Agata Duda na zakupach. Pełna elegancja. Jedna rzecz zwróciła naszą uwagę

Nowa fryzura, elegancki żakiet i wcale nie taka dyskretna ochrona. Agata Duda, od niedawna pierwsza dama, wybrała się na jedne z pierwszych zakupów w Warszawie.
Agata Duda Agata Duda Plotek Exclusive

Agata Duda na zakupach

Jest wczesny sierpniowy wieczór, właśnie minęła dwudziesta. Mieszkańcy stolicy, którzy akurat robili zakupy w Galerii Mokotów, zapewne z zaciekawieniem spoglądali na zajętą sprawunkami Agatę Dudę, która w towarzystwie rosłego ochroniarza z Biura Ochrony Rządu przeglądała kosmetyki w sklepie Sephory. Wiemy również, że wcześniej odwiedziła sklep Apple'a.
Agata Duda Agata Duda Plotek Exclusive

Agata Duda na zakupach

Zwraca uwagę elegancka fryzura pierwszej damy. Jest całkiem świeża. Agata Duda wyszła z nią od fryzjera zaledwie kilka dni temu, co uchwycił czujny paparazzo. Nie jest całkiem rewolucyjna, wręcz przeciwnie, już w trakcie kampanii wyborczej mogliśmy podziwiać ja z krótkimi blond włosami uczesanymi w zdecydowany przedziałek. Zdecydowanie wspierała wtedy męża, obecnego prezydenta, Andrzeja Dudę.

Ja mam to szczęście, że nie muszę głosować przeciw, nie muszę wybierać mniejszego zła. Ja po prostu wybieram najlepszego kandydata - mówiła wtedy w rozmowie z "Super Expressem".
Agata Duda Agata Duda Plotek Exclusive

Agata Duda na zakupach

Agata Duda jak Claire Underwood? Rzeczywiście, blond grzywka i eleganckie żakiety czynią z pierwszej damy osobę niezwykle podobną do bohaterki kultowego serialu, "House of Cards". Według Piotra Tymochowicza, specjalisty od wizerunku, porównanie Agaty Dudy do serialowej żony mistrza manipulacji niesie same atuty.

To wizerunek, który nie pozwala być niezauważoną, dzięki niemu można szybko i sprawnie wyjść z cienia. Mam wrażenie, że ten wizerunek jest budowany na zasadzie kontrastu z poprzednią damą, która cokolwiek by nie robiła, pozostawała w cieniu. Tu mamy bardzo sprawną kreację, która służy zwiększeniu rozpoznawalności w danej roli - powiedział w rozmowie z Plotek.pl. - Na początku nie ma też znaczenia, czy wizerunek będzie white czy black, dobry czy kontrowersyjny, ponieważ najpierw trzeba budować rozpoznawalność, a budowanie jej na kojarzeniu z serialem działa na ludzi najszybciej i jest tu bardzo sensowne.
Agata Duda Agata Duda Plotek Exclusive

Agata Duda na zakupach

W podobnym duchu styl Agaty Dudy skomentowała Dorota Wróblewska, specjalistka od kodu ubioru i producentka pokazów mody.

Bohaterka serialu "House of Cards", stała się wzorem do naśladowania dla wielu kobiet na świecie, które chcą awansować w biznesie. Kostiumy autorstwa Johanny Argan są dopracowane w najmniejszych szczegółach. Odnoszę wrażenie, że jej stylizacje są inspiracją dla stylistów, którzy pracują nad wizerunkiem Pani Prezydentowej. Czy dobrze? Trudno jest nam zauważyć rzeczy naj-bar-dziej oczywiste i wziąć przykład. Nie bójmy się takich rozwiązań, bo nie warto wywarzać otwartych drzwi. Inspiracja nie jest niczym złym. Wręcz przeciwnie! - napisała na Facebooku.
Agata Duda Agata Duda Plotek Exclusive

Agata Duda na zakupach

Styl pierwszej damy generalnie jest chwalony. Kiedy jednak na ceremonię zaprzysiężenia prezydenta założyła czarny kostium, blogerka Macademian Girl skrytykowała dobór koloru.

Większość światowych Pierwszych Dam unika czerni. Czerń to wprawdzie kolor powagi, ale związanej ze smutkiem i żałobą, a w polityce niesie raczej negatywne skojarzenia - to kolor skrajności. Jeszcze w XIX wieku utożsamiano go z anarchią, a w pewnym momencie był to kolor zarówno ultralewicy i komunistów, jak i partii skrajnie prawicowych. - powiedziała w komentarzu dla Plotek.pl. - Przygnębiający czarny kolor żakietu, miały prawdopodobnie rozweselić kremowe plisy ozdabiające jego poły. Zamiast tego niefortunnie sprawiły, że zestaw przywodzi na myśl strój francuskiej pokojówki. Nie sądzą by o taki wydźwięk chodziło.
Agata Duda Agata Duda Plotek Exclusive

Agata Duda na zakupach

Zwróćcie uwagę, że Agata Duda sama niesie torbę z zakupami. Ogromnie nas ciekawi, czy będzie to stałym zwyczajem pierwszej damy, czy może jednak następnym razem zobaczymy, obciążonego zakupami ochroniarza.

Kilka tygodni temu pokazaliśmy Annę Lewandowską robiącą zakupy w towarzystwie prywatnego ochroniarza. Wtedy to on nosił torby za sportsmenką.

Agata Duda Agata Duda Plotek Exclusive

Agata Duda na zakupach

Galeria Mokotów to jedno z najmodniejszych w Warszawie miejsc na zakupy i punkt obowiązkowy każdej znanej osoby, która wprowadza się do Warszawy. Agata Duda ma zatem ten miły "obowiązek" już za sobą.

Więcej o:
Komentarze (229)
Agata Duda na zakupach. Pełna elegancja. Jedna rzecz zwróciła naszą uwagę
Zaloguj się
 • Gość: xxx

  Oceniono 273 razy 193

  Znam multum takich kobiet więc to nic nadzwyczajnego,a wy przestańcie ją wszędzie pokazywać, bo już nabieramy obrzydzenia!!!!

 • braddock

  Oceniono 370 razy 192

  Typowa fryzjerka. Brakuje tylko ostentacyjnego żucia gumy. Może komorowska była gruba, jak szafa, ale wyglądała na sympatyczną babę, w przeciwieństwie do dupowej.

 • Gość: objawienie

  Oceniono 201 razy 143

  żałosne:P robienie zdjęć babie bo wlazła do sklepu, niedługo będziecie robić zdjęcia bo weszła do klopa:P
  Poza tym fryzura jest przebrzydła-powinna zmienić fryzjera:) Przestańcie pokazywać zdjęcia tej istoty, nikogo ona nie obchodzi!

 • Gość: Natalia

  Oceniono 218 razy 120

  Codziennie podpita wieczorem zaśmiewa się do rozpuku, że miliony idiotów zrobiły ją prezydentową. Nikt ich nie znał rok temu, a dziś ma pensję do końca życia i nie musi robić. Te ludzie to jednak głupie Andźej ha ha ha!

 • Gość: stef0909

  Oceniono 141 razy 117

  Nad czy się podniecać? zwykła poniżej średniej urody kobita na zakupach.....

 • Gość: zosia

  Oceniono 125 razy 95

  Jej goryl przystojniejszy jest od jej męża, bo trzeba przyznać, że Duda ma dość głupkowaty wyraz twarzy.

 • Gość: Ika

  Oceniono 112 razy 84

  W garsonce na zakupy (ile ona ich ma???)...twarzy jest powalająca. U mężusia gęba pełna wazeliny dla Pis, a obłudy i fałszu dla wystawionych do wiatru wyborców, a żoneczka jędzowata. Para mieszana, nieźle porypana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX