Piękne, utalentowane i... w cieniu sławnych rodziców. Kim są córki gwiazd?

Ich rodzice należą do najbardziej znanych osób na świecie, których zdjęcia regularnie pojawiają się w gazetach i serwisach plotkarskich. Czasem u ich boku na ściankach pozują młode piękności, które przykuwają uwagę mediów. Córki znanych osób starają się chronić swoją prywatność, ale często muszą zmierzyć się z popularnością swoich rodziców. Niektóre starają się trzymać z dala od show-biznesu, inne pracują na własną popularność. Poznajcie córki gwiazd!
Rumer, Tallulah i Scout LaRue Willis w 2005 roku Rumer, Tallulah i Scout LaRue Willis w 2005 roku AXELLE WOUSSEN/ Bulls

Rumer, Tallulah i Scout LaRue Willis

W czasie swojego 13-letniego małżeństwa Demi Moore i Bruce Willis doczekali się narodzin trzech córek: Rumer, Tallulah i Scout LaRue. Najstarsza z nich, 26-letnia Rumer, najchętniej z całej trójki pojawia się na ściankach, ona także jako jedyna zdecydowała się pójść w ślady rodziców i związać się ze światem filmu. Od najmłodszych lat towarzyszyła rodzicom na ekranie - mamie w słynnym "Stripitizie" i "Końcu niewinności", tacie - w "Osaczonym" i "Jak ugryźć 10 milionów". Dzięki swojej charakterystycznej urodzie została szybko dostrzeżona przez paparazzi i z czasem zaczęła pracować na swoją popularność, odcinając się od dorobku rodziców. Była m.in. twarzą marki odzieżowej Ocean Pacific, a niedawno zgodziła się na udział w amerykańskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Podczas treningów do ostatniego odcinka na sali treningowej swoją najstarszą pociechę odwiedził Bruce Willis, który ze wzruszeniem skomentował to spotkanie.

Jestem z niej bardzo dumny. Najbardziej ekscytującą rzeczą było dla mnie to, jak wyglądała, gdy skończyła tańczyć i zeszła ze sceny. Uwielbiam patrzeć na nią, gdy jest taka szczęśliwa! Sprawia, że płaczę!

Rumer WillisJAMES MURPHY/ Bulls

O wiele więcej problemów przysporzyła sławnym rodzicom ich najmłodsza córka - 21-letnia Tallulah, która w 2014 roku musiała udać się na odwyk od narkotyków i alkoholu. Demi i Bruce postawili jej ultimatum - albo podda się leczeniu, albo odbiorą jej dostęp do konta. Dziewczyna zdecydowała się spędzić 45 dni w ośrodku zamkniętym, gdzie nie tylko walczyła z nałogami, ale starała się pracować nad pewnością siebie, ponieważ, jak się okazało, od 13. roku życia zmaga się z depresją.

Na studiach depresja stała się przytłaczająca. Nie spałam i nie chciałam rozmawiać z nikim, nic nie miało sensu, świat stracił swój kolor, a żywność utraciła swój smak. Byłam poza swoim ciałem i swoim umysłem, mieszkałam w tekturowej replice tego, czym jest prawdziwe życie.

Oprócz zaburzeń depresyjnych Tallulah cierpiała również z powodu braku akceptacji swojego ciała. Choć odziedziczyła znakomitą figurę po matce, w swoich oczach zawsze była nieatrakcyjna.

Byłam w pokoju hotelowym w Nowym Jorku, kiedy miałam 13 lat ... patrzyłam na swoje zdjęcia w Internecie. I wybuchłam płaczem, gdy zacząłem czytać komentarze. Myślałam, że jestem ohydną, obrzydliwe wyglądającą osobą. Być może jestem miła i dobra, ale jestem naprawdę nieatrakcyjnym człowiekiem. Nie chodziło jednak o jakichś anonimowych prześladowców - sama stałam się swoim najgorszym krytykiem.

Tallulah zaczęła regularnie stosować głodówki. W pewnym momencie ważyła tylko 43 kilogramy, straciła krągłości i biust. Na szczęście po powrocie z odwyku zaczęła pracować nad tym, by polubić samą siebie i powoli zaczyna akceptować swoje ciało.

Zaczynam czuć się dobrze sama z sobą, krok po kroku.

Tallulah WillisDARLA KHAZEI, East News

Najmniej znana z całej trójki jest 23-letnia Scout Willis, studentka prestiżowego Brown University, która zdecydowanie odcina się od świata show-biznesu i nie zamierza wiązać swojej przyszłości z aktorstwem ani modelingiem. Przyznała, że doświadczenia jej rodziców skutecznie zniechęciły ją do wyboru takiej ścieżki kariery.

Niech Bóg błogosławi moich rodziców, ale nigdy nie chciałam być aktorką - jestem na to zbyt wrażliwa. Oni pozwalają sobą kierować - zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Ja lubię mieć kontrolę nad tym, co robię. Widziałam, jak dawali z siebie wszystko dla roli, ale i tak byli zależni od decyzji innych osób.

Scout WillisBulls

Rezygnacja z życia w blasku reflektorów nie oznacza jednak, że paparazzi nie starają się przyłapać Scout na różnych wybrykach. Zdjęcia, na których widać, jak przechadza się topless po ulicach Nowego Jorku, zszokowały wiele osób, choć jak wyjaśniła sama zainteresowana, był to protest przeciwko polityce Instagrama, który usuwa zdjęcia, na których widać kobiece sutki. Dlatego cała akcja jest oznaczana hashtagiem #FreeTheNipples (#UwolnićSutki).

Scout WillisScreen z Twitter.com/Scoutlaruewillis

March 28, 1989 - Hollywood, California, U.S. - F8061.BRUCE WILLIS & DEMI MOORE. 03/28/1989(Credit Image: ? Ralph Dominguez/Globe Photos/ZUMAPRESS.com)ZUMA PRESS/Ralph Dominguez

Małgorzata Foremniak, Aleksandra Jędruszczak Małgorzata Foremniak, Aleksandra Jędruszczak WBF

Aleksandra Jędruszczak

To córka Małgorzaty Foremniak. Kilka razy 26-latka pojawiła się z mamą na różnych imprezach branżowych, ale wygląda na to, że nie pociąga jej świat show-biznesu. Zresztą, jak przekonywała sama aktorka, wolałaby, aby jej pociecha nie poszła w jej ślady i trzymała się z dala od ścianek i paparazzi.

Nie chcę, by córka trafiła do show-biznesu - zapewniała niedawno w wywiadzie. Chcę ją przed tym uchronić. Nie chcę, by spotkało ją to, co mnie. To całe zainteresowanie mediów nie jest dobre dla niej. Bo bycie popularnym jest tylko częścią i to nie najważniejszą również mojego życia. Powinna się koncentrować na tym, co rzeczywiście istotne.

Co zatem jest ważne w jej życiu? Ola ukończyła psychologię w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, próbowała również swoich sił w biznesie. Razem z koleżanką założyła firmę, która miała stać się przepustką do świata mody.

Zaczynamy od torebek, ale w przyszłości może zajmiemy się również projektowaniem ubrań. Mamie podobają się moje projekty, ale nie chcę wykorzystywać jej popularności - mówiła.

Niestety, firmie nie udało się zawojować rynku modowego, a sama Ola zniechęciła się na tyle, że postanowiła oddać stery swojej koleżance Joannie. Na szczęście nie została bez pracy - znalazła posadę w galerii Wojciecha Fibaka.

Aleksandra Jędruszczak, Małgorzata ForemniakWBF

Alison, Clint, Francesca Eastwood Alison, Clint, Francesca Eastwood AP/ Bulls

Alison i Francesca Eastwood

42-letnia Alison to córeczka tatusia, która sprawiła mu wielką przyjemność tym, że zdecydowała się pójść w jego ślady i związać swoją karierę zawodową z filmem. Już jako dziecko grała w filmach, jednak na poważnie świat wielkiego ekranu zaczął ją pociągać dopiero około dwudziestego roku życia. Wcześniej próbowała zaistnieć w modelingu, jednak po kilka sesjach dla magazynów (w tym dla amerykańskiej edycji "Vogue'a") skierowała swoje zainteresowanie na aktorstwo. O pozowaniu przypomniała sobie na chwilę, gdy jako 32-latka zgodziła się na sesję dla "Playboya". Poświęciła się jednak filmowi. Przez kilka lat występowała w mniej znanych produkcjach, zdecydowała się również spróbować swoich sił w reżyserii. Życiowy wybór swojej córki poparł 82-letni weteran kina - Clint - który dał jej jedną ważną radę.

"Dużo śpij i bierz witaminy" - to raczej rodzaj porad udzielanych przez ojca, a nie przez nagrodzonego Oscarem reżysera - śmiała się Alison.

Alison EastwoodGILBERT FLORES/Bulls

Nie wiadomo, czy podobną radę otrzymała 21-letnia Francesca, młodsza przyrodnia siostra Alison, jednak pewne jest, że ona również postanowiła dołączyć do grupy aktorów w swojej rodzinie. Zanim jednak zdecydowała się podążyć podobną ścieżką kariery co najbliżsi (jej mama jest aktorką), sprytnie wykorzystywała fakt, że jej tata należy do najbardziej znanych i cenionych ludzi filmu.

Kiedy mój tata przyjeżdżał po mnie do szkoły, nauczyciele od razu byli o wiele milsi. Mówili do niego: "Pana córka jest taką dobrą uczennicą, jest taka kreatywna". Słuchając tego myślałam sobie: "No chyba sobie jaja robicie! Przecież co pięć minut wyrzucacie mnie z klasy!"

Początkowo wcale nie planowała kariery w filmie, studiowała biznes.

Nie chciałam być po prostu kolejnym dzieckiem, które staje się aktorką, aktorką walczącą o to, by być zauważoną.

Ostatecznie jednak porzuciła naukę na Uniwersytecie Południowej Kalifornii i skupiła się na filmie, choć jak przyznała, ma nadzieję uzyskać dyplom uczelni. Warto dodać, że szkoła nie była jedynym, co porzuciła. Jako 20-latka zdecydowała się na ślub w Las Vegas z Jordanem Feldsteinem, bratem Jonah Hilla, jednak już po tygodniu małżeństwo zostało anulowane. Teraz córka Clinta Eastwooda stara się skupić na swojej karierze, by zapracować na noszone nazwisko, które wiele razy ułatwiło jej życie, na przykład wtedy, gdy chciała zarezerwować stolik w obleganej restauracji...

Francesca EastwoodBulls

Iga Lis, Kinga Rusin Iga Lis, Kinga Rusin WBF

Iga Lis

Czy zaledwie 16-letnia córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa chciałaby pójść w ślady córek zagranicznych gwiazd i na poważnie zająć się modelingiem? Taki wniosek można wysnuć, przyglądając się nastolatce, która nie tylko pojawia się u boku mamy na różnego rodzaju imprezach, ale sama stała się rozpoznawalna. Już w 2012 roku debiutowała na wybiegu podczas prezentacji kolekcji Łukasza Jemioła. Choć jego współpracownicy zapewniali, że zaangażowanie dziewczyny miało charakter jednorazowy, to można przypuszczać, że śliczna Iga już niedługo na dłużej zagości w świecie mody. Jej zdjęcia z profesjonalnych sesji fotograficznych w hurtowych ilościach pojawiają się na Instagramie. Dziewczyną zainteresowała się również agencja modelek Plus, która zaproponowała jej podpisanie kontraktu. Karierze córki w modelingu sprzeciwia się Tomasz Lis.

Tomek nie podchodzi tak entuzjastycznie do planów córki. Wie, z jakim zagrożeniem i pokusami wiążę się praca modelki. Wolałby, żeby Iga nie pokazywała swoich zdjęć w Internecie i zajęła się czymś poważniejszym. Ale zna swoją córkę i wie, że jest uparta. Jeżeli nadal będzie poważnie myślała o modelingu, to pewnie nie będzie przeszkadzał jej w realizowaniu marzeń - mówił znajomy rodziny.

 

Iga LisScreen z instagram.com/iga_l/

 

Więcej zrozumienia dla planów córki ma jej mama - Kinga Rusin. Jednak ona również stawia dziewczynie pewne ograniczenia.

Każdy ma prawo do spełnienia swoich marzeń. Jeśli ktoś ma marzenie, żeby spróbować swoich sił w modelingu to dlaczego nie. Dla mnie jako mamy najważniejsze jest, aby były równowaga i balans, żeby absolutnie nie zapomnieć o nauce. Wiem, brzmię okropnie, po prostu jak stara baba, nauczycielka od chemii, ale ja naprawdę uważam, że to co w głowie to później płaci wszystko. Nawet jeżeli moja córka faktycznie ma taki pomysł i będzie chciała spróbować swoich sił, pewnie bardziej w fotomodelingu, to dlaczego nie? Ale warunek mamusi jest jeden: muszą być szóstki. Jak nie ma szóstek, to nie ma zabawy. Później jak skończy 18 lat to ma pełny wybór. Ona jakoś tak wcześniej poszła do szkoły, że będzie zdawała maturę jak nie będzie miała jeszcze nawet 17 lat. Jestem przerażona, ale mam nadzieję, że moje dzieci są mądre i nie będą podejmowały głupich decyzji.

 

Iga LisScreen z instagram.com/iga_l/

Kurt Cobain, Frances Bean Cobain Kurt Cobain, Frances Bean Cobain East News/AP

Frances Bean Cobain

Miała zaledwie dwa latka, gdy jej ojciec - Kurt Cobain - popełnił samobójstwo. Gdy Lana Del Ray w jednym z wywiadów przywołała go w kontekście tego, że sama chciałaby umrzeć młodo, Frances ostro zareagowała.

Nigdy nie znałam mojego ojca, bo umarł młodo, a to staje się teraz pożądanym wyczynem, bo ludzie myślą, że to jest cool. Cóż, k*rwa, nie jest. Ciesz się życiem, bo masz je tylko jedno. Osoby, o których mówisz, zmarnowały swoje. Nie bądź jedną z nich!

Piosenkarka tłumaczyła później, że jej słowa zostały wyrwane z kontekstu, jednak mocna wypowiedź Frances sprawiła, że zwrócono na nią uwagę. Tym bardziej, że w swoim krótkim życiu wiele razy otarła się o śmierć. Jeszcze zanim pojawiła się na świecie, jej matkę - Courtney Love - podejrzewano o branie w ciąży heroiny. Gdy dziewczynka miała 11 lat, trafiła pod opiekę babci i ciotki, gdyż jej matce odebrano prawa rodzicielskie. To właśnie babcia jest osobą, którą Frances darzy największym szacunkiem. W 2009 roku decyzją sądu Courtney Love zakazano jakiegokolwiek kontaktu z jedynym dzieckiem. Rok później Frances osiągnęła pełnoletniość i stała się dziedziczką 37 proc. majątku swojego taty. O tym, jak bardzo brakuje w jej życiu obecności ojca, świadczy chociażby to, że aby poczuć jego obecność, lubi nosić jego... piżamę!

Nosiłam jego piżamę, bo ożenił się w niej z moją mamą w 1992 roku na Hawajach, więc pomyślałem, że to może być słodkie, gdybym teraz ja ją założyła. Był zbyt leniwy, aby ubrać się w smoking, więc ożenił się w piżamie!

Frances Bean Cobain, left, daughter of Kurt Cobain and executive producer of the documentary film AP

Wygląda jednak na to, że Frances nie odziedziczyła lenistwa po tacie. Od kilku lat zajmuje się modelingiem, jej zdjęcia można było oglądać na okładkach m.in. "Harper's Bazaar" i "The Rolling Stone". Ponieważ odziedziczyła artystyczne geny, stara się rozwijać w sztuce, choć zamiast muzyki wybrała malarstwo.

Mam motywację i ambicję, których nie miałam wcześniej. Mówię sobie: "Chcę namalować ten obraz". Najtrudniejszą częścią procesu twórczego jest to, by po prostu wstać i to robić. Kiedy wstaję z łóżka i idę do mojej pracowni, zaczynam malować. Jestem tam. Robię to.

Nov 17, 2008 - Westwood, California, USA - FRANCES BEAN COBAIN arriving to the 'Twilight' World Premiere held at the Mann Village & Bruin Theatres.  (Credit Image: ? Lisa O'Connor/ZUMA Press)ZUMA PRESS/Lisa O'Connor

Bogusław Linda, Aleksandra Linda Bogusław Linda, Aleksandra Linda Kapif

Aleksandra Linda

Córka Bogusława Lindy i Lidii Popiel wyróżnia się oryginalną urodą, co może niedługo stać się jej najważniejszym atutem - świat mody kocha niebanalne piękno. A to właśnie na wybiegu mogliśmy kilkakrotnie oglądać 22-letnią córkę aktorskiej pary. Już w 2012 roku, gdy pojawiła się na Balu Debiutantek, zachwyciła znakomitą figurą i było niemal pewne, że jeśli zdecyduje się spróbować swoich sił w modelingu, może liczyć na sukces. Na razie wystąpiła w kilku pokazach podczas łódzkiego tygodnia mody. Często jest też gościem pokazów, na które przychodzi razem z mamą. I chyba prędko się to nie zmieni, bo dotąd nie udało się sfotografować jej z żadnym mężczyzną. Czyżby odstraszał ich ojciec dziewczyny?

Mąż jeszcze nikogo nie pobił, nie zabił, nie dźgnął nożem, więc chyba nie jest zazdrosny o jej kolegów. Chyba, że dusi to w sobie... Raczej dobrze dogaduje się z kolegami córki - zapewniała Lidia Popiel.

Matka dziewczyny, obserwując jej relację ze swoim mężem, jest przekonana, że Bogusław Linda jest bez pamięci zakochany w swojej ukochanej córeczce.

Ola to córeczka tatusia. Bogusław jest czułym, opiekuńczym ojcem, z ogromnym poczuciem humoru.

Bogusław Linda, Lidia Popiel, córka AleksandraKapif

To właśnie podobne poczucie humoru sprawia, że ojciec i córka tak dobrze się dogadują. W jednym z wywiadów Bogusław Linda zdradził, że jednym z najzabawniejszych wspomnień z dzieciństwa córki było to, że kilkuletnia dziewczynka żartobliwie staropolskim zwyczajem całowała go w rękę, zwracając się do niego "panie ojcze". Być może znajomości taty i jego popularność otworzą Oli drogę do kariery w aktorstwie, bo to właśnie z filmem chciałaby związać swoją przyszłość.

Chodzę na zajęcia aktorskie. Chciałabym uczyć się w Stanach Zjednoczonych, amerykańskie kino mnie fascynuje.
Eminem, Hailie Jade Scott Eminem, Hailie Jade Scott Getty Images/ Screen z Twitter.com/TeamHailieScott

Hailie Jade Scott

Szczyt kariery Eminema - taty Hailie Jade Scott - przypadł na lata, gdy dziewczynka była małym dzieckiem i nie zdawała sobie sprawy z popularności swojego ojca. On jednak wiele razy podkreślał, że Hailie to największa miłość w jego życiu, o której niejednokrotnie śpiewał w swoich największych hitach, z "Mockingbird" na czele. Raper, któremu życie nie oszczędziło przykrych sytuacji, starał się, by jego doświadczenia nie zakłóciły szczęścia dziś 19-letniej Hailie. I wygląda na to, że burzliwy związek rodziców i ciągła nieobecność taty nie wpłynęły negatywnie na dziewczynę, która z wyróżnieniem ukończyła liceum i dostała się na Uniwersytet Stanowy Michigan, gdzie studiuje psychologię.

Hailie Jade Scott MathersScreen z Instagram.com

W szkole średniej była niezwykle popularna - wybrano ją na królową balu! Z pewnością nie bez znaczenia dla jej rozpoznawalności na szkolnych korytarzach był fakt, że dziewczyna reprezentowała szkołę w rozgrywkach sportowych - grała w koszykówkę, długo uprawiała gimnastykę, potem zdecydowała się na siatkówkę. Jak sama zapewnia, swoje sukcesy zawdzięcza rodzicom, którzy mimo skomplikowanych relacji starali się wychować ją najlepiej jak potrafili.

Moja matka i ojciec najbardziej wpłynęli na moje życie dlatego, że zachęcali mnie do tego, bym była tym, kim jestem, dawali mi najwięcej wsparcia i pomogli osiągnąć to wszystko, co mam.

Hailie Jade Scott Mathers Screen z Twitter.com/TeamHailieScott

Lara Gessler, Magda Gessler Lara Gessler, Magda Gessler WBF

Lara Gessler

Jak widać (na pierwszy rzut oka) jest córką Magdy Gessler. Okazuje się jednak, że na wyglądzie podobieństwo obu pań się nie kończy. Lara, choć ukończyła socjologię, doszła do wniosku, że ma w genach zakodowaną miłość do kuchni i to właśnie w tej dziedzinie chce się rozwijać i dlatego zdecydowała się podjąć naukę w londyńskiej szkole cukierniczej. Magda Gessler nie była zachwycona pomysłem córki, choć przyznała, że w pewnym sensie mogła się spodziewać takiego obrotu sprawy.

Myślałam, że zemdleję, kiedy się o tym dowiedziałam, bo wcześniej uciekała od kuchni jak diabeł od święconej wody. Ale ją od dzieciństwa cieszyły smaki, jak mnie. Już jako dwuletnia dziewczynka uwielbiała anchois, kawior i kotleciki jagnięce.

Lara Gessler     2015-04-13KAPIF

W planach nie ma jednak zdetronizowania mamy z pozycji kreatorki smaku i stylu.

My nie konkurujemy ze sobą. Jej bardzo odpowiada to, co robi, również telewizyjnie, a ja się wolę trzymać z boku.

Nie zawsze jednak Lara pochwalała intensywny tryb życia mamy, do której przez wiele lat miała pretensje o to, że w pogoni za karierą zaniedbywała kontakt z nią.

Mama nie miała wtedy dla mnie czasu, pracowała dzień i noc. Widywałyśmy się, ale nie były to spotkania, o jakich marzy dziewczynka. Zarzucała nas prezentami, jakby chciała zrekompensować to, że nas zostawiła. Myślałam: "Wolałam, żebyś była prawdziwą matką, a nie dawała kolejną drogą rzecz", ale milczałam. Tylko mój brat Tadeusz starał się sprowadzić mamę na ziemię, mówiąc, że żadne prezenty nie zastąpią dzieciom matki i że w życiu nie liczy się wyłącznie praca.

Po latach ich relacja stopniowo uległa zmianie i dziś panie są sobie o wiele bliższej. To właśnie Lara towarzyszyła Magdzie Gessler w 2012 roku, gdy ta odbierała Telekamerę w kategorii "osobowość telewizyjna roku". Co więcej, w ich relacji to właśnie Lara jest tą bardziej odpowiedzialną osobą, co przyznała gwiazda TVN.

Na razie czuję się tak, jakby to moja córka była moją mamą. Ona jest mądrzejsza, stabilniejsza. Ja jestem wariatem, artystką, malarką.

 

Lara Gessler EAST NEWS/WOJCIECH OLSZANKA

Steven Tyler, Mia Tyler Steven Tyler, Mia Tyler JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss/ Bulls

Mia Tyler

Steven Tyler, jak na rockandrollowca z prawdziwego zdarzenia przystało, nie zdecydował się na związek z jedną kobietą, wolał liczne romanse. Owocem jego kolejnych związków były córki (Liv, Mia, Chelsea), które (na szczęście!) nie odziedziczyły urody po ojcu. Liv - najstarsza córka rockmana - sama stała się gwiazdą, choć zamiast muzyki wybrała aktorstwo.

Jej przyrodnia siostra Mia najbardziej przypomina ojca - to wytatuowana, ostra dziewczyna, która próbowała swoich sił w modelingu. Jej kobiece kształty i charakterystyczne ozdoby sprawiły, że stała się cenioną modelką plus size. Od dłuższego czasu realizuje się jednak w sztuce - postawiła na fotografię i malarstwo. Na swoim profilu na Facebooku zamieszcza przykłady swojej twórczości, które zachwycają jej fanów. Mia sprzedaje swoje prace za pośrednictwem sieci, choć, jak zaznaczyła w jednym z postów, decyzja o pożegnaniu się z nimi nie przyszła jej łatwo.

Myślałam, że wszyscy wiedzą, dlaczego sprzedaję moją sztukę. Po pierwsze, byłam w związku, kiedy stworzyłam większość swoich prac i dlatego w znacznej mierze są one odzwierciedleniem tamtego czasu. Choć kocham moje obrazy i jego również, przypominają mi one o tamtym związku. Nadszedł czas, aby moje prace znalazły nowe domy, w których będą podziwiane i kochane przez kogoś innego. Poza tym, chcę Wam dać możliwość obcowania ze sztuką za rozsądną cenę. Wiem, że myślicie, że jestem bogata, ale to nieprawda. Jestem głodującym artystą, który zarobione pieniądze wydaje na to, by tworzyć kolejne dzieła. Świat sztuki jest trochę snobistyczny, dlatego nie uważam się za artystkę. Po prostu robię to, co kocham! Dlatego jeśli spodoba Ci się moja praca, będę czuła się wzbogacona duchowo.

PHOTO: EAST NEWS/SPLASH MIA TYLER at Lane Bryant's Spring 2003 Intimate Apparel Fashion Show EAST NEWS/Ronald Asadorian

Mia TylerIAN KAUFMAN/Bulls

Beata Kozidrak, Agata Pietras Beata Kozidrak, Agata Pietras Kapif/ Facebook.com/agatapietras

Agata Pietras

Projektowanie to pasja kolejnej córki gwiazdy, czyli Agaty Pietras, której mamą jest Beata Kozidrak. Wygląda jednak na to, że w jej przypadku kariera w biznesie modowym ma szansę się rozwinąć, ponieważ 22-latka ma już na swoim koncie przygotowanie pierwszej kolekcji ubrań, które sprzedaje pod marką MODLISHKA. Sama projektantka twierdzi, że od zawsze wiedziała, że to właśnie ubraniom chce się poświęcić zawodowo.

Moda od zawsze była moją pasją. Wydaje mi się, że już pod koniec podstawówki zaczęłam przykładać uwagę do swojego wyglądu. Później zaczęłam czytać księgi mody, biografie wielkich projektantów. Na początku nie miałam wielkich aspiracji i chciałam zostać stylistką, czyli osobą, która ubiera gwiazdy. No i faktycznie, może gwiazd nie udało mi się ubierać, ale ubierałam moje koleżanki. Były zadowolone i zaczęły mi mówić: "no to weź, zrób coś w tym kierunku".

Agata Pietras, córka Beaty Kozidrak, dzieci gwiazdScreen z Facebook.com/agatapietras

W końcu Agata zdecydowała się "coś zrobić". Na studiach zrozumiała, że nadszedł czas, by oddała się pasji, choć warto zaznaczyć, że nie zrezygnowała w tym czasie ze studiów.

Na studiach poczułam większy luz i podczas zajęć zaczęłam tworzyć swoje pierwsze szkice ubrań. Następnie zrobiłam wykroje krawieckie, kupiłam materiały, nawiązałam współpracę z firmą, która uszyła ubrania. W trakcie opracowywałam całą strategię marketingową i uczyłam się, ponieważ studiowałam na dwóch uczelniach. Pracowałam nad tym rok.

Agata nigdy nie chciała pójść w ślady swojej mamy i siostry, 33-letniej Katarzyny, która postanowiła związać swoje życie z muzyką. Starsza z córek Beaty Kozidrak realizuje się jako wokalistka w formacjach Kashmir i Cate Likes Candy, a także jako mama. Z mężem Kamilem ma synka Sebastiana.

Kasia Pietras i Agata Pietras, córki Beaty Kozidrak w 2007 rokuKapif

Alec Baldwin, Ireland Baldwin Alec Baldwin, Ireland Baldwin PR Photos/ Instagram.com/Ireland Baldwin

Ireland Baldwin

Rodzicom nieraz puszczają nerwy, gdy ich dzieci nie odbierają od nich telefonów. Alec Baldwin nie jest wyjątkiem - jego gniewna przemowa pod adresem córki przedostała się jednak do opinii publicznej i aktor musiał się gęsto tłumaczyć ze swoich ostrych słów nagranych na automatyczną sekretarkę. Po rozwodzie rodziców (matką Ireland jest aktorka Kim Basinger) dziewczynka zamieszkała w Kalifornii, a jej ojciec przebywał w tym czasie w Nowym Jorku. Dlatego gdy Alec Baldwin jadł lunch, jego córka mogła dopiero zabierać się do śniadania.

Do cholery, nie obchodzi mnie, czy masz 12, czy 11 lat, czy jesteś dzieckiem ani to, że Twoja matka, która jest wrzodem na d*pie nie troszczy się o to, co robisz, dopóki ja się martwię. Po raz kolejny zrobiłem z siebie dupka, próbując złapać Cię pod telefonem. Po raz ostatni upokorzyłaś mnie!

Ireland Baldwin Screen z Instagram

Od tamtej awantury minęły lata i kontakt tej dwójki poprawił się na tyle, że Ireland chętnie pozowała na ściankach ze znanym ojcem. Niestety, świetnie zapowiadająca się modelka niedawno trafiła na odwyk z powodu problemów z alkoholem, a następnie wylądowała w szpitalu psychiatrycznym z powodu próby samobójczej. Nie wiadomo, co skłoniło 19-latkę do tak dramatycznego kroku, jednak pewne jest, że w trudnych chwilach może liczyć na oboje rodziców, macochę i przyrodnią siostrę Carmen.

Ostatnią rzeczą, jaką chcę zrobić, jest tłumaczenie się z tego, się stało. Moi rodzice, moja macocha, Carmen i przyjaciele... Byli tu dla mnie przez cały czas. Tak naprawdę nie macie pojęcia... Nigdy nie przestaniemy się wspierać - twittowała ze szpitala, pokazując zdjęcie z odwiedzającym ją ojcem.

Być może trudne stosunki rodziców sprawiły, że już jako nastolatka Ireland zaczęła szukać sposobu na wyrażenie siebie. Przez kilka lat wzięła udział w sesjach dla znaczących tytułów, a jej twarz pojawiła się m.in. na okładce "Vanity Fair" i "Elle". Potem przyszedł czas na bunt. Pierwszy tatuaż zrobiła w wieku 16 lat, od tamtej pory na jej skórze pojawiło się kilka nowych rysunków. Ponadto, pojawiły się liczne wątpliwości co do jej orientacji seksualnej - sama Ireland chętnie sugerowała, że z raperką Angel Haye łączy ją lesbijska miłość. Spekuluje się, że być może emocjonalne problemy Ireland wynikają właśnie z problemów z tożsamością.

Ireland BaldwinInstagram.com/ireland.baldwin

Anastazja Pazura, Cezary Pazura Anastazja Pazura, Cezary Pazura Facebook.com/Cezary Pazura

Anastazja Pazura

Matka Anastazji - Żaneta - to najmniej znana z żon Cezarego Pazury. Była z nim związana przez 4 lata na początku lat 90. Między obecną żoną aktora - Edytą - i jego córką z pierwszego małżeństwa, są niespełna dwa lata różnicy wieku. Gdy dojrzały gwiazdor zdecydował się poślubić młoda kobietę, Anastazja nie była tym zachwycona. Tabloidy donosiły, że panie wręcz się nie znoszą. Z czasem jednak ich stosunki uległy zmianie i Edyta zyskała aprobatę córki męża, co z dumą podkreślała macocha dziewczyny.

Uwielbiamy się. Nastka jest bardzo mądrą kobietą i zdaje sobie sprawę z tego, jak jest ważna dla mnie. Jesteśmy przyjaciółkami. Chodzimy razem na zakupy, do kawiarni...

Do tej pory takie wypady raczej nie zdarzały się często - 25-latka studiowała w Anglii architekturę wnętrz. Kontakty z rodziną miała ograniczone, dlatego jak zapewnia jej ojciec, każde spotkanie było okazją do świętowania.

Na ogół gadamy przez telefon i Internet. Ale gdy ma przyjechać, wszyscy to bardzo przeżywają, jej pokój czeka wysprzątany. Przywiezie pewnie znowu walizkę brudów do prania! Trzeba będzie się złapać za głowę i powiedzieć z westchnieniem: "Dziecko...". Ale ja w jej wieku byłem gorszy...

1  Cezary Pazura crka Anastazja Nastka 2007-12-11Facebook.com/Cezary Pazura

Jednak nie tak dawno Anastazja zdecydowała się wrócić do Polski, a co więcej - pójść w ślady ojca! Obecnie jest studentką drugiego roku Warszawskiej Szkoły Filmowej i ma za sobą epizod w serialu "Przypadki Cezarego P.", w którym jej tata gra główną rolę. Sam Cezary bardzo chętnie wspiera najstarszą córkę i stara się zapewnić jej jak najlepszą przyszłość.

Anastazja to wspaniała, mądra dziewczyna. Jest cudowną córką - podkreśla.

Anastazja Pazura, Cezary Pazura w 2007 rokuKapif