Blac Chyna

Blac Chyna

Blac Chyna jest amerykańską modelką i przedsiębiorcą. Karierę w modelingu zaczęła w 2010 roku i od tej pory zdobyła dużą popularność. Jest znana również z licznych występów w teledyskach hip–hopowych. Była partnerką rapera Tygi, z którym ma syna. Obecnie jest związana z Robertem Kardashianem. Para ma jedną córkę.

Imię i nazwisko: Angela Renee White (Blac Chyna)
Data urodzenia: 11 maja 1988
Miejsce urodzenia: Waszyngton, Stany Zjednoczone
Zawód: modelka, przedsiębiorca
Facebook: facebook.com/iloveblacchyna/
Instagram: @blacchyna
Twitter: @BLACCHYNA

Blac Chyna – kariera zawodowa

Blac Chyna, a właściwie Angela Renee White, rozpoczęła karierę jako modelka w 2010 roku. Początkowo przyjęła pseudonim Cream, jednak później zdecydowała się na zmianę go na Blac Chyna. Stało się to po spotkaniu w klubie ze striptizem, w którym wówczas pracowała, pewnego mężczyzny. Nazywał on siebie Black China, ponieważ był czarnoskóry i miał azjatycko wyglądające, skośne oczy.
We wrześniu 2010 roku Blac Chyna zapozowała na okładkę magazynu Dimepiece. Niedługo później raper Drake wspomniał o Chynie w swoim singlu „Miss Me”, czym spowodował zwiększenie zainteresowania modelką.
W listopadzie 2010 Chyna wystąpiła w teledysku wielkiego hitu Kanye Westa „Monster”. Chyna wcieliła się w rolę gwiazdy, Nicki Minaj. Po zdobyciu popularności Chyna wystąpiła jeszcze w kilku teledyskach, między innymi można ją oglądać w klipie Tygi „Rack City” i „Come On A Cone” Nicki Minaj.
Ma na swoim koncie kilka sesji w magazynach, na przykład w XXL Magazine.

Blac Chyna – życie prywatne

Pierwszym znanym partnerem Blac Chyny był raper Tyga. Para poznała się w październiku 2011 roku na imprezie organizowanej przez Chrisa Browna. Chyna w mediach społecznościowych przyznała, że ich związek rozpoczął się 9 listopada 2011 roku podczas kręcenia teledysku Tygi. W 2012 roku para pozowała do okładki magazynu Urban Ink Magazine. W tym samym roku Chyna urodziła syna i ogłosiła, że ona i Tyga są zaręczeni. W 2014 roku para rozstała się. Dwa lata później Chyna zaczęła się spotykać z Robertem Kardashian. W kwietniu para ogłosiła zaręczyny, a w maju pojawiła się informacja o ciąży Chyny.

blac chyna

Więcej o:

blac chyna

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.