"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Borzym jako Adele zachwyciła, ale JEJ nie przebiła. Poznajecie, kto zmienił się w Zenona Martyniuka?

W pierwszym odcinku nowego sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie zabrakło emocji, a atmosfera rosła z każdą kolejną piosenką. Brawurowo zaprezentowała się Monika Borzym, której rola Adele została doceniona przez jurorów. Na pierwszym miejscu uplasowała się jednak Zofia Nowakowska, która oczarowała wszystkich dynamicznym tańcem i świetnym głosem, śpiewając "Ain't Your Mama" jako Jennifer Lopez. Jednak możemy się założyć, że w pamięć zapadnie jeszcze jeden fragment programu. Czy jest ktoś, kogo nie oczarowała Katarzyna Popowska jako... Zenon Martyniuk z zespołu "Akcent"? Zobaczcie wszystkie metamorfozy pierwszego odcinka!
W pierwszym odcinku nowego sezonu programu 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo' nie zabrakło emocji, a atmosfera rosła z każdą kolejną piosenką. Brawurowo zaprezentowała się Monika Borzym, której rola Adele została doceniona przez jurorów. Na pierwszym miejscu uplasowała się jednak Zofia Nowakowska, która oczarowała wszystkich dynamicznym tańcem i świetnym głosem, śpiewając 'Ain't Your Mama' jako Jennifer Lopez. Jednak możemy się założyć, że w pamięć zapadnie jeszcze jeden fragment programu. Czy jest ktoś, kogo nie oczarowała Katarzyna Popowska jako... Zenon Martyniuk z zespołu 'Akcent'? Zobaczcie wszystkie metamorfozy pierwszego odcinka! W pierwszym odcinku nowego sezonu programu 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo' nie zabrakło emocji, a atmosfera rosła z każdą kolejną piosenką. Brawurowo zaprezentowała się Monika Borzym, której rola Adele została doceniona przez jurorów. Na pierwszym miejscu uplasowała się jednak Zofia Nowakowska, która oczarowała wszystkich dynamicznym tańcem i świetnym głosem, śpiewając 'Ain't Your Mama' jako Jennifer Lopez. Jednak możemy się założyć, że w pamięć zapadnie jeszcze jeden fragment programu. Czy jest ktoś, kogo nie oczarowała Katarzyna Popowska jako... Zenon Martyniuk z zespołu 'Akcent'? Zobaczcie wszystkie metamorfozy pierwszego odcinka! Ipla / 'Twoja Twarz Brzmi Znajomo'
Krzysztof Kwiatkowski jako George Michael Krzysztof Kwiatkowski jako George Michael Ipla / Mat. promocyjne
Paweł Jasionowski jako Urszula Paweł Jasionowski jako Urszula Ipla / Youtube.com
Jakub Świderski jako Ray Charles Jakub Świderski jako Ray Charles Ipla / Youtube.com
Joanna Jabłczyńska jako Irena Santor Joanna Jabłczyńska jako Irena Santor Ipla / Youtube.com
Katarzyna Popowska jako Zenon Martyniuk Katarzyna Popowska jako Zenon Martyniuk Ipla / Youtube.com/TVP
Monika Borzym jako Adele Monika Borzym jako Adele Ipla / Youtube.com
Zofia Nowakowska jako Jennifer Lopez Zofia Nowakowska jako Jennifer Lopez Ipla / Youtube.com
Sławomir Zapała jako niemiecki piosenkarz Fancy Sławomir Zapała jako niemiecki piosenkarz Fancy Ipla / Youtube.com
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.