Nie dłonie, a nogi najlepiej zdradzają wiek kobiety. Demi Moore w skąpych szortach. Teraz widzimy, ile naprawdę ma lat

52-letnia Demi Moore spacerowała po ulicy w kusych szortach. Aktorka może pochwalić się bardzo szczupłą figurą, jednak nie jest wcale "chodzącym ideałem", a jej skóra na nogach nie jest pozbawiona wad. A można by tak pomyśleć oglądając tylko jej sesyjne zdjęcia, czy nawet te z imprez, na których pojawia się w "pełnej stylizacji".
Demi Moore Demi Moore East News

Demi Moore

Jakiś czas temu paparazzi zrobili zdjęcia Demi Moore, gdy spacerowała po Nowym Jorku. O ironio celebrytka, wychodziła ze sklepu Georgia Louise, który oferuje luksusowe produkty do dbania o skórę. Aktorka próbowała zasłonić się kapeluszem, ale to na nic się zdało, bo to, co najbardziej rzuciło się w oczu to jej nogi, które były przesłonięte jedynie kusymi szortami.

Nie zrozumcie nas źle, gwiazda w listopadzie skończy 53 lata i musimy przyznać, że "trzyma się" świetnie, a zgrabnej figury mogłaby pozazdrościć jej niejedna młodsza koleżanka. Jednak jej nogi nie są już tak idealnie, jak chciałyby nam to wmówić kolorowe magazyny, które publikują zdjęcia poddane mocnej obróbce graficznej.

Aktorka jakiś czas temu zdradziła, że nie dąży do przesadnej perfekcji.

Kiedyś miałam ekstremalną obsesję na punkcie własnego ciała. Stało się ono dla mnie miarą mojej wartości. Starałam się je zdominować, udało mi się to i kilkakrotnie przeszło ono przemianę. To jednak nigdy nie trwało długo i przynosiło mi jedynie chwilowe zadowolenie - mówiła w wywiadzie z "Elle, który przytacza Huffingtonpost.com.

Swoją drogą, tak wygląda jej ręka.

Demi MooreEast News

Demi Moore Demi Moore East News

Demi Moore

Drobne przebarwienia na nogach i skóra, która nie jest już tak jędrna jak kiedyś - z takim problemem zmagają się zazwyczaj bardzo szczupłe kobiety. Jak widać, nie ominął on także Demi Moore, której status gwiazdy w tym wypadku na nic się zdał. Portal "Daily Mail" powodów mało korzystnego wyglądu aktorki upatrywał w... stresie.

Czy dopadł ją stres? Demi Moore wyglądała ponuro, gdy spacerowała po Nowym Jorku - zastanawiał się.

Portal nawiązał do wydarzeń z niedalekiej przeszłości - w basenie aktorki w połowie lipca utopił się mężczyzna i podobno właśnie to wydarzenie miało przełożyć się na jej słabszą formę. A może po prostu tak wyglądają normalne 50-letnie kobiety, gdy nie pracuje nad nim sztab stylistów?

Aktorka przyznała, że dziś akceptuje swoje ciało.

Czy bycie chudym rozwiązuje wszystkie problemy? Nie. Cała ironia w tym, że kiedy porzuciłam moje pragnienie władzy nad własnym ciałem, ono stało się takie, jakiego zawsze pragnęłam. To miało miejsce dopiero wtedy, kiedy przestałam je kontrolować. Ostatecznie ta cała obsesja jest bezsensowna i zupełnie bez znaczenia - wyjaśniła w "Elle".