo.

Między Łepkowską a Erwinem Wenclem ponoć zaczęło iskrzyć, jeszcze gdy on był związany z Ewą Wencel. W końcu mąż aktorki postanowił się z nią rozwieść i zaczął otwarcie spotykać z "Królową polskich seriali". Ewa Wencel tego nie wytrzymała i odeszła z "M jak miłość".

Relacja z Wenclem nie trwała długo. Łepkowska związała się szybko z architektem Czesławem Bieleckim.

W 2014 roku obie panie spotkały się na jednej imprezie i przyjacielsko ze sobą rozmawiały. Wolno zatem sądzić, że nie żywią do siebie antypatii.

Ilona Łepkowska i Ewa WencelKAPIF.pl

Irena Dziedzic, Ignacy Gogolewski Irena Dziedzic, Ignacy Gogolewski Kapif

Irena Dziedzic i romans z sąsiadem

Irena Dziedzic to legenda TVP, jedna z najbardziej lubianych i szanowanych dziennikarek w historii stacji. W latach 60. mieszkała w tym samym bloku, co znana aktorka, Katarzyna Łaniewska, związana wtenczas z aktorem, Ignacym Gogolewskim. Dziedzic była akurat świeżo po rozwodzie i jakoś tak się stało, że wpadł jej w oko młody aktor. Z wzajemnością.

Mąż odszedł w 1962 roku. Wyprowadził się 4 piętra niżej. Mieszkała tam wielka gwiazda telewizji. Starsza ode mnie o osiem lat - opowiadała z goryczą w rozmowie z Teleshow.pl - Zwykle mężczyźni odchodzą do dużo młodszych kobiet. Mąż odszedł do starszej - dodaje.

Po dwóch latach związek się rozpadł. Aktor Ignacy Gogolewski wyprowadził się od Ireny Dziedzic, gdy była w Stanach Zjednoczonych.

Katarzyna ŁaniewskaKAPIF.pl

John Terry z żoną Toni John Terry z żoną Toni Nikos Vinieratos / Rex Features / )Nikos Vinieratos / Rex Features/EAST NEWS

John Terry i skandal w klubie

John Terry to niegdysiejszy kapitan reprezentacji Anglii w piłce nożnej. Jednak zapamiętany został tyleż ze swoich dokonań na boisku oraz kosmicznych zarobków (ponad 800 tysięcy zł tygodniowo),  co z bulwersującego ówczesne media skandalu. Prawie 8 lat temu Terry miał romans z żoną kolegi z klubu. Jego kochanka zaszła w ciążę, a Terry załatwił jej aborcję.

I choć trudno w to uwierzyć, w 2008 roku Terry został uhonorowany tytułem "Ojciec roku".

Media nie zostawiły na piłkarzu suchej nitki, domagając się, by oddał opaskę kapitana reprezentacji. Pod znakiem zapytania stanęły również jego kontrakty sponsorskie, bo żadna z firm nie chciała, żeby reprezentował ją ktoś tak skompromitowany.

Największe upokorzenie jednak Terry przeżył podczas meczu w swoim macierzystym klubie Chelsea.

Ilekroć dotknął piłki, z trybun rozlegały się gwizdy i szyderstwa - informuje "Daily Mail".

Kibice i media jeszcze długo nie były w stanie mu wybaczyć, że uwiódł żonę kolegi z drużyny. Jednak, jak widać na zdjęciach, żona mu wybaczyła.

John Terry z żoną ToniDavid Mirzoeff / PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.