Tak Teri Hatcher wygląda na imprezie. Ale potem spotkała paparazzi... To zmęczenie, stres, czy poprawianie urody?

O Teri Hatcher w ciągu ostatnich lat często mówiło się i pisało w kontekście rzekomych operacji plastycznych i nadmiernego poprawiania urody. Choć jakiś czas temu zaprzeczyła, jakoby stosowała botoks, zdjęcia sugerowały co innego. A te najnowsze?
Teri Hatcher w kwietniu 2015 roku Teri Hatcher w kwietniu 2015 roku East News

Teri Hatcher w kwietniu 2015 roku

W piątek Teri Hatcher sfotografowano z córką Emerson na zakupach w Los Angeles. Obcisłe dżinsy świetnie podkreślały jej szczupłą sylwetkę. Czy to zasługa codziennej stylizacji, czy braku makijażu, ale aktorkę ciężko byłoby rozpoznać.

Teri Hatcher w 1989 i 2015 roku Teri Hatcher w 1989 i 2015 roku East News

Teri Hatcher w 1989 i 2015 roku

Uwagę zwłaszcza przykuła twarz aktorki. W zeszłym roku Hatcher skończyła 50 lat. To oczywiście naturalne, że od początku kariery Teri się zmieniła. Na najnowszych zdjęciach trudno jednak ją rozpoznać. Czy zmieniła się przez ingerencję chirurgiczną lub botoks? W 2010 roku zapewniła, że nie zamierza hamować upływającego czasu za pomocą igły czy skalpela.

Czy używałam botoksu albo wypełniaczy? Tak. Ale czy twarz wygląda na zbotoksowaną - napisała, po czym opublikowała zdjęcie. - Myślałam sporo o tej całej krytyce mojej twarzy. Kochają, nienawidzą... To moja twarz! Bez operacji, bez implantów i nieważne jest, co mówią "oni".

Teri Hatcher w 2010Teri Hatcher w 2010/Fot. Screen z Facebook.com/OfficialTeriHatcher

Gwiazdom ciężko pogodzić się z upływającym czasem. Młody wygląd to w Hollywood absolutny Gwiazdom ciężko pogodzić się z upływającym czasem. Młody wygląd to w Hollywood absolutny "must have" każdego sezonu, a gwiazdy nie cofną się przed niczym, by udowodnić, że dzięki "genom i diecie" nigdy się nie zestarzeją. Efekt tej desperacji jest często opłakany. Teri Hatcher, znana przede wszystkim z serialu "Gotowe na wszystko", jest tego najlepszym przykładem. Piękną brunetkę o radosnym uśmiechu zastąpiła jej plastikowa, mało udana podobizna. "Próbowała wyrazić wiele emocji - i to bez poruszania twarzą. Aktorka jest jedną z największych 'sztywniar' w show-biznesie. Pokazuje wszystkim wschodzącym aktorkom, jak najlepiej pracować twarzą" - skomentował ironicznie bloger Johnny Lopez. A jej koleżanki z planu? Większość z nich już od kilku lat "uśmiecha się" w podobny sposób. East News

Teri Hatcher w 2004 i 2015 roku

Mogła zaprzeczać, ale w październiku 2014 roku świat obiegły te zdjęcia. Gdy Hatcher próbowała się uśmiechnąć, jej twarz rozciągała się w przerażającym grymasie.

Próbowała wyrazić wiele emocji - i to bez poruszania twarzą. Aktorka jest jedną z największych "sztywniar" w show-biznesie. Pokazuje wszystkim wschodzącym aktorkom, jak najlepiej pracować twarzą" - skomentował to wtedy ironicznie bloger Johnny Lopez.

Tak Teri Hatcher (po lewej) wyglądała w 2004 roku, kiedy rozpoczęto zdjęcia do serialu "Gotowe na wszystko". Gwiazda miała wtedy 40 lat. Na jej twarzy malowały się wówczas naturalne zmarszczki.

Teri Hatcher w 2004 i 2015 rokuEast News

Teri Hatcher w 1994 i 2015 roku Teri Hatcher w 1994 i 2015 roku East News

Teri Hatcher w 1994 i 2015 roku

Teri Hatcher zawsze mogła się pochwalić szczupłą sylwetką. Na ostatnich zdjęciach wygląda jednak jeszcze szczuplej niż przed 20 laty.

Teri Hatcher w 2005 i 2015 roku Teri Hatcher w 2005 i 2015 roku East News

Teri Hatcher w 2005 i 2015 roku

Teri Hatcher od lat aktywnie uprawia sporty. Jest zapaloną zwmiłośniczką łaszcza biegania. W zeszłym roku wzięła też udział w triatlonie.

Teri Hatcher w lutym i w kwietniu 2015 roku Teri Hatcher w lutym i w kwietniu 2015 roku East News

Teri Hatcher w lutym i w kwietniu 2015 roku

W lutym paparazzi sfotografowali Teri Hatcher na joggingu w Los Angeles.

Teri Hatcher w kwietniu 2015 roku Teri Hatcher w kwietniu 2015 roku East News

Teri Hatcher w kwietniu 2015 roku

Dbanie o figurę zbiera swoje "żniwo" - na wielkich wyjściach 50-latka wygląda zachwycająco.

Teri Hatcher w 'Gotowych na wszystko' i w kwietniu 2015 roku Teri Hatcher w 'Gotowych na wszystko' i w kwietniu 2015 roku East News

Teri Hatcher w 'Gotowych na wszystko' i w kwietniu 2015 roku

Tak Teri Hatcher zmieniła się od czasów serialu "Gotowe na wszystko".