Heidi Klum z facetem na plaży. Uf! Było gorąco! Zdjęcia toples nie są wcale jedynym powodem. Zobaczcie resztę

Heidi Klum, mimo swoich 42 lat - co jak na modelkę jest wręcz "emerytalnym wiekiem" - ma ciałko, którego zazdroszczą jej młodsze koleżanki po fachu i chętnie je pokazuje. Może dlatego jej widok w bikini nie wywołuje sensacji. Jej partner przypomni jednak każdemu, jak bardzo jest gorąca. Ich czułości na plaży mogą zawstydzać.
Heidi Klum i Vito Schnabel Heidi Klum i Vito Schnabel Bulls

Heidi Klum i Vito Schnabel

Heidi Klum rozbestwiła swoich fanów. W bikini, w samej bieliźnie, czy wręcz toples pokazuje się na tyle często, zarówno w mediach społecznościowych, jak i w reklamach i sesjach modowych, że wielu (my także) mogło zapomnieć, że patrzą nie na wygenerowaną komputerową postać, lecz kobietę, która NAPRAWDĘ tak wygląda. Pewnie dlatego parter niemieckiej supermodelki nie może się od niej odkleić i vice versa. Para dała wyraz swojemu namiętnemu uczuciu na pustej plaży na Sardynii.

Heidi Klum i Vito Schnabel Heidi Klum i Vito Schnabel Bulls

Heidi Klum i Vito Schnabel

Paparazzo spotkał modelkę i jej partnera Vito Schnabela we Włoszech. Oboje żeglują po Morzu Śródziemnym ogromny jachtem w ramach prezentu urodzinowego z okazji 29. urodzin ukochanego Klum. Para wykorzystuje więc wolny czas na świętowanie, także sam na sam. We dwoje wybrali się motorówką na romantyczną i odludną zatoczkę u wybrzeży Sardynii.

Heidi Klum i Vito Schnabel Heidi Klum i Vito Schnabel Bulls/EN

Heidi Klum

Para - jak to określił Daily Mail - "pokazała prawdziwą namiętność". Gdy jednak zorientowali się, że towarzyszą im także paparazzi oddali się już jedynie opalaniu. Heidi Klum wybrała opcję toples.

Heidi Klum Heidi Klum Bulls/EN

Heidi Klum

Choć 42 lata dla modelek to wiek, w którym nie możliwe jest kontynuowanie kariery, to jednak Klum na emeryturę się nie wybiera. I całe szczęście. Podziwianie jej ciała w kolejnych projektach to prawdziwa przyjemność.

Jak ona to robi? - pyta retorycznie Daily Mail. - Nawet w prywatnej sytuacji na plaży wygląda, jak na planie sesji zdjęciowej.
Heidi Klum i Vito Schnabel Heidi Klum i Vito Schnabel EN

Vito Schnabel i Heidi Klum

Vito Schnabel i Heidi Klum spotykają się już od ponad roku i wydaje się, że 29-letni marszand ma szansę być tym, który zajmie miejsce Seala. Para jest - jak widać - bardzo w sobie zakochana, a amerykańskie media coraz częściej plotkują o rychłych zaręczynach.

Vito Schnabel i Heidi Klum Vito Schnabel i Heidi Klum Bulls/Screen z Instagram.com/heidiklum

Vito Schnabel

Vito Schnabel jest przedsiębiorcą i utalentowanym handlarzem sztuki. Pracować zaczął już w wieku 16 lat i właśnie wtedy zorganizował swoją pierwszą wystawę, dowiadujemy się z YourTango.com. Jego ojcem jest reżyser filmowy Julian Schnabel. To on nakręcił film "Zanim zapadnie noc" uważany, za przełomową rolę w karierze Javiera Bardema.

Klum nie jest pierwszą sławną i starszą partnerką Schnabela. Wcześniej spotykał się bowiem z Demi Moore i Liv Tyler.

Heidi Klum Heidi Klum Bulls/Screen z Instagram.com/heidiklum

Heidi Klum

Choć na początku związku prasa brukowa z pasją podkreślała różnicę wieku między partnerami, to - jeśliby patrzeć wyłącznie na wygląd - Heidi Klum nie wygląda na więcej niż 30 lat. Ba, można spokojnie zaryzykować stwierdzenie, że jej ciało nadal ma 20 lat. Czy można dojść do innych wniosków, patrząc na jej zdjęcie z początków kariery i najnowsze ujęcia?

Heidi Klum Heidi Klum Screen z Instagram.com/heidiklum

Heidi Klum

Klum dobrze wie, że wygląda wspaniale i chętnie chwali się swoim ciałem na Instagramie. Na nas największe wrażenie robi jednak zestawienie jej archiwalnych zdjęć z aktualnymi. Jak ona to robi, że nic się nie zmienia? Zdjęcie po lewej pochodzi z 2015 roku, a po prawej 1995.

Więcej o: